Pavol Jakubec otevřeně podpořil očkování. Jakubec pro Denník N řekl, že očkování proti covid-19 je potřebné, a všichni si to musí uvědomit:

„U nás si sice mnozí neočkovaní stěžují, že jsou diskriminováni, ale prostě platí, že kdo je očkovaný, ať si svobodně jde, kam chce, ale kdo není, ať sedí doma. Pokud to takto ošetřené nebude, tak nastane opak: zvýhodňováni budou neočkovaní lidé, protože pro svou svobodu nemusí udělat nic.”

Podnikatel zdůraznil, že nechápe lidi, kteří se nechtějí dát očkovat. „Ničí snahu ostatních, kteří se očkovat dají,“ dodal.

Tato slova pochopitelně vyvolala vlnu kritiky. Každý člověk má právo se rozhodnout sám za sebe a pokud by ho neměl, pak už nežijeme v demokratické zemi. Pod heslem kovid se už dnes porušuje mnoho zákonů. Lidé slepě dodržují nesmyslné vyhlášky odporující nejenom zdravému rozumu, ale také českému právnímu řádu. A pak přijde Jakubec a začne schvalovat totalitní praktiky. Není divu, že to občany namíchlo.

Obchod online-potraviny.sk stahuje oplatky od Sedity ze své nabídky

Chtěl být frajer, zbyly mu jen oslí uši, ostuda a ztráta zisku ze stahovaných výrobků. To se stalo spolumajiteli firmy zabývající se výrobou a prodejem cukrovinek Pavlu Jakubcovi, který chtěl upřednostnit očkované před neočkovanými. Jakubec se chtěl postavit na stranu očkovaných a neočkované ,,potrestat” tím, že budou sedět doma. Na jeho facebookovém profilu online-potraviny.sk si však může přečíst status, který pravděpodobně otřese jeho sebevědomím. Výrobky Sedita budou staženy z prodeje!

Pokračování článku: Pavol Jakubec schvaluje šikanu neočkovaných, odstartoval tím bojkot oplatků od firmy Sedita

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.