…..naprostá pravda. Teprve nyní tupí politici se začínají dozvídat o zrůdnostech které dělala ve jménu demokracie jamericá vláda a armáda….

06:54

PO PRŮZKUMNÉM LETU NAD SÝRIÍ JE NĚMECKO „NAPROSTO ŠOKOVÁNO“

Velitelé Luftwaffe byli „šokováni“ po společné misi s leteckými a kosmickými silami ve vzdušném prostoru nad vojenskou zónou Levant, která „bez jakýchkoli pochybností“ dokázala plnou součinnost Spojených států s teroristy DAEŠ při mohutném rozkrádání syrské a irácké ropy, a odhalila největší lež Obamova režimu o tom, čím ve skutečnosti tento konflikt je.

[wp_ad_camp_1]

Podle zprávy dva letouny Tornado Luftwaffe, vybavené zařízením pro pozorování, vzlétly z letecké základny NATO Incirlik 9.1.2016 v 9:32 SEČ na tříhodinovou misi nad Irákem a Sýrií ve své první průzkumné misi. Bylo potvrzeno téměř 12000 autocisteren a nákladních automobilů DAEŠ, převážejících ukradenou ropu a překračujících hranice mezi Tureckem a Irákem s plnou ochranou vzdušných sil USA a Turecka, jež byly nedávno zjištěny satelity leteckých a kosmických sil.

Zatímco letouny leteckých a kosmických sil mohou v syrské válečné zóně Levant legálně působit pouze v rámci mezinárodního práva a použily svou značnou sílu k ničení ropných objektů a autocisteren DAEŠ, tato zpráva uvádí, že irácký region je pod ochranou letectva USA, které nadále umožňuje, aby se tento hromadný zločin nepřetržitě uskutečňoval.

Jaká bude reakce Německa na informace, obdržené jeho průzkumnými letouny, které si dnes potvrdily naprostou obludnost toho, co Obamův režim skutečně dělá pro podporu islámských teroristů. Předtím to uvedl prezident Putin, který při varování těch západních zemí, jež se snaží odhalit lži Spojených států, upozorňuje: „Existují zprávy, že řada světových vůdců je otevřeně vydírána. „Velký bratr“ ne bezdůvodně utrácí miliardy dolarů na sledování po celém světě včetně svých nejbližších spojenců.“

Ačkoli režim Obamy nadále veřejně tvrdí, že Německo je jedním z nejsilnějších evropských spojenců, důkazy o vydírání Němců Obamovým režimem přibývají.

Zejména je třeba poznamenat v souvislosti s vydíráním Německa prezidentem Obamou, pokračuje zpráva, že po té, co Němci na jaře tohoto roku oznámili, že stáhnou z Turecka své baterie Patriot a dále upozornili, že studují možnost blokování prodeje německých tanků Saúdské Arábii, Obamův režim rozpoutal bezprecedentní hospodářský útok s tvrzením, že největší automobilky v Německu prodávaly v Americe závadné automobily.

Za zmínku stojí, že nehorázná byla ze strany USA tvrzení, že Němci nainstalovali v naftových vozidlech, která se prodávala v Americe, vadný software ke klamání zařízení pro kontrolu emisí.

Německé dieselové automobily, prodávané v Evropě, mají méně škodlivých emisí, než prodávané v Americe; „úprava“ softwaru jejich vozů, prodávaných v USA, byla závislá na příslušném typu biopaliva, které v Evropě obsahuje řepkový olej, ale v USA obsahuje hlavně kukuřici.

Důkazy o tom, že Německo nebude tolerovat vydírání Obamova režimu, přibývají po informacích z tohoto týdne, kdy německý automobilový gigant Volkswagen odmítl poskytnout USA jakékoli dokumenty a že Německo se připojí k Belgii v nařízení zákazu na prodej zbraní Saúdské Arábii.

Čtěte také nejnovější článek:

Politička šokovala Německo: Policie by měla mít právo uprchlíky střílet

Německý komisař pro lidská práva Christoph Strasser také zaútočil na Obamův režim, hlavního spojence DAEŠ a Turecka, a varoval, že se situace v zemi „dramaticky zhoršila“ pod vládou jejího despotického vůdce, prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Ve spojení se skutečností, že německé podniky nyní otevřeně vyzývají k ukončení sankcí proti Rusku a s příslibem kancléřky Merkelové o podpoře rozsáhlé dohody na rusko-německý plynovod, který je zásadní pro energetickou bezpečnost její země, úplné přerušení vztahů mezi Německem a režimem Obamy může nastat spíše dříve než později.

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

[wp_ad_camp_2]
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.