…..celý svět stojí na hlavě. Ničmu se nemusíte divit.  Nejen EU ale celý svět vedou psychopati, kteří jednají na pokyny kardinála Judase a on je dirigován 6 padlými….

07:45

tm: no spíše na kvalitnější podporu migrace a rychlejší islamizaci EU

Niger žiada od EÚ miliardu eur na zastavenie ilegálnej migrácie

Minister Yacoubou tvrdí, že takouto cestou chce krajina chrániť legánu migráciu pred čiernou

Niger, hlavná tranzitná krajina pre afrických utečencov usilujúcich sa dostať do Európy, potrebuje miliardu eur na boj proti nezákonnej migrácii. Jej predstavitelia preto požiadali Európsku úniu, Francúzsko a Nemecko o finančnú pomoc. Povedal to dnes nigerský minister zahraničných vecí Ibrahim Yacoubou.

“Niger potrebuje miliardu eur na boj proti utajovanej migrácii… požiadali sme o pomoc Európskej únie, Francúzska a Nemecka,” povedal citovaný politik na tlačovej besede v Niamey, píše agentúra Reuters. “Chceme ochrániť oficiálnu migráciu pred čiernou migráciou,” dodal.

Zastaviť ilegálnu migráciu je už cieľom nedávno uzatvorenej dohody Európskej únie s Tureckom. Dokument z 18. marca stanovuje, že všetci nelegálni migranti prichádzajúci na grécke ostrovy z Turecka budú vrátení späť, pokiaľ v Grécku nepožiadajú o azyl a ich žiadosť nebude posúdená kladne. Za každého vráteného Sýrčana má EÚ prijať jedného sýrskeho utečenca priamo z Turecka. Ankara v rámci tejto dohody získa od Bruselu niekoľko miliárd eur ako pomoc pre utečencov zo Sýrie, ktorých žije v Turecku vyše 2,7 milióna.

Zdroj (1)

tm: co k tomu dodat. Mají zájem nás trávit kvalitnějšími a rychlejšími jedy. Jak jinak…..

TTIP: USA brutálně tlačí na EU, aby dovážela americké produkty!

TTIP: USA brutálně tlačí na EU, aby dovážela americké produkty!Spojené státy „slibují“ snížení dovozu aut z Evropské unie do Spojených států, pokud EU neudělá ústupky ohledně dovozu amerických zemědělských produktů, uvedl deník Süddeutsche Zeitung.


Německý deník citovat tajné dokumenty týkající se jednání o dohodě o volném obchodu a investičním partnerství mezi Spojenými státy a Evropskou unií (TTIP), které má k dispozici. Znovu a opět se potvrzuje, proč vlastně politici utajují tuto připravovanou „obchodní dohodu“. A lžou o tom, jak to bude pro Evropany výhodné.

Podle listu, jeden z dokumentů říká, že si orgány Spojených států „pospíšily dát najevo, že pokrok v automobilovém průmyslu bude možný pouze tehdy, pokud EU přehodnotí tarify na zemědělskou produkci“.

Podle deníku má Washington rovněž v úmyslu žádat o povolení vyvážet výrobky se zakázanými složkami EU. Ty zahrnují množství potravinářských výrobků, které byly genově modifikované, a hormonálně upravené maso.

USA mají své vlastní návrhy v oblasti práva EU, uvedl Süddeutsche Zeitung. Tyto návrhy jsou zaměřeny na vyhodnocení a případnou revizi právních předpisů týkajících se dovozu zboží do EU. Ohledně jejich výroby jsou právní předpisy EU a USA velmi rozdílné. Například, jak poznamenaly noviny, seznam zakázaných látek při výrobě kosmetiky v EU zahrnuje 1382 chemických látek, a ve Spojených státech – 11.

Deník píše, že dokumenty ukazují postoj Spojených států, které se snaží zvrátit evropský princip ochrany spotřebitele.

(kou, prvnizpravy.cz, sueddeutschezeitung.de, foto: arch.) 

[wp_ad_camp_1]

tm: a zde je další psychopat na scéně…..

Obama: Svět musí žít podle pravidel Ameriky!

Obama: Svět musí žít podle pravidel Ameriky!Americký prezident Barack Obama učinil další prohlášení týkající americké role „pořádku“ v dnešním světě. Podle Obamy, jsou to Spojené státy, které by měly stanovit „pravidla hry“ v globální ekonomice.

Barack Obama, prezident Spojených států

 

Tento názor vyjádřil šéf Bílého domu v článku pro noviny The Washington Post.

„V asijsko-tichomořském regionu Čína minulý týden diskutovala s dalšími zeměmi o regionálním hospodářském partnerství, … které nebude bránit nekalé konkurenci … bránit svobodný a otevřený internet, … nemůže poskytnout práva americkým tvůrcům, umělcům a filmařům … Naštěstí má Amerika svůj vlastní plán,“ napsal Obama ve svém článku.

„Právě Spojené státy měly stanovit tón a napsat pravidla. Právě USA musí učinit rozhodnutí. A zbývající země by měly hrát podle pravidel, které ustanoví Spojené státy a její partneři, a ne naopak …,“  zdůraznil Obama s náznakem, že Čína do seznamu partnerů nepatří.

Tím seznamem je smlouva o Transpacifické spolupráci (TTP), která zahrnuje 12 zemí asijsko-tichomořeského regionu.
 

O podobnou smlouvu usilují Spojené státy s Evropskou unií (TTIP), která však vyvolává nejen pochybnosti, ale i přímo odpor mnoha Evropanů. Nejen, že je vyjednávaná tajně, ale, jak zveřejnil deník Süddeutsche Zeitung, obsahuje pro Evropu radikální snížení spotřebitelské ochrany. Navíc se tak děje na základě praktického vydírání Spojenými státy – například hrozbou omezení dovozu evropských automobilů, pokud se na Starém kontinentě neuplatní americké geneticky modifikované potraviny nebo hormonálně upravené maso atd.. Jestli toto jsou ona Obamova americká „pravidla“, kterými hodlá imperiálním tlakem přepsat evropské právo, pak je na místě více než zdrženlivost a vznášet znepokojívé dotazy a tlačit na blazeované evropské lídry.

(kou, prvnizpravy.cz, washingtonpost.com, foto: arch.)
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.