…..mejlíka od jednoho našeho čtenáře a jeho poznatky zveřejňujeme na stránkách tadesca….

00:05

Plazivá islamizácia Slovenska (Bratislavy ?)

Nežijem dlhodobo na Slovensku z dôvodu pracovnej pozície v zahraničí. Na Slovensko sa vraciam rád a vždy, keď sa dá. Rovnako tomu bolo aj na sklonku roka 2017, keď som prišiel na Slovensko pár dní pred vianočnými sviatkami. Tento čas vždy využívam na stretnutie s rodinou a priateľmi. Samozrejme popri tom všetkom musím povybavovať rôzne administratívne veci, keďže som stále slovenským občanom. Na tieto účely rád využívam všetky obchodné centrá v Bratislave. Zaparkujem na jednom mieste a vybavým všetko cez banku až po stretnutia v kaviarňach. Tieto vianočné a povianočné dni boli však pre mňa troch šokujúcimi.

[wp_ad_camp_2]

Veľa čitám, hladám informácie a stretávam sa z ľudmi z rôznych štátov a rôznych národností. Preto na mňa zapôsobilo čo som videl v obchodných centrách v Bratislave ako šok! Niekoľko rokov počúvam od nášho pána premiéra, že migranti na Slovensko jedine cez jeho mrtvolu! Napriek tomu som sa neprestával diviť počas návštev všetkých obchodných centier v Bratislave pred a posviatkoch, koľko arabských návštevníkov máme! Neevidujem ani informáciu, že pán premier zomrel a preto máme tak veľa migrantov, tak som zostal v rozpakoch! Niečo nie je v poriadku! Na Slovensko chodím v priemere 3 krát do roka a posledná navšteva bola v lete, a to čo som videl nebolo to isté čo som videl počas vianočých sviatkov a po novom roku. Vtomto obdobý medzi letom a zimou aj náš pán premiér otočil a uvidel sa v jadre EÚ. Mám veľkú obavu, že táto otočka má aj následky, ktoré nám náš pán premiér v jeho nabitom programe zabudol povedať, alebo nechce povedať?!

Keďže moja pracovná pozícia vyžaduje aj cestovanie na blízky a stredný východ viem už celkom dobre rozoznať, kto je a nie je arab a aj podľa jazyka celkom slušne identifikujem oblasť odkial dotyčný pochádza, keď hovorí.

[wp_ad_camp_2]

Preto pozorovať a počuť niekoľko desiatok arabov v obchodných centrách v Bratislave nie je asi náhoda! Len pre istotu som si pozrel aj zbežne poznávacie značky vozidiel na parkoviskách, aby neprišlo k náhode, že sa polovica Viedne rozhodla v jednom čase navštíviť polovicu našich obchodných centier, aby si kúpila drahší a nekvalitnejší tovar, ako majú v Rakúsku. Nenašiel som veľa rakúských evidenčných čísiel. Tie, ktoré som našiel mohli byť, tak jedna dve rodinky, ale nie niekoľko desiatok!

Prvý šok bola reštaurácia, kam som dorazil v prvý deň môjho pobytu doma. Počet stolov dvadsať. Obsadené arabskými návštevníkmi štrnásť stolov. Za hodinu a pol, keď som sedel s priateľmi sa tam vystriedalo štyridsať päť arabov. Čistá náhoda! Priatelia sa mi smiali, keď som ich upozornil čo sa to deje v tej Bratislave, že veď sa musím cítiť v pohode, ako niekde v Abu Dhabi, že pre mňa to predsa nemôže byť šok ich tak veľa vidieť! Nie v Abu Dhabi nie, šok je ich vidieť v Bratislave, ako sa bezcielne prechádzajú po centrách, akoby ukazovali sme tu!

Musím konštatovať, že sú tam. Je ich veľa. Bohužial aj viem komu sa máme poďakovať. Snaha jedného Pána byť v jadre EÚ je taká super??? Všetko zlé nám súdruhovia z EÚ dovezú, a to dobré nám pre istotu zničia! Nemôžeme sa predsa mať v ničom lepšie ako oni. To zlé musíme mať presne ako oni, aj keď vedia, že u nich to nevyšlo a oni zlyhali. To čo zaplatíme za pobyt v jadre EÚ je jasné všetkým, len našim „Pánom“ asi veľmi nie. Neviem nad čím „Páni“ v súčasnosti premýšlajú, ale nemyslím si, že existuje miesto v našom vesmíre, kde sa schovajú pred tým čo spôsobili!

E. S.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.