…..vidím, že podobnou metodu se pokoušeli aplikovat v minulosti i  na mně….

nigel-farage-ukip-sign-ap-640x480Vůdce UKIP byl v říjnu na francouzské dálnici účastníkem autohavárie poté, co mu upadlo kolo na jeho kombíku Volvo, neboť matice, co ho držely, byly úmyslně uvolněné. Podrobnosti o této potenciálně smrtelné havárii s účastí pana Farage se dostaly na veřejnost tento týden poté, co unikly do tisku. Člověk z UKIP řekl Breitbart London, že pan Farage „zuřil“, že se zprávy o jeho útrapách dostaly na veřejnost, přičemž činitelé strany se hněvají na policii v Kentu, že mu nenabídla ochranu odpovídající jeho vysoce profilovanému postavení a množství výhrůžek smrtí, jaké dostává.

Pan Farage jel během svého návratu domů z Bruselu v říjnu po francouzské dálnici u Dunkirku, když jeho autu upadlo kolo a způsobilo tak havárii vozidla. Pan Farage byl nucen přeskočit bezpečnostní bariéru, aby se tak vyhnul protijedoucí dopravě, hlásí Daily Mail. Řekl:

„Byl jsem v nějakém hrozném zastrkově ocitl jsem se v příšerné situaci.“

„Velkou část tam zabírala oprava silnice, takže auta jezdila sem a tam po té samé straně vozovky. A náhle jsem si uvědomil, že ztrácím řízení, ale nebyla tam žádná krajnice, kam bych zajel. Zpomaloval jsem ke snížení rizika a pak mi náhle uletěla kola. Přeskočil jsem tu zeď tak rychle, jak to zatraceně šlo, abych utekl před náklaďáky a tím vším.“

Když přijela záchranná služba, aby panu Faragovi pomohli, tak mu policista řekl, že měl úmyslně odšroubované matice, což naznačuje úmysl vůdce UKIP zabít vyvoláním ztráty kontroly nad řízením ve vysoké rychlosti. Farage poznamenal, že policisté jsou zvyklí, že se občas jedna matice sama nepozorovaně uvolní, ale nikdy neslyšeli, že by to udělaly všechny čtyři ve stejnou dobu.

Pan Farage nebude spekulovat o pravděpodobném pachateli: „Nemám ani ponětí. Upřímně řečeno, při způsobu života, jaký posledních dva a půl roku vedu, mě nic nepřekvapuje.“

Vůdce UKIP odmítal o tomto incidentu mluvit, dokud jej nekontaktovaly noviny Daily Mail poté, co se k nim dostaly o této havárii zprávy od nejmenovaného zdroje. Zdroj z UKIP řekl Breitbart London, že jádro týmu vedení UKIP, které o této havárii vědělo, „zůstalo potichu“ a skutečnost, že ten incident unikl, neudělala nic jiného, než že „nasypala sůl do rány“.

by OLIVER LANE 3 Jan 2016

Autor: mir.pavlicek

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/03/ukip-furious-after-details-of-assasination-attempt-against-farage-leaked/

http://www.nwoo.org/2016/01/04/po-uniku-podrobnosti-o-pokusu-o-atentat-na-farage-ukip-zuri/

tm: …..podobnou situaci velice dobře znám. Kola mně na autě někdo povolil už třikrát. Naštěstí nade mnou drželi andílci ochrannou ruku. Jednou mně kolo při 120 km/h upadlo a dvakrát jsem na to přišel před upadnutím. Policista mně sdělil, že mám moc dobré přátele….. Je to dobrý trik, 4 šrouby povolit a 5 přetahnout na maximum únosnosti. Naposledy, v Rakousku jsem měl všechna 4 kola povolena. Matice se daly dotáhnout rukou. Z tohoto místa mám jen 4 km na dálnici. Jedno jim už nestačilo….

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.