Když se někam vydáte, když mluvíte se sousedy, se svými blízkými nebo příbuznými, s kýmkoli… můžete u nich pozorovat změny. Je-li člověk naplněn ušlechtilou energií, láskou, nese její světlo všem, stejně jako maják v černé temnotě.

Posláním každého procitnuvšího člověka na Zemi je přinášet své čisté světlo a ušlechtilou energii ostatním, celému světu, celé Zemi…

Právě na vás záleží rychlost přechodu k novému světu. Čím silněji se očišťujete, čím více se zdokonalujete, tím jistěji transformujete své neharmonické vlastnosti, tím zářivější je vaše světlo, tím ušlechtilejší vaše vibrace.

Dnes vám povím něco o příznacích skutečnosti, že vaše vnitřní světlo a ušlechtilé vibrace na lidi působí. Mnozí už o tom možná slyšeli…

1. Když se ocitnete v silném proudu vysokofrekvenčních vibrací a vaše srdce je naplněno skutečnou Láskou, předáváte tyto vibrace všem kolem sebe.

Přicházíte s touto mohutnou energií k lidem a jejich reakce na ni může být naprosto nečekaná. Lidé silně materiálně založení, ponoření do iluze okolního světa, nedokážou odolávat vašemu světlu a pociťují nepochopitelnou zlobu a podrážděnost. Právě proto dochází ve vaší přítomnosti k hádkám, scénám, křiku… Prosím, udržte si co možná nejdéle své světlo, nenakazte se destruktivitou těchto lidí, chraňte se před nimi pomocí všemocné energetické obrany.

Svým světlem tyto lidi očišťujete. Vaše energie proniká do hloubi jejich duší a odvádí odtamtud veškerý kal. Očišťujete je svou přítomností… Přinášíte jim možnost naplnit se novou energií. Zda toho využijí, je věcí jejich volby.

Pokračování článku: Podle čeho poznat, že pomáháte lidem vlastním světlem a vibracemi

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.