Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

Otevřete konečně oči!

…..bylo by dobré přestat poslouchat a číst „mediální sračkomety“, psané a upravované od řitních alpinistů, kteří jsou za to dobře placeni a mají za úkol dokonale vymýt mozek všem ovčanům, aby ovečky mohly ve vší spokojenosti jít na porážku. A ještě nejlépe hahal…..

09:54

Anebo neustále zavírejte oči, nechtějte nic vidět, nic slyšet, až se bude muset, třeba  za krátkou dobu, podívat do očí tvrdé reality a tou bude vaše likvidace????? Bylo by dobré začít něco dělat???? Anebo se snad mýlím?????

[wp_ad_camp_1]

Stovky tisíc bojovníků tzv. Islámského státu infiltrují Evropu, zjistil novinář

Aktuální zpráva převzata z deníku Al Ahram: Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie.
 
Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jakožto bojovník tzv. Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod řízený zahraniční tajnou službou. Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojsky v Iráku a později propuštěni. Jejich identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná.
 
Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou válkou připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity. Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU.
 
Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic.
 
Příkazy a velení jde přes velitele skupin, které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku  a jedna skupina je vedena třemi muži, za předpokladu, že jsou na jednom místě. Proto se takzvaní uprchlíci domáhali sami rozhodovat, kde budou umístěni. Jejich taktika má začít takzvanou guerillovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje a to bráněním veřejnému pořádku, infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU.
 
Toto je důkaz, že celý systém v EU reprezentován zrádci jako Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálně zradili Evropu  a nechali ji nepřipravenou na totální válku vedenou z vnitřku. Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv. Islámského státu (kalifátu) (ISIS) v Evropě.Takzvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou  ve skutečnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již působí.
 
„Válka v Evropě se začala“ prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižnímHesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu. „Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí“, dodal. Jeho britští kolegové podnikli po Akhulovom svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands.
 
Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi, což má být začátek přenesení bojů z Blízkého východu do Evropy. Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z rána, tzv. uprchlíci komunikují většinou přes dubajského operátora firmy Etisalat, která do oběda zablokovala několik desítek tisíc účtů, které komunikovali neustále jen a výhradně přes roaming partnerů v Evropě. Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde jen ejvíce teroristických buněk, ale i ve Velké Británii.
 
Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 450 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80% aktivních. Ostatní se skrývají, nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS. „Maďarská armáda je ve stavu pohotovosti a připravena na násilný zásah v případě narušení hranic“, prohlásil premiér Orbán. Mehmet Akhul je momentálně na policejním ředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví, kdy a za jakých okolností bude propuštěn. Informace čerpáme ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře