Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

Organizovaný útok na Evropu

…..je myslícím lidem hned od začátku jasné. Všechno je perfektně řízená zločinná okupace Evropy pod taktovkou EU a jeho nohsledů, kteří si na všem napakují kapsy a v den nebezpečí pro vládu nasednou do letadel a odletí na jejich zakoupené vily a ostrovy do jižní Ameriky.  Evropu prodali Islámistům. Slova tomiho okamury jsou velice trefná….

07:54

[wp_ad_camp_1]

Nezákonná migrantská zběř opět prorazila násilně plot na řecko-makedonské hranici – všechno to jsou dobře oblečení mladí muži plní sil islámského vyznání hrnoucí se do Evropy, podívejte se na autentické video z tohoto týdne https://www.youtube.com/watch?v=IrHmlJMLOa0

https://www.youtube.com/watch?v=IrHmlJMLOa0

V uvozovkách „uprchlíci“ opět přiznali barvu. Navzdory stálému přívalu nesouvislého kejhání z Bruselu a navzdory zatvrzelému blouznění státem placených vítačů v našich médiích, se migranti už ani nesnaží předstírat, že přicházejí v míru. Doufám, že je již všem jasné, že nejsou pokornými a vděčnými prosebníky o azyl, prchajícími před nebezpečím války kdesi na druhé straně zeměkoule. Veškerá lživá mediální tvrzení o tom, že se jedná o spontánní útěk ubožáků s rodinami, dostávají konečně znovu a znovu důkazy o skutečné realitě.

Naposledy tento týden na řecko-makedonské hranici jsme byli svědky organizovaného útoku několika stovek mladých mužů proti území svrchovaného státu v přímém přenosu. Máme tedy jasné, byť bolestné potvrzení toho, co od začátku osamoceně říkám já i naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD): Migrační vlna je organizovaný útok proti Evropě. A říká to také prezident Zeman.

Vzkaz migrantů z makedonské hranice nám Evropanům je zřejmý: Když nedáte dobrovolně, vezmeme si násilím. A tato vlna bude s přicházejícím jarem a teplým počasím prudce stoupat. Pro dosud zaslepené pseudohumanisty je tedy pravý důvod migrační vlny znovu venku, stejně jako důkaz, že jde o řízenou a dobře organizovanou akci.

Přišla doba, kdy politika premiéra Sobotky, jeho vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL a dalších zbabělců musí skončit, pokud máme jako národ přežít.

Musíme si uvědomit, jak málo času potrvá, než se vlna násilí převalí po balkánské cestě do střední Evropy, aby narazila na zavřené hranice Rakouska a Německa. Potom si začne hledat cestu přes Českou republiku. To je situace, která může nastat v horizontu několika týdnů!

Česká republika na tuto situaci není připravena. Není zde jasná politická vůle k obraně hranic, není zde vůle dát jasný rozkaz ozbrojeným složkám účinně zasáhnout. Máme jen bezzubá prohlášení vlády, řadu porad a jednání, jenže invaze se tlačí dál na sever! Jak dlouho nás bude chránit počasí? Nepromrhejme tento darovaný čas navíc.

Dost už váhavého Daladiera, potřebujeme rozhodného De Gaula. Potřebujeme zodpovědné a vlastenecké vedení státu a velení bezpečnostních složek, které bude mít politický mandát, jasný rozkaz a především vůli bránit naše území proti této
invazi za použití všech zákonných prostředků. Je nemyslitelné čekat na rozhodnutí Bruselu v době, kdy už se migranti budou valit po tisících přes naše území.

Přišla tedy doba, kdy musíme být připraveni obrazně řečeno vytasit meče a vycenit zuby v boji za přežití naší kultury a národa. Času na organizování obrany je zoufale málo. Vyzýváme všechny vlastence, aby veřejně podpořili naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a aby nám pomohli přinutit politiky jednat, aby morálně podpořili ozbrojené složky při obraně hranic. Jde přece o naši vlast.

Vyzýváme proto vládu ČR, aby neodkladně a otevřeně deklarovala odhodlanost bránit státní hranice a bezpečnost občanů ČR.

Vyzýváme premiéra a vládu ČR, aby okamžitě zahájila přípravu na vydání Nařízení vlády ČR, ve kterém by pověřila ministerstvo vnitra v součinnosti s ministerstvem obrany zahájit okamžitě přípravy k ochraně státních hranic ČR. Na ochranu státních hranic před nezvanými nezákonnými agresivními vetřelci je potřeba vyčlenit příslušníky Policie ČR s donucovacími prostředky na zvládání davů s odpovídající podporou vyčleněných sil a prostředků Armády ČR s lehkou bojovou technikou a odpovídající výzbrojí, technikou a materiálem.

Dále žádáme, aby vláda ČR cestou svého premiéra pravidelně informovala o souboru přijatých opatření na pravidelných jednáních Poslaneckou sněmovnu i veřejnost.

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz

A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/

Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz a facebook našeho hnutí SPD: https://www.facebook.com/hnutispd

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-vysok%C3%A9-rozli%C5%A1en%C3%AD.pdf

Chcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:
https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a
(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Děkuji a přeji ať se Vám daří.

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře