…..ano Vážení přátelé. Dnes už nemůžete nikomu z politiky a z mediálních (promiňte, ale jinak se to nedá říci) sračkometů věřit. VŠE JE OTOČENO O 180°

8:54

Napsal paratdnes.cz

Snímek obrazovky 2016-01-06 v 2.43.21

Všimněte si, na co žebrá Člověk v tísni a co skutečně dělá! Žebrá o peníze pro chudáky zoufalé děti, ohrožené rodiny, ale ve skutečnosti dělá politickou propagandu!

Už v roce 2000 – 2003 vzniká propagandistická subkultura česká za koncesionářské poplatky skrytá jako Nadační fond Josefa Luxe!

 

Kdo jsou a jaké je propojení (zisky a dotace) u Moniky Pajerové, Kateřiny Pajerové zvané Biomasová, Jana Urbana, Jana Rumla, Oldřicha Pánka, Kristíny Taberyové, mladé hlasatelky Pajerové, Jaromíra Štětiny, Bursíka, Mejstříka, Roithové, Halíka a dalších? Za co dostává Halík ceny v USA? Jak se kultivuje propaganda v České veřejnoprávní televizi a za jaké peníze? Kam jdou koncesionářské poplatky?

Občané, plaťte Člověka v tísni a plačte…

Klub přátel Člověka v tísni

Staňte se členy Klubu přátel Člověka v tísni. Je to ten nejlepší a nejjednodušší způsob, jak společně s námi pomáhat. Vyplnit přihlášku do klubu Pokud nás můžete podpořit, neváhejte prosím. Stát se členem Klubu přátel je snadné: vyplníte PŘIHLÁŠKU, my vám obratem pošleme bankovní údaje a Vy zadáte trvalý příkaz během pár minut pomocí internetbankingu, nebo při návštěvě banky. Většina členů posílá 200, 300 nebo 500 korun měsíčně. Nebojte se závazků. Trvalý příkaz můžete zrušit stejně snadno, jako když ho zadáte.

Co z vašich příspěvků pořídíme?

V případě živelní pohromy (záplavy, zemětřesení) nebo jiné nenadálé události jsme schopni pořídit například: Jídlo pro rodinu, která přežila zemětřesení, na 10 dní. Plachty a provazy na provizorní přístřešek. Tablety na vyčištění 10 000 litrů vody. Zabrání epidemiím po povodních. A ve skutečnosti je to probruselská propaganda! Člověk v tísni připravil pro učitele sadu k mediálnímu vzdělávání Sada je prakticky využitelná a dostupná on-line, učitelům pomůže při výuce mediální gramotnosti. Veřejnost je zvána na debatu k tématu… Výukové aktivity jsou na míru zpracované přípravy do hodin, takže je pedagogové mohou prakticky využít. Jsou navrženy tak, aby vedly studenty k tomu, aby přistupovali k informacím kriticky, poznali nástroje, kterými média zpracovávají informace, dokázali rozpoznat neseriózní zdroje.

„Lekce jsou především pro středoškolské pedagogy a měly by jim pomoci učit žáky kriticky posuzovat mediální sdělení (Výsledek objektivity lze vidět každý den ve veřejnoprávní televizi ČT). Vzhledem k tomu, že takto ucelený materiál zřejmě nemají učitelé v současné době k dispozici, očekáváme velký zájem z jejich strany,“ říká Strachota.

Koncepci sestavil Karel Strachota a na přípravě sady se podíleli dále Ludmila Součková z Jednoho světa na školách a renomovaní novináři a odborníci – Ondřej Soukup, Josef Pazderka, Ondřej Kundra, Jan Urban nebo Jaroslav Valůch. Všechny výukové aktivity důkladně otestovali ve třídách sami pedagogové a připojili k nim své postřehy a doporučení.

Kontakty:

Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísni

A fraška nakonec – kdo jsou vlastně ti pomahači zoufalých a kam jdou koncesionářské poplatky z veřejnoprávní televize, především komu?

Zakladatelé Člověk v tísni v propojení s Českou televizí jako nadace

Šimon Pánek

Jaromír Štětina

Česká televize

Správní rada – statutární orgán

Kristina Taberyová – předsedkyně Jan Pergler Petr Jančárek spolupracuje s kanceláří Václava Havla od roku 2003

Dozorčí rada

Václav Mazánek

Jan Urban

Vlasta Lajčaková

Skutečně Jan Urban, Taberyová či Štětina pomáhají v Africe v postižených oblastech, nebo jsou to jenom slouhové bruselské propagandy za naše peníze?

TABERYOVÁ Kristina

Specializace: předsedkyně správní rady Člověka v tísni

Email: [email protected]

A mimo jiné je předsedkyní Nadačního fondu Josefa Luxe, který od „Krize v České televizi“ kultivuje do dneška zpravodajství a veškeré výstupy, zaměřené na správnou propagandu. Výsledek známe! Tyto zločinecké „neziskové organizace“ jsou propojené navzájem a všechny okrádají naši společnost! Hezky se umí zaháčkovat…..

Zdroj: paratdnes.cz

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.