…..dle dat, která se dočtete níže se máme na co těšit. Co se ale bude odehrávat u nás je těžké k odhadnutí. Jednoduše řečeno, bude to asi tobogán, který se nedá zadržet….

06:54

Levicová spodina

přeložil: kocourek mourek

Walter Eichelburg, aktualizace z 9. února 2017

Demokracie se samozřejmě provinila ještě i mnoha jinými zločiny, například plýtváním penězi z daní, všemi těmi projevy mravního úpadku atd. Ale prznění dětí a velezrada ve prospěch islámu budou těmi nezávažnějšími body obžaloby.

[wp_ad_camp_1]


Přechod na nový systém teď skutečně začíná

Zde jeden článek z USA: „Pizzagate Arrests To Begin This Week ‚As Soon As Sessions Is Sworn In‘ (Zavírání do vězení v aféře Pizzagate má začít tento týden, ‚Jakmile Sessions složí přísahu‘)“. A je to tady – tisková agentura NTV: „Po dlouhé rozpravě byl do úřadu schválen zastánce nekompromisní linie, Sessions se stává ministrem spravedlnosti USA“. Už v pátek budou hromadné sdělovací prostředky plné zpráv o těchto zatčeních. Pak přijdou taková odhalení a zatčení i v Evropě. V předchozí aktualizaci tohoto článku je to uvedeno pod jedním odkazem: The Royals to be arrested. Angela Merkel to resign and run to Paraguay. Nejprve budou uvězněni členové královských rodin. Angela Merkelová odstoupí a uteče do Paraguaje.
Zjevně jde o mezinárodně sladěnou akci, při níž dávají přednost Donaldu Trumpovi. Ten již v r. 2012 dal najevo, že prznitelé dětí dostanou trest smrti: „Donald Trump: Pedophiles Will Get The Death Penalty“. Celá tato záležitost byla rozvinuta velmi zdatně. Na podzim r. 2016 se odhalení týkající se aféry Pizzagate objevila v malých hromadných sdělovacích prostředcích. Ve velkých hromadných sdělovacích prostředcích se mimořádně silně bubnovalo ohledně „falešných zpráv, fake-news“, ale o těchto sviňárnách se neinformovalo. Také se všemi prostředky psalo ve prospěch volebního vítězství Hillary Clintonové, od zvolení prezidenta USA se mimořádně silně kydá hnůj na Trumpa, jak tomu nebylo dosud nikdy. Má tím být vytvořen dojem, že ti prznitelé dětí by se tím chtěli zachránit před zatčením. Ve skutečnosti se všichni tihle kydači hnoje na Trumpa brzy změní v pomahače prznitelů dětí a velezrádců ve prospěch islámu. Dost prznitelů dětí je také v hromadných sdělovacích prostředcích.

Merkelová a německé hromadné sdělovací prostředky

V německých levicových hromadných sdělovacích prostředcích je tohle kydání hnoje na Trumpa zvlášť silné. Zde jeden příklad: „Deutsche Medien fordern Weltkrieg gegen Trump (Německé hromadné sdělovací prostředky požadují světovou válku proti Trumpovi) “. Člověk z toho má dojem, že Merkelová německé hromadné sdělovací prostředky ovládá ve svůj vlastní prospěch, což je zajisté částečně pravda. Jak Merkelová a její společníci, tak německé hromadné sdělovací prostředky se Trumpova volebního vítězství velmi zděsili. Člověk z toho měl dojem, že jim vzali jejich ochránce. Tak to asi taky je. Pokud Merkelová skutečně zdrhne do Paraguaje, pak asi ze strachu před zatčením. Pak vyplují na povrch také svinstva týkající se Merkelové a německé politiky a hromadné sdělovací prostředky se otočí, protože šéfka bude pryč.

Jak to asi bude pokračovat

Tato odhalení a zatýkání mi byla oznámena už na jaře r. 2016 v dopisu elity, je to v tomhle článku: „Wenn der Kaiser übernimmt (Až kormidlo převezme císař)“: Odhalení a doznání budou začátkem. Po něm bude následovat rozvrat netušeného rozsahu, který nelze slovy ani přibližně popsat. Tehdy to ale nepřišlo, ale teď je to tady. Ten „rozvrat netušeného rozsahu“ jsou velké teroristické údery, zhroucení hospodářství a válka proti islámu – v tomto pořadí. Jak to asi bude vypadat, jsem už popsal v mnoha článcích.
Tato odhalení a zatýkání politiků a jejich doznání poběží asi 10 dnů. Může to ale také být jen týden, nebo dva týdny. Tato doba musí být dostatečně dlouhá k tomu, aby to proniklo do hlav obecenstva, ale ne tak dlouhá, aby politika ještě mohla obrátit kormidlo. Pak přijde teror velkého rozsahu se zhroucením hospodářství z toho plynoucím. Hromadné sdělovací prostředky pak už nebudou mít místo pro nic jiného a zaniknou, jakmile začne pozemní válka proti islámu. Potom nás brzy zachrání císař, patrně někdy v březnu r. 2017. Ano, pro nás to bude „zřejmé“, protože víme, co přichází. Levicová spodina prznitelů dětí a velezrádců, která je dnes nahoře, pak bude beze zbytku odstraněna.

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.