Zaslal nám čtenář přepis Pjakina ze dne 20.04.2020. (přeloženo jen pomocí Google překladače)

VIDEO ZDE

Načasování:

00:00:23 Proč se Vladimir Putin rozhodl věnovat peníze podniku postiženému pandemií, navzdory hrozbě hyperinflace.

00:09:21 Proč bývalý tenista Marat Safin hovořil o epidemii koronaviru. Tenis a elita. Strukturální a strukturální řízení. Jak vládne globální „elitní“. Co je koncepční síla. Globalists a anti-globalists.

Poškodí Čína skutečnost, že v důsledku pandemie převádějí země světa výrobu z Číny zpět do svých zemí? Jak se Čína připravuje jako centrum koncentrace správy věcí veřejných od 15. století. O přání USA kompenzovat svůj dluh ve výši 20 bilionů na úkor Číny, podle jejich názoru provinilého šíření koronavirů. Na celém světě existuje propaganda čínského sociálního modelu metodou opaku.

0:34:37 No, Státní duma schválila návrh zákona, odložit oslavy konce války mirovoy 2.září 3. září- v den památce obětí útoku teroristů v Beslanu v roce 2004.

00:38:58 Na převod Victory Parade 9. května neurčitou. O přehlídce vítězství 7. listopadu 1941.

Stejně jako v 90. letech začali lidé budovat stínový obrys výměny a správy produktů. K míře účasti zločineckých struktur v tomto procesu.

0:52:34 Can koncepčně příslušný mafie pracovat v plně funkční. Naučte se COB a Bunker.

[wp_ad_camp_2]

 

 

—-

Přepis:

Moderátor: Dobrý den, Valery Viktorovič!

Valery Viktorovich: Dobrý den!

Moderátor: Dobrý den, milí diváci, posluchači zvuku a soudruzi ve studiu! Dnes je 20. dubna 2020. První otázka nás vrací k jednomu z předchozích čísel Otázka-odpověď se žádostí o objasnění. Otázka samotná je zejména následující: „Sovereign Putin vyzval k darování peněz podniku postiženému pandemií. Podniky budou moci nasměrovat tyto peníze na řešení aktuálních nejnaléhavějších problémů, včetně výplaty mezd. Bylo potvrzeno zasvěcení ekonomů (mimochodem to byla otázka jednoho bilionu rublů a dokonce i externích půjček). Ale v otázce Otázky a odpovědi jste uvedli, že by to vedlo k hyperinflaci. A je to tak. A panovník to kvůli tomu nedělá. Proč Putin souhlasil, že „přemůže“ ekonomiku bilionem? “

Valery Viktorovich: Hmm, to je zajímavá otázka. Ale tady, jako vždy v takových případech, když [se někdo zeptá], „jak se Pyakin dostane z nové situace“, čelíme tomu, co bylo SAID a co bylo VYDĚLÁVáno. To, co se říká, není vždy slyšet člověk.

O čem jsem mluvil (a v zásadě to teď zopakuji)? Mluvil jsem o tom, o čem císař neustále mluví – že ruská ekonomika se zásadně liší od ekonomik tzv. Zemí „rozvinutého“ Západu.

Faktem je, že ruská ekonomika je kryptokoloniální ekonomika. Řízení této ekonomiky bylo z velké části převzato do zahraničí, není ve státních rukou. Při výkonu ekonomického řízení je veřejná správa vždy nucena to vzít v úvahu. A sebemenší nezohlednění tohoto faktoru vede ke skutečnosti, že ruská ekonomika se může zhroutit a my se znovu proměníme v přívlastek surovin Západu, jako tomu bylo v 90. letech.

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Způsoby spásy, které mají západní země (na nichž je založeno řízení globálního prediktora), a metody, kterými je ruská ekonomika řízena, se tedy liší. Před koronavírusem bylo umožněno dost kompenzovat jejich ztráty v důsledku loupeže koloniálních a kryptokoloniálních zemí (například Rusko). Například krize v roce 2008 byla vykompenzována okrádáním Ruska, díky kterému byl Nabiullina uznán jako nejlepší bankéř na světě – splnil nejlepší podmínky ze všech [v důsledku toho byl tehdejší šéf centrální banky Ruska Ignatiev uznán jako nejlepší bankéř v Evropě a Nabiulina, který nahradil Ignatiev, protože Rusko v době krize v roce 2014 vydělalo všichni, byl také uznán jako nejlepší bankéř].

Peníze jsou extrémně zobecněné informace o výměně produktů. Vzhledem k tomu, že Rusko není zcela nezávislé, neřídí samotnou ekonomiku, má Putin omezené manévrovací pole na záchranu své ekonomiky. A Putin v tomto ohledu musí nějakým způsobem zahájit dialog s globálním prediktorem (a funguje to poměrně pomalu, protože řízení je bez struktury) a je neustále nuceno odrazit vnější útok na ruskou ekonomiku, který provádí americká země „elita“ a ruské sub-pinnacles umístěné v Rusku. Jsme zapomněli, že Kudrin zapotřebí poskytovatfinanční podpora bank? Nakonec bylo úkolem Putina projít mezi Scyllou a Charybdisem a tento úkol zůstává, navzdory skutečnosti, že pomoc již byla přidělena, úkolem bylo zachování pracovních mechanismů. Rusko nespadá pod globální prediktor toho, jak západní země padly (a co tam mají … co se říká, zásoby na popcorn).

Putin zachránil ekonomiku tak, jak měl. Zachránit nyní neznamená, že by v budoucnu neměl možnost odpustit a splatit tyto dluhy na úkor státu. V současné době nebyl schopen pomoci [malým] a středním podnikům, aby ruská ekonomika nebyla přetížena inflačními penězi, které by nás praštily jako Výmarská republika. O tom to všechno bylo. Potřeboval pomoc bodově. Skutečnost, že Putin šetří [malé] a střední podniky, je patrná již dlouhou dobu. V ekonomice máme katastrofální nedostatek peněz. A například Putin implementací programů pro děti, přímo vylévá peníze (prostřednictvím přídavků na děti) do ekonomiky, pomáhá [malým] a středním podnikům přežít [a] rozvíjet se. A protože měl možnost později splatit dluhy malých a středních podniků, a do jisté míry kompenzovat nyní – udělal to. Udělal to pod podmínkou, že nepřetěžoval přesně inflační bublinu, která by nás rozbila, proměnilo zemi v jídlo. O tom mluvíme.

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Konec konců, situaci, před níž Putin čelil (když nyní řeší úkol záchrany ekonomiky), záměrně vytvořili subinda, kdy malé a střední podniky byly vytlačeny výhradně do šedé zóny. Udělali to Medveděv a společnost – tuto situaci konkrétně vytvořili, protože to bude sloužit jako základ pro Maidana. Protože pokud dáváte peníze způsobem, který nabízejí, znamená to, že [malé] a střední podniky se zhroutí, protože výroba zboží a služeb se zastaví a všechny peníze budou proudit do spekulativního sektoru. Neudávat spekulativní odvětví, ale dát [malým] a středním podnikům – to je úkol, který Putin neustále řeší. To nevidět, neslyšet, o čem mluvím – je mi to líto. Takže se to nepočítá.

A skutečnost, že Putin již má příležitost podporovat malé a střední podniky, neznamená automatickou podporu malých a středních podniků – stále existují umělci. A účinkující jsou podpindosniki a snaží se zajistit, aby došlo k převratu a aby země měla opět něco jako „svatých“ (jak si myslí) z devadesátých let, kdy mohou ostudně okrást zemi a pak utéct kořistí, kde Někde na riviéře.

Anchor: Další otázka pochází od Andrei: „Web„ Russia Tudey “(v ruštině) zveřejnil poznámku„ Safin hovořil o epidemii koronaviru “.

Valery Viktorovich: Určete, který Safin?

Vypravěč: „Bývalý ruský tenista Marat Safin sdílel jeho názor na situaci s šířením koronaviru,“ Myslím, že lidé jsou připraveni chipizatsiya, – říká. – Bill Gates v roce 2015 řekl, že budeme mít pandemii, dalšího nepřítele – virus, ne jaderná válka. Simulovali na fóru Davos, jak by to vypadalo. Nemyslím si, že Bill Gates je takovým šťastlivcem, věděl jen. “ Podle jeho názoru není situace s virem ve skutečnosti stejná, jak je popsána, ale poznamenal, že to přimělo lidi sedět doma. Safin věří, že všechno, co se stalo, by bylo možné upravit lidmi, kteří mají větší vliv než světoví vůdci. „Můžete tomu říkat stínová vláda, můžete, cokoli chcete.“ Myslím, že ani nevíme, že existují. Rothschildové a Rockefelleři – nepřekroucený jména, následované někdo jiný by „. Valery Viktorovič, co je to odtlakování Safinových rtů? Příliš zatemněné? Nebo to mělo znít? “

Valery Viktorovich: Měl to znít . Tenis není snadný sport, tenis byl vždy „elitním“ sportem. Vzpomeňte si, kam jde „elita“, – ve Wimbledonu. A náš bývalý rezident Boris Nikolajevič Yeltsin, který si myslel, že pokud se naučí hrát tenis, bude přijat do světa „elity“, byl krutě mylný. Ale Jeľcinova vášeň pro tenis výrazně posunula v rozvoji tenisu v Rusku.

Safin proto neříká, že snil. Všichni tito tenisoví hráči, kteří mají vztah s „elitou“, kterou si užívají, abych tak řekl, se svou tenisovou hrou … Tak či onak, tyto obecné rozhovory plynou do oblasti sportovců. Nyní vyvstala otázka existence světové vlády se všemi důkazy. Proto musí být tento proces zaměřen zcela jiným směrem, aby neohrožoval REAL globální správu věcí veřejných.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Abyste porozuměli tomu, o čem skutečně mluví, o jakém druhu světové vlády, musíte vědět, že existují dva typy řízení: strukturální a strukturální. Ve skutečnosti jsou kombinovány. Ale pokud si to vezmete ve své čisté podobě, v převládajícím vládnutí, pak země (státy) provádějí strukturální řízení a globální prediktor, světová vláda, vykonává strukturální řízení. V souladu s tím existují strukturální spiknutí, která se otevřou jakékoli zvláštní služby, a jsou zde nestrukturovaná spiknutí, a pokud nevíte, jak je prováděno řízení bez struktur, nebude toto spiknutí nikdy odhaleno.

Americký podnikatel číslo jedna, Henry Ford the First, utratil mnoho milionů pokusů odhalit světové židovské spiknutí. Zaplatil spoustu peněz, aby ukázal, kde je toto spiknutí, kde sedí spiklenci, odkud přicházejí směry, odkud je středem rozhodování. A dokázal: neexistuje žádné světové židovské spiknutí, protože nerozuměl tomu, jak je bez strukturální vlády implementována, jak fungují ideologické síly a jak koncepční moc ve světě funguje.

Proto lidé nerozumí těmto problémům a snaží se najít nějaké materializované předměty, které by mohly být prezentovány jako světová vláda: buď Výbor tří set je prohlášen za světovou vládu, pak Řím [klub], poté Bilderberg Club, nebo něco jiného . A pořád – popadni, ale nejsou tam žádní démoni. Přišli s [termínem] „světovými středisky koordinace a řízení“. Ano, všechny tyto nadnárodní struktury, které řídí země a národy, jsou skutečně celosvětovými středisky pro koordinaci a řízení. Jak může být OSN skutečně světovou vládou? V žádném případě. Vyvstává však otázka: existují centra koordinace a řízení a na základě toho, co dělají rozhodnutí, co koordinují, jaký druh řízení vytvářejí? Abych řekl, že klub Bilderberg učinil jedno rozhodnutí, a „Výbor tří set“ učinil další rozhodnutí? Ale to je nemožné.

A když vidíme, že stejní lidé tečou sem a tam, vyvstává otázka, že existuje určitá referenční skupina soudruhů, kteří tam, kde vstupují do nadnárodních struktur a strukturují informace bez struktur, budují jediné informační pole (a management je informační proces, šíření informací je management), a pak se světové procesy pohybují, jako by samy o sobě. No, právě tak chtěli, [a] šel tam vývoj světového umění a světových technologií, nyní se to stalo v zájmu lidstva, další se stalo v zájmu lidstva.

Koncepční síla má ve skutečnosti dva významy: 1) je to síla myšlenek, která lidi vede v jejich životě; 2) je to osoba nebo skupina lidí, kteří mohou formulovat tyto myšlenky, po kterých budou následovat lidé v jejich praktických činnostech. A tady pravidlo funguje: všichni podle toho, co nejlépe rozumíme, pracují pro sebe a do té míry, v jaké nedorozumění – pro toho, kdo zná a chápe víc. 

Pokud tedy konkrétní skupina lidí chápe, že zeměkoule je konečná a jakmile se všechny země dostanou do vzájemného kontaktu, a je-li zorganizován jediný světový ekonomický komplex národů na planetě Zemi, bude otázka: „Kdo bude a za jakým účelem řídit tento národní ekonomický komplex? “ Všichni neustále slyšíme, že existuje globalizace, a císař o tom mluvilže globalizace je objektivní proces, ale neřekl jinak – že řízení tohoto objektivního procesu je subjektivní. Realizuje se však … Připomeňme si, že v poslední době došlo k takovému hnutí jako anti-globalisté. Bylo nám řečeno: „To jsou lidé proti globalizaci! Podívej, plují na parnících pronajatých někým, létají na charterových letadlech pronajatých někým, pohybují se ve vlacích pronajatých někým, jsou ubytováni na stránkách pronajatých někým, dostávají jídlo, za něž někdo zaplatil. “ . A co se ukázalo? Byla ukázána alternativa: „Chlapi, nelíbí se vám globalizace? Podívejte se na tyto anti-globalisty – kdekoli přijdou, rozbijí město na kousky. Potřebujete to? “ Lidé se bojí, všechno – souhlasili s touto globalizací podle určitých pravidel a anti-globalisté okamžitě vyřešili.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Úkol … Nyní, když se objeví koronavirus, když se na povel opravdu všechny země najednou posadily o izolaci a karanténu (všechny takové země učinily jedno takové rozhodnutí), jsou uzavřeny před nemocí, která není nejhorší (v listopadu 2019 máme epidemii) bylo to horší, školy zavřené, ale nic se nestalo, nezavřela města) … A otázkou je co? Otázkou je, že, říkám znovu, jakákoli epidemie zcela obnovila svět. Globální správa, která vstupuje do strukturálního řízení prostřednictvím (používáme tuto terminologii), globálních koordinačních a řídících center, jako je Bilderberg Club, Club of Rome, Výbor 300 a další, které řídí globalizaci pro své vlastní účely (tj. Pro které by měla fungovat celá ekonomika) a jak by měly být spotřebovány přírodní zdroje)přispět k řešení problému přelidnění. Ale tohle je „elita“. Vstupuje princ Edinburgh do nějaké vlády? Sedí v některých krabicích? A kde dostal tento nápad?

Na takovém příkladu vysvětlím. Existuje nějaký druh podniku a najednou se objeví dva nebo tři soudruzi, kteří se mezi sebou shodnou, a vytvářejí takové informační pole, že přes dané parametry pro fungování tohoto podniku jsou všechny pracovní problémy vyřešeny, protože tito dva na tři kamarády. Protože vytvořili informační pole, ve kterém se všichni ostatní rozhodují: zdá se, že neexistuje žádný konflikt a žádná kontrola. Mohou říci: „Ale mezi sebou se shodují. Ano, je přítelem šéfa nebo někoho jiného, “ale ve skutečnosti neexistuje struktura řízení, i když můžete vidět jednotlivce.

Toto je globální správa věcí veřejných. To znamená, že lidé, kteří formulovali úkol globalizace a prováděli tuto globalizaci po celá staletí, jsou samotnou vládou. Ale hledat to strukturálně je zbytečné – lze jej spočítat, pouze pokud znáte řízení bez struktur, ale v tomto případě je lepší s ním navázat dialog, než vstoupit do konfrontace. Což v zásadě udělal Putin – vstoupil do dialogu. A díky tomuto dialogu, pochopení role a místa Ruska ve světě, odhalil globální politiku Ruska, s níž jsou globisté nuceni počítat, jinak se všechno zhroutí a oni ustoupí a ustoupí.

Úkolem takových prohlášení společnosti Safin je tedy hledat strukturální světovou vládu: „Ukaž mi prstem, kde sedí. Aha! Tady se schází tento Bilderbergský klub a další (nebo přijdou s nějakou jinou tajnou strukturou). “ Pamatujete si, že není to tak dávno, že Rothschildové a Rockefellers byli „konfliktem“ oklamáni? Kolik práce na tomto tématu bylo třeba udělat pro vysvětlení, že tento nesmysl je naprostý nesmysl!

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Existuje tedy světová vláda. Ale v tom smyslu [že] je WORLD DEPARTMENT, a ne v tom, co je psáno: tohle je ministr zahraničních věcí, tohle je předseda vlády a tak dále. Existuje určitá referenční skupina, která má koncepční sílu, řídí světové procesy a formuje kulturu každého státu. V tomto ohledu si přečtěte práci „Stát je systém přežití lidí“ , přečtěte si práci interního prediktora „Zahrada“ roste sama o sobě? “ a „[Zásady personální politiky]: Stát,„ anti-stát “a veřejná iniciativa.“

Moderátor: Další otázka: „Valery Viktorovič, jak se střednědobá budoucnost Číny vynoří jako centrum kontrolní koncentrace, pokud čeká na možné bilionové soudní spory o virus, když poptávka po jejích produktech po celém světě prudce poklesla, protože přední země přenášejí produkci zpět na sebe, což zdůrazňuje skutečné peníze? Je to přeformátování praktickým lékařem? Nebo Čína opravdu spadne? “

Valery Viktorovich: Samozřejmě, přeformátování. Vraťte se znovu. Pokud si někdo myslí, že středem koncentrace řízení je právě stát, který má určité kompetence, ve skutečnosti tomu tak není. Globální prediktor může přenést své nadnárodní systémy řízení kamkoli na světě, a to bude středem koncentrace řízení, protože bude řídit globální procesy.

Nyní je tento bod řízení rozpadnut ve Velké Británii a ve Spojených státech a částečně v Evropě. Podle tandemového principu je nutné převést na nové body. Klimatické zóny se tam již mění, místo je už pro život nepříjemné, musíte se změnit. Globální prediktor obecně cestuje, už jsem řekl: Egypt, Benátky, Janov a nyní Evropa, Velká Británie a USA. 

Aby se Čína stala centrem kontrolní koncentrace, začala být připravována v 15. století, kdy byla Čína uzavřena od celého světa. Poté se na něj začal připravovat, aby se stal centrem koncentrace kontroly. A v poslední fázi, která se týká života naší generace, co vidíme? Dříve průmyslově [a] vědecky nevyvinutá Čína udělala ve všem prudký skok, prostě to explodovalo. Dostal jadernou zbraň. Země přežila občanskou válku, zahraniční zásah, ztratil 36 milionů obyvatel, nemá průmysl nad [úrovní] lehkého průmyslu – a najednou okamžitě mají jaderné zbraně. Odkud? Každý ví, že: dal Sovětský svaz a Spojené státy. A Čína tak neustále čerpala: Čína vstoupila do vesmíru (ukázalo se, stále stará sovětská technologie), Čína začala rozvíjet automobilový průmysl letectví atd. přinesli výrobu do Číny – Čína se stala továrnou na celý svět. Bylo dokonce řečeno: „Všechno, co se stalo, je vyrobeno v Číně.“ Cílem převodu této výroby do Číny na levnou pracovní sílu však bylo zajistit rozvoj infrastruktury Číny a zavést tam nové moderní technologie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ale i tehdy se Čína začala připravovat na další skok – jedná se o politiku jednoho dítěte, aby vštěpovala jiný kulturní stereotyp lidského chování. Potom potřebovali tuto masu zvýšit – [a] zrušili politiku jednoho dítěte. To je ve skutečnosti asi 300 milionů lidí žijících podél pobřeží touto civilizací. Vše, co jde hluboko do Číny, je obecně biologická masa. Čína proto nyní staví prázdná města pro budoucí odborníky.

S převodem však došlo k určitému zpoždění, protože najednou se Rusko ve stanoveném čase nekolabovalo. A co je nejdůležitější, jeden z bloků řídicího centra koncentrace (euroatlantický blok) nebyl přeformátován – Spojené státy, Spojené státy neprošly kolapsem a shromážděním na Sovětském svazu. Také Rusko dosud nebylo zcela sestaveno: stále existují různé suvenýrové státy, které bývaly odborovými republikami, které nejsou součástí Ruska, plus plus různá území. Z tohoto důvodu, navzdory skutečnosti, že Čína je připravena být centrem koncentrace vlády, a [Írán] je zpravidla v plenkách, Čína však musí udělat mnohem víc.

A jedním z prvků [toho, co Čína musí udělat], je dramatické zlepšení její environmentální situace a schopnost využívat intelektuální zdroje pro výrobu špičkových technologií, takže [Čína] má takové kompetence, které by dominovaly jiným zemím a národům (jako jsou Spojené státy americké) čas), a tak by nestavěl Pax Americana, jak Američané nedávno, ale čínský svět.

Co by se tedy mělo udělat? Část špinavé výroby, a zejména výroby spotřebního zboží, je nutné vyvezit do zemí, které toto spotřební zboží nyní dostávají z Číny. Koronavírus ukázal: „Ano, je nutné vyrábět rouchy pro sebe, vyrábět masky pro sebe a mnohem více pro sebe.“ To vše se vytrvalo, Čína má dost produkce pro sebe, high-tech výroba zůstává, životní prostředí se zlepšuje – a Čína podnikla další krok, aby se stala centrem koncentrace řízení.

A všechno toto humbuk o Číně, že tady to je, tohle … Podívejte, všechny země jsou tak či onak vyvolány [informace], že všechny země byly napadeny jiným virem, ale čínská sociální organizace byla nejúčinnější [aby ] zabývat se tímto virem. A celý svět je zděšen tímto koronavírusem a nyní říká: „Čína je na vině, je to čínský virus“ a to vše. Zároveň však další vědci říkají: „Ne Číňané, to je milánský virus, který dorazil do Spojených států.“ Na jedné straně ukazují, jak silná je Čína … Víte, Spojené státy, které žijí na úvěru (20 bilionů [dluh]), říkají: „A my to vezmeme z Číny,“ z Číny, což je světová továrna. Říká se jim: „Vezměte si to z Číny.“ A Čína má těchto 20 bilionů! Nežijí v dluhu!

[wp_ad_camp_2]

 

 

Vidíte, to lze dokázat, stejně jako v matematice: buď přímo najít řešení, nebo dokázat teorém rozporem. A v tomto případě dokazují u Číny opak. To znamená, že čím více nečistot se nalije do Číny, současně se [prohlášení] rozšiřuje: „Čína se ukázala být efektivnější, Čína byla ekonomicky mnohem silnější, Čína přežila. A s námi? Už jsme žili na úvěr, nyní budeme také požadovat něco od Číny. ““ To znamená, že existuje propaganda čínského sociálního modelu pro celý svět – propaganda prostřednictvím této anti-čínské propagandy. Říkáš, že je to nemožné? Jak se ale zhroutil Sovětský svaz? Nebyla v Sovětském svazu žádná antikapitalistická, antiimperialistická propaganda? Do té míry byla tato propaganda silná, že masy v jejich hmotnosti chtěly tento kapitalismus. [Nyní se používá] přesně stejný algoritmus,

V Číně se tedy všechno daří dobře v tom smyslu, že Čína se stává středem koncentrace správy věcí veřejných. Ale! Opakuji, klíč ke všem procesům na světě leží v Rusku, a to umožňuje Putinovi docela efektivně vyjednávat s globalisty a působit proti americkým válečníkům a sub-válečníkům v Rusku v jejich touze zničit Rusko a proměnit jej v surovinové přívěsky Spojených států.

Hostitel: K další otázce. „Valery Viktorovič, Státní duma přijala návrh zákona o odložení oslavy dne konce druhé světové války od 2. září, kdy Rusko oslavilo den vojenské slávy, 3. září – den poslední porážky skupiny Kwantung našimi vojsky.“ Na co je … “

Valery Viktorovich : Ne. 2. září, kapitulace byla podepsána na [bitevní loď] Missouri.

Moderátor: Přečetl jsem otázku (ve formě, v jaké k nám přišel): „Proč to bylo nutné? Proč se HRC za prezidenta odvolávala na skutečnost, že k tragédii došlo v Beslanu toho dne, ostře proti tomu. Prosím, komentujte, co se děje? Zdá se, že každý je zaneprázdněn koronaviry, ale zde řeší historický problém, který by mohl být projednán v klidnějším čase. “

Valery Viktorovich: Nyní, v každé zemi, kde je hysterie nad koronavirem, se řeší různé politické úkoly reformatujících států. A teď, co se děje v Rusku, vyžaduje nejvážnější teoretickou podporu, aby se dosáhlo suverenity Ruska. Jinak se to stane takto. 2. září 1945 podepsalo Japonsko kapitulaci. Druhý září! Neexistují rozumné důvody pro odložení 3. září, kromě jednoho – zničit historii Ruska, tlačit dvě události mezi jejich čela, vymazat den vzpomínky na mrtvé děti v Beslanu. Jak by to mohlo být vůbec … Neexistuje žádný důvod k převodu [toto datum], protože bylo podepsáno kapitulace 2. září. I když byl podepsán někde ve 23:30 na východě, do Moskvy je to stále 11 hodin – [je] další půl dne, to znamená, že je to stále 2. září. Není to jako na Západě v noci z 8. na 9. května [květen 1945]: v Moskvě je to již 9. [květen], ale v Evropě dalších 8. května [květen]. To je úplně jiná otázka! Vzdání se bylo 2. září.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

A aby se vzbudil Ivanov, který si nevzpomíná na svou příbuznost, aby se zničila historie Ruska, konají se takové události, tím více cíleně urážely velkou skupinu lidí, kteří truchlí nad vzpomínkou na mrtvé děti. A normální člověk nemůže jen truchlit nad teroristickým útokem spáchaným nehumany v Beslanu, je to prostě nemožné. A to, co se stalo, je bestialita, prostě bestialita.

Mimochodem, [to se týká] otázky, máme skutečnou svrchovanost nebo ne. Proč bylo takové rozhodnutí možné? Řešení, které podkopává základy obecně, je ve válce o druhou prioritu zobecněných kontrol. Jak jste hlasovali? Vystoupili [otázka pro širokou diskusi]? Někdo z Federační rady, ze Státní dumy, se obrátil k lidu a řekl: „Podívejte, jaký druh bestiality se děje! Lidé, vypadáte, zkreslujete, ničíte historii Ruska! “ Nikdo se neobrátil. A to je otázka kvality [správy], jejíž zájmy zastupují zástupci Státní dumy a členové rady federace.

Moderátorka Další otázka od Svetlany a Alexeje: „Valerij Viktorovič, koronavírus, byl načasován tak, aby se časově shodoval s nejdůležitějšími událostmi v Rusku: hlasování o změnách Ústavy a oslav 75. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce. Je to náhoda? Nebo [je] informační útok s některými cíli, zejména převedení oslavy Den vítězství, Victory Parade znamená určitou porážku? Jaký druh sladění existuje na celkovém obrazu situace v boji Ruska za jeho suverenitu? “

Valery Viktorovich Okamžitě řeknu, že neexistuje porážka a že to nemůže být, přestože o převodu již bylo rozhodnuto . Musíte jen pochopit, jak probíhá moderní válčení ( přečtěte si práci „Válka“ ), co je hybridní válka, jak se provádí. K otázce, co je třeba si představit, o čem se vůbec diskutuje.

Podstata tohoto zrušení [Victory Parade] je jednoduchá věc …

Přednášející: Při přenosu.

Valery Viktorovich: Mám na mysli zrušení 9. května, protože bylo zrušeno. A převod … V jakém datu, mimochodem, je to odloženo? Podívejte se, jak se to stalo například v den uzávěrky Solovyova 7. listopadu – dva lidé hráli za 2 průchody. Jeden (liberalista, liberalista) říká: „7. listopadu.“ A další (patriotský patriot): „Ne, 7. listopadu není nutné, je to ideologický svátek.“

Kdy se konala první vítězná přehlídka? Všichni řeknou: „24. června 1945.“ A řeknu: „7. listopadu 1941.“ Byl to vítězný průvod, který ukázal: „Vyhráli jsme! Překonej sílu, bez ohledu na to. “ Od přehlídky Dne vítězství 7. listopadu šly jednotky přímo dopředu. Na pódiu byla jedna osoba – vrchní velitel, ani dokumentární korespondenti neměli čas zahájit přehlídku. Přehlídka ale proběhla, ukázala celému světu, že Rusko není rozbité, že Rusko vyhrává, je vítězství silou ducha. Nebylo by to přehlídky vítězství – bylo by velmi obtížné vyhrát, nebylo by takové vítězství emocionální, že by vstoupilo do duší všech vojáků vpředu, všech pracovníků vzadu. Okamžitě vyšlo najevo všem: pokud se přehlídka konala v takových podmínkách, vyhrajeme! Tímto průvodem byly odstraněny všechny pochybnosti. A právě průvod 7. listopadu 1941 je první přehlídkou vítězství. A 24. června [1945 byla] druhá přehlídka vítězství – po dokončení, na základě [skutečnosti], že jsme vyhráli. Pak jsme vyhráli o statečnosti a bylo jasné, že všechny plány na výsev paniky, apatie – se zhroutily. 

Opakuji, byla to přehlídka vítězství. A aby [přehlídka] nebyla přeplánována na 7. listopadu, aby se mauzoleum neotevřelo … Nyní je do jisté míry prováděno klaunské vystoupení úřadem starosty, jako je rekonstrukce přehlídky 7. listopadu, přehlídka na počest přehlídky. Víte, tohle je urážka zdravého rozumu. Aby neexistovala žádná skutečná přehlídka, [taková příležitost] byla uzavřena. Opakuji, byla to přehlídka vítězství. A aby [průvod] nebyl odložen na 7. listopadu, aby se mauzoleum neotevřelo … Nyní je úřad starosty prováděn poněkud nadšený výkon, jako je rekonstrukce průvodu 7. listopadu, přehlídka na počest průvodu. Víte, tohle je urážka zdravého rozumu. Aby neexistovala žádná skutečná přehlídka, [taková příležitost] byla uzavřena. Opakuji, byla to přehlídka vítězství. A aby [přehlídka] nebyla přeplánována na 7. listopadu, aby se mauzoleum neotevřelo … Nyní je do jisté míry prováděno klaunské vystoupení úřadem starosty, jako je rekonstrukce přehlídky 7. listopadu, přehlídka na počest přehlídky. Víte, tohle je urážka zdravého rozumu. Aby neexistovala žádná skutečná přehlídka, [taková příležitost] byla uzavřena.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

„A v jaký den?“ A letos [utratit]. “ Nejde o to, že letos nebude, ale že se všichni odkrývají: kdo je vlastně vlastencem Ruska a který předstírá, že jsou nimi, objevili se všichni nepřátelé Ruska. A to je vítězství, ne porážka! A skutečnost, že přehlídka nebude tento rok (protože otázka odložení do 24. června je velmi, velmi problematická), absolutně neznamená žádnou porážku. Ano, nyní jiný druh války. Ano, chtěl bych uspořádat přehlídku. Ale pokud existují rizika, že v důsledku této přehlídky může dojít ke ztrátě státu, je lepší mít přehlídku, ale zachovat ji. Provedeme vítězný průvod! 

Přednášející: Několik otázek, které nás vracejí k předchozímu číslu Otázka-odpověď ze dne 13. dubna. „V předchozím čísle jste uvedl, že po roce 1991 obyvatelstvo začalo: 1) budovat stínový sektor ekonomiky; 2) obnovit maximální míru rozvoje toho, čeho dříve dosáhla společnost sociálně-ekonomické formace … “ 

Valery Viktorovich : Ne, ne. Řekl jsem pouze, že úroveň rozvoje státu, která byla zakořeněna v kultuře lidí, začala být obnovována na základě veřejné iniciativy.

Anchorman „Rozuměl jsem správně, “ píše Pavel, „ že kdyby GP nezačal znovu vyplenovat zdroje„ elitami “, lidé by udělali druhou socialistickou revoluci. A to přesně nevyhovovalo praktickému lékaři. “

Valery Viktorovich: Ne, vůbec ne. Jako v zásadě a skutečnost, že by si někdo myslel, že nějaké spasení může pocházet z nějaké mafie, zločineckých struktur. Mluvil jsem o situaci tak, že když státní správa, struktura státní správy zradila zájmy lidí, zradila zájmy státu, pak lidé na základě své veřejné iniciativy začali budovat paralelní, stínový obrys výměny a správy produktů. Otázka, do jaké míry se zde zločinecké struktury účastnily, spočívá právě v tom, že dokonce i zločinecké struktury byly nuceny rozhodnout, kdo jsou s lidmi a státem, nebo s prasaty, kteří přišli okrást zemi. O tom jsem mluvil.

[Ne] zločinecké struktury, žádná mafie v zásadě nemůže budovat státní správu obecně, ze slova vůbec. Mafie to není schopna, není to vlastní. [Veřejná správa] staví lidi na základě dosažené úrovně rozvoje státu, zakotvené v kultuře.

Jak se to ukázalo [v Rusku]? Ředitelé závodů, různí podnikatelé se zajímali o výrobu produktů, jejich uvádění na trh a vyplácení platů svým zaměstnancům. Když se stát (Gosplan) této záležitosti vyhnul, lidé začali hledat spojení mezi sebou, mezi podniky a založili jiný okruh. Ale protože současný stav byl absolutně koloniální, okrádal obyvatelstvo a ničil výrobu, podle toho byly kooperativní vazby mezi podniky a mezi různými odvětvími produkce nezákonné z hlediska nadnárodní koloniální správy, tj. Byly trochu zločinné. Nebyli však zlí, byli zaměřeni na zájmy lidí. A některé zločinecké struktury … Víte, celý výrobní sektor skutečně spadl do zločinecké zóny, není v podstatě zlý. Některé zločinecké struktury začaly přispívat k rozvoji výroby, zatímco jiné zločinecké struktury začaly zastavovat výrobu v závodě, převádět stroje na šrot a žít na něm a poté uniknout do Řecka nebo žít někde jinde. O tom to všechno bylo.

Jde o to, že lidé na základě svého kulturního kodexu na úrovni, ve které byl rozvoj státu zakořeněn v kultuře lidí, začali znovu vytvářet stát kromě oficiálních struktur řízení ekonomiky a politiky. A samozřejmě, protože to bylo v rozporu s koloniální správou, která byla vybudována Spojenými státy prostřednictvím státní správy vedené p-obyvatelem Jelcinem, spadala do kategorie trestní správy. Bylo to však jen proto, že veřejná správa měla v podstatě anti-lidi.

Abychom to vyjasnili: Ježíš Kristus byl podle zákonů té doby zločincem. Ale byl zlý? Ne! Mluvil o něčem úplně jiném, mluvil o tom, jak žít lidsky. Totéž se stalo v zemi v 90. letech 20. století, kdy rozdíl mezi začarovanými, skutečně zločinnými strukturami a lidovými strukturami znovu stavěl stát. O tom to všechno bylo.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

A samozřejmě, globalisté neměli zájem na tom, aby se Rusko postavilo a získalo jeho suverenitu, a proto byli různými způsoby rozdrceni.

Pokud jde o skutečné zločinecké struktury, pamatujte si, kdo vyvedl lidi a nasadil je na zábradlí, aby úplně zastavili výměnu produktů ve společnosti, takže se nepřetržitá výroba zastaví? Tak tyto zločinecké struktury, mafie (ve skutečnosti to byla mafie), ohrožovaly existenci národního ekonomického komplexu Sovětského svazu (v celém komplexu), a proto, stejně jako domino, by se posypala celá ekonomika světa. Globalisté to v zásadě nemohli dovolit. Co udělali? Představili „černé úterý“. Podívej, Kiriyenko, který provedl toto nastavení, s jeho kariérou je vše v pořádku. 

Anchor: Další otázka od Vadima: „V posledním programu 13. dubna jste popsal, jak se zločinecký svět v Rusku v 90. letech, tedy ve skutečnosti skutečná mafie, zabýval obnovou ekonomiky a státnosti, které byly zničeny sovětskou„ elitou “.“

Valery Viktorovich: Takže jsem už na tuto otázku odpověděl.

Hostitel: Vlastně ano. „Proč se nemůže koncepčně kompetentní mafie účastnit obnovy kontroly naplno?“

Valery Viktorovich: A protože taková koncepčně kompetentní mafie neexistuje. Mafie je postavena podle konceptu hermetismu, podle konceptu davové „elitní“ iniciace. To je vše, celá odpověď. Mafie je vždy dalším konceptem, alternativou k ruské koncepční moci, alternativou k Koncepce veřejné bezpečnosti. Nemůže existovat žádný jiný typ konceptuální mafie kromě Starého zákona a biblického. To je vše!

Host: Toto je poslední otázka.

Valery Viktorovich: Opět jsme hovořili o věcech, které jsou samozřejmé, ale z určité úrovně pochopení procesů probíhajících ve složitých sociálních supersystémech, v řízení těchto procesů. S využitím přechodu od poslední otázky, [chci] v této situaci [objasnit]: mafie je pro elitu, kolegialita je pro každého. Je nepostradatelné budovat kolegialitu na základě nějaké sady mafií, je prostě nereálné. Abychom tomu porozuměli, přečtěte si práce interního prediktora SSSR, zveřejněné před červnem 2018. Učte se, staňte se koncepčně silným, ochraňujte zájmy své a vaší rodiny. 

Zdroj: fct-altai.ru

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.