….nemůže nikdo prolhaným američanům věřit. Někdo na to přijde později, někdo dříve. Toš tak…..

Evropský lid americkým lžím nevěří, ISIS je oddíl americké armády použitý ve válce proti Evropě

Publikováno 2.7.2015
Američané, s pomocí jejich výzvědných agentur zjistili, že v Evropě jim jejich lži neprochází tak snadno jako u nich v Americe. Zjistili, jak silná je tu nenávist veřejnosti vůči EU a byrokracii Bruselu.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Vzpomeňme, že na začátku roku 2015 chtěli Američané jít do války společně s EU proti Rusku. Ovšem silná duchapřítomnost spousty Evropanů a jejich iniciativ tomu zabránila.
Tak jaká pak může být nálada veřejnosti v Evropě?
Španělsko je ekonomicky a imigračně zničené. Jaká tam může panovat atmosféra mezi obyčejnými Španěly, když chtěli nezávislé katalánsko, ale bylo jim to zakázáno? Francie prodělala velmi ošklivou likvidaci národa jak ekonomicky tak agresivní imigrační politikou.
Výsledek je zřejmý na vzestupu Marie Le Pénn. Tak jaká tam může panovat atmosféra mezi veřejností na EU a USA, na příklad po incidentu s Mistraly? A Itálie? Italská veřejnost moc dobře ví, že EU je jen projekt na zničení národní suverenity, na vykradení národního bohatství -ale zradila je vláda, stejně jako Sobotka nás, ovšem názor veřejnosti je jasný a NSA si statisticky dovede vyjádřit kolik Italů nevěří americké propagandě. Řecko a Kypr? Ti, co sledovali vykradení těchto dvou ekonomik v přímém přenosu v roce 2013-14, si pamatují jak nechutně se k Řecku a Kypru EU chovala. Tak jaký pak tam může být všeobecný názor na EU a USA? -pojďme blíž do středu Evropy -Rakousko a jejich nezávislá politika vůči Rusku a vysoká inteligence národa znemožňuje Americe lhát tomuto národu.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.