;

…..mejlíka od jednoho našeho čtenáře a jeho poznatky zveřejňujeme na stránkách tadesca….

00:05

Plazivá islamizácia Slovenska (Bratislavy ?)

Nežijem dlhodobo na Slovensku z dôvodu pracovnej pozície v zahraničí. Na Slovensko sa vraciam rád a vždy, keď sa dá. Rovnako tomu bolo aj na sklonku roka 2017, keď som prišiel na Slovensko pár dní pred vianočnými sviatkami. Tento čas vždy využívam na stretnutie s rodinou a priateľmi. Samozrejme popri tom všetkom musím povybavovať rôzne administratívne veci, keďže som stále slovenským občanom. Na tieto účely rád využívam všetky obchodné centrá v Bratislave. Zaparkujem na jednom mieste a vybavým všetko cez banku až po stretnutia v kaviarňach. Tieto vianočné a povianočné dni boli však pre mňa troch šokujúcimi.

Veľa čitám, hladám informácie a stretávam sa z ľudmi z rôznych štátov a rôznych národností. Preto na mňa zapôsobilo čo som videl v obchodných centrách v Bratislave ako šok! Niekoľko rokov počúvam od nášho pána premiéra, že migranti na Slovensko jedine cez jeho mrtvolu! Napriek tomu som sa neprestával diviť počas návštev všetkých obchodných centier v Bratislave pred a posviatkoch, koľko arabských návštevníkov máme! Neevidujem ani informáciu, že pán premier zomrel a preto máme tak veľa migrantov, tak som zostal v rozpakoch! Niečo nie je v poriadku! Na Slovensko chodím v priemere 3 krát do roka a posledná navšteva bola v lete, a to čo som videl nebolo to isté čo som videl počas vianočých sviatkov a po novom roku. Vtomto obdobý medzi letom a zimou aj náš pán premiér otočil a uvidel sa v jadre EÚ. Mám veľkú obavu, že táto otočka má aj následky, ktoré nám náš pán premiér v jeho nabitom programe zabudol povedať, alebo nechce povedať?!

Keďže moja pracovná pozícia vyžaduje aj cestovanie na blízky a stredný východ viem už celkom dobre rozoznať, kto je a nie je arab a aj podľa jazyka celkom slušne identifikujem oblasť odkial dotyčný pochádza, keď hovorí.

Preto pozorovať a počuť niekoľko desiatok arabov v obchodných centrách v Bratislave nie je asi náhoda! Len pre istotu som si pozrel aj zbežne poznávacie značky vozidiel na parkoviskách, aby neprišlo k náhode, že sa polovica Viedne rozhodla v jednom čase navštíviť polovicu našich obchodných centier, aby si kúpila drahší a nekvalitnejší tovar, ako majú v Rakúsku. Nenašiel som veľa rakúských evidenčných čísiel. Tie, ktoré som našiel mohli byť, tak jedna dve rodinky, ale nie niekoľko desiatok!

Prvý šok bola reštaurácia, kam som dorazil v prvý deň môjho pobytu doma. Počet stolov dvadsať. Obsadené arabskými návštevníkmi štrnásť stolov. Za hodinu a pol, keď som sedel s priateľmi sa tam vystriedalo štyridsať päť arabov. Čistá náhoda! Priatelia sa mi smiali, keď som ich upozornil čo sa to deje v tej Bratislave, že veď sa musím cítiť v pohode, ako niekde v Abu Dhabi, že pre mňa to predsa nemôže byť šok ich tak veľa vidieť! Nie v Abu Dhabi nie, šok je ich vidieť v Bratislave, ako sa bezcielne prechádzajú po centrách, akoby ukazovali sme tu!

Musím konštatovať, že sú tam. Je ich veľa. Bohužial aj viem komu sa máme poďakovať. Snaha jedného Pána byť v jadre EÚ je taká super??? Všetko zlé nám súdruhovia z EÚ dovezú, a to dobré nám pre istotu zničia! Nemôžeme sa predsa mať v ničom lepšie ako oni. To zlé musíme mať presne ako oni, aj keď vedia, že u nich to nevyšlo a oni zlyhali. To čo zaplatíme za pobyt v jadre EÚ je jasné všetkým, len našim „Pánom“ asi veľmi nie. Neviem nad čím „Páni“ v súčasnosti premýšlajú, ale nemyslím si, že existuje miesto v našom vesmíre, kde sa schovajú pred tým čo spôsobili!

E. S.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.