…..je několik let znám tento plán! Jenže CIA má jeden velký problém. Má hned 5 dvojníků a málokdo ví, kde pravý Putin je. Nepoužívá mobilní telefon….

19:19

Plánuje CIA vraždu Putina? Ruský politik varuje pred možnosťou odstránenia ruského prezidenta

Moskva 27. septembra 2016

Autorom tejto prognózy je vyslúžilý nadporučík ruskej zahraničnej rozviedky Leonid Reshetnikov. Ten sa v rozhovore pre portál tsargrad.tv vyjadril k americkému znepokojeniu voči vláde ruského prezidenta a k možným pokusom jeho odstránenia.

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin
Na snímke ruský prezident Vladimir Putin
 [wp_ad_camp_1]

Taktiež sa vyjadril k nedávnym incidentom v Sýrii, ktoré podľa mnohých odborníkov nebola len snaha USA vyprovokovať Rusko, ale bol to pokus zapojiť ho do globálneho konfliktu. Podľa Reshetnikova sa USA snažili využiť fakt, že v Rusku prebiehali voľby a tak bola odklonená pozornosť od Sýrie.

„Američania použili svoje osvedčené metódy. V Sýrii bol podpísaný mier a v Rusku prebiehali voľby, čo malo odkloniť pozornosť Ruska a spomaliť reakciu. To isté urobili v Gruzínsku v lete 2008, keď sa spoliehali, že Rusov zamestná prebiehajúca olympiáda. Nie je to nič prekvapujúce, je to typické pre americké špeciálne služby,“ povedal Reshetnikov.

Podľa jeho slov sa snaží USA zostať v úlohe „vládcu vesmíru“ a obmedziť vplyv ostatných krajín na dianie vo svete.

„Američania sú si vedomí toho, že väčšina krajín už nechce pokračovať ako poslušná bábka a to najmä po politickej stránke. Teraz majú už iba jedinú možnosť. Zasiahnuť nepriateľa, aby ukázali svoju silu. Začnú s odstránením nášho prezidenta, Vladimíra Putina,“ dodal Reshetnikov.

Reshetnikov naznačil, že sa môže jednať aj o fyzické odstránenie Putina. Podľa neho existuje veľké riziko zavraždenia ruského prezidenta, čo má údajne zosnovať CIA.

„CIA sa špecializuje na atentáty. Sú na to cvičení už desaťročia a ich úlohou je likvidovať vodcov po celom svete. To je dôvod, prečo by bolo naivné myslieť si, že to isté nemajú v pláne urobiť aj s Vladimírom Putinom. Ak ho nemôžu odstaviť od moci miernejšími spôsobmi, urobia to takto. Druhým cieľom USA je zapojiť Rusko do rôznych konfliktov a tým ho zbaviť pozície veľmoci. Chcú Rusko zničiť ako geopolitického, vojenského a politického rivala.“

Celý rozhovor vo videu

 

Juraj Paška

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.