Bezpečnostní firma G4S, která byla v minulosti spolupachatelem události pod falešnou vlajkou, jako například střelba v nočním klubu Pulse v roce 2016, byla najata jako bezpečnostní firma na stadionu, kde hraje tým Minnesota Vikings.

Objevily se řeči o spiknutí Kabaly, že se má vyprovokovat násilí mezi sunnity a šíity v nadcházejících měsících. Pokud je moje teorie správná, pak je možné, že dojde k nějaké události ve 2/4 Super Bowl. Pravděpodobně to bude záminka pro obvinění muslimů, aby se Spojené státy zapojily do tohoto plánovaného konfliktu.

[wp_ad_camp_2]

Pokud jde o zločiny proti Haiti, vyšetřovací tým pizzagate se zabývá Haiti. Myslím, že jsem zjistil, jak se dělají zločiny obchodování s orgány. Bill Clinton měl na starosti pracovní skupinu OSN Cholera, která byla na podzim roku 2010 vyslána na Haiti. Bylo to velmi zvláštní, protože o choleře na Haiti nebylo slyšet … až krátce po příchodu pracovní skupiny. Genetické forenzní vyšetřování epidemie cholery z Haiti prokázalo, že kmen pocházel z epidemie v Nepálu před dvěma měsíci. Bylo zjištěno, že tento kmen byl vysypán do hlavní řeky (jistě záměrně) přes septik s odpadním potrubím pocházejícím z pracoviště skupiny OSN pro choleru.

Cholera slouží jako dokonalá vražedná zbraň pro „sklizeň“ orgánů, neboť zřídka napadá orgány, ale zabíjí pomocí dehydratace. Vzhledem k epidemii by se vražedná zbraň mohla použít pro odvedení pozornosti.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.