;

…..v dnešní době je nutné, aby Češi a Slováci drželi pospolu a hlavně aby táhli za jeden provaz….

00:05

Proto bude vymikající, když se přidá mnoho lidí a podpoří web MyČeši

Pavel Krajíček narozen 17. 9. 1974 v 16:30 hod. v Karviné je zakladatel českého vlasteneckého webu MyČeši

 

Jsem Čech a proto uvědomělý Slovan. Jsem vlastenec a křesťan samorost bez církve.

Mou velkou láskou jsou Pravda a Spravedlnost. Proto jsem vytvořil i web MyČeši. V době, kdy začíná cenzura na Facebooku ze strany Německa, EU a pod. je zapotřebí, aby někde bylo místo pro vlastenecký názor.

Nepříliš vzdálená budoucnost přinese sjednocení nás vlastenců. Dobře si proto zapamatujte všechny ty sluníčkáře, vlastizrádce a slizouny, kteří k nám pašují ty prozápadní chlípné „hodnoty“ a ideologie. Dobře si zapamatujte jejich tváře a jména, až by se k nám potom chtěli vetřít, ať už za účelem převlečení kabátu nebo za účelem škodit. Budou vyloučení z naši společnosti, ze společnosti normálních lidi.

Situace dnes:

V podstatě jde o dvě linie, které se táhnou dodnes – Masaryk a Kramář. Masaryk byl prozápadní a Kramář byl Slovan a vlastenec. Už tehdy mezi nimi vznikl rozpor. Karel Kramář byl první československý premiér. Naše vlastizrádné režimy se vynasnažily, aby upadl do zapomenutí.

Tehdy ještě ty prozápadní snahy nesly nějaké znaky idealismu, demokracie. Dnes tyto dvě linie jsou v ostrém protikladu. Z prozápadních ideí se staly zhoubné roumářské zvrácenosti, ohnisko všech deviantů, chlípníků a zhoubných ideologii, zvrácenosti, homosexualismus, feminismus, genderismus, multikulturalismus.

A druhá linie slovanská si uchovala část pravého lidství, které spočívá v čistém cítění a schopnosti odcítit zákony stvoření a snažit se do nich vřadit. Prozápadní chlípníci se ve své domýšlivosti stavějí nad tyto zákony stvoření a vedou tak lidstvo do záhuby.

 

 

Odkazy dole jsou odkazy na mé weby a mé profily a tím máte jistotu, že se nejedná o falešné stránky.

 

Kontakt:

[email protected]

[email protected]

http://pavel-krajicek.cz/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.