Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
    Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

    Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
    Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

    Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
    „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

    „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
    Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

    Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

  • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
    Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

    Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
    USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

    USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
    Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

    Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  • Zprávy ze dne 24.9.2023
    Zprávy ze dne 24.9.2023

    Zprávy ze dne 24.9.2023

Podle některých údajů na alternativních webech se blíží válka USA s Ruskem

…..pravděpodobně nevyškolení američtí „hoši v mundurech“ nevědí, že veškerá zařízení jak elektronická tak mechanická, mají možnost rusové vypnout. Řekl bych, že je to zbytečná snaha, ale budiž….

12:54

Nemějte obavu přes veškerá vyhrožování jedné či druhé strany, „ONI VĚDÍ“ že k žádné nukleární válce nedojde. Proto je nutné zachovat klid, ale pro všechny případy se zásobit potravinami jak jsem dříve psal….

Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2 Abrams a transportéry Bradley z České republiky na Ukrajinu! Válka s Ruskem se blíží mílovými kroky, na Ukrajině se hromadí americká pouštní technika z Iráku! Transporty probíhají za nejpřísnějšího utajení v noci, poslední šílené výroky ministra vnitra USA a velvyslankyně v NATO nejsou náhodné! A v Česku se prý musí zpevnit mosty kvůli přejezdům amerických tanků!

Exkluzivně: Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2 Abrams a transportéry Bradley z České republiky na Ukrajinu! Válka s Ruskem se blíží mílovými kroky, na Ukrajině se hromadí americká pouštní technika z Iráku! Transporty probíhají za nejpřísnějšího utajení v noci, poslední šílené výroky ministra vnitra USA a velvyslankyně v NATO nejsou náhodné! A v Česku se prý musí zpevnit mosty kvůli přejezdům amerických tanků!

Redakce AE News obdržela stovky emailů ze Slovenska od slovenských občanů, kteří poskytli naší redakci mnoho zásadních informací o průjezdech vlaků s americkou technikou na Ukrajinu, ovšem nejvýbušnější materiál nám poskytl pan Michal z Kraľovan nedaleko Žiliny na Slovensku. Pouze před pár hodinami, v hluboké noci ze středy na čtvrtek, projel místním nádražím na trati č. 180 ve směru z Žiliny do Košic další z tzv. “temných vlaků”, které projíždějí mimo drážní grafikon bez zastávky z České republiky přes Slovensko na Ukrajinu.

[wp_ad_camp_2]

Pan Michal pohotově popadl mobilní telefon a stihl natočit alespoň poslední úsek dlouhého vlaku, který vezl americké tanky M1A2 Abrams a také obrněné vozy pěchoty Bradley. Opět se jednalo o vozy v pouštní irácké kamufláži “Sandman” a vlak opět mířil do Košic na seřadiště širokorozchodné trati dále na Ukrajinu. Celé nádraží v Kraľovanech bylo ztemnělé, a tak prosím omluvte vysoký šum obrazu ve videu, ne každý má nejdražší iPhone, aby točil kvalitně i v noci, ale jako důkaz to myslím postačuje. Redakce AE News toto video získala exkluzivně a přinášíme ho jako první v úvodu tohoto článku.

Obrněné vozy Bradley v Pobaltí, ilustrační foto.

Přesně o těchto nočních transportech na Slovensku jsme psali už v článku zde a situace opravdu dramaticky eskaluje. Právě včera jsme publikovali článek o tom, že americký ministr vnitra Ryan Zinke vyzval k námořní blokádě Ruska, zatímco americká velvyslankyně v NATO Kay Hutchinsonová varovala, že USA mohou preventivně udeřit a zničit ruská odpalovací zařízení raket SSC-8 Novator na ruské raketové základně Kapustin Jar.

 

[wp_ad_camp_2]
Nezavírejte oči a všímejte si příprav na válku, neopakujte slepotu z roku 1938

V článku jsem vyzval, aby si čtenáři konečně začali dávat věci do souvislostí, protože znamení a signály jsou všude, chystá se válka proti Rusku. Nejšílenější myšlenka dochází k postupné realizaci, všechno postupuje s naprostou precizností. Tyto noční přesuny americké vojenské techniky z Hamburku, přes Českou republiku na Slovensko, jindy přes Rakousko na Slovensko, a potom dále na Ukrajinu, probíhají neustále a bez přerušení. Jak video dokládá, poslední transport byl ze středy na čtvrtek.

Pásové vozidlo pěchoty, nakládka ve Gdaňsku, ilustrační foto.

V této souvislosti nadále platí naše výzva a prosba na slovenské čtenáře, aby byli ve střehu a natáčeli všechny průjezdy vlaků s americkou technikou a záznamy nám posílali do naší redakce přes kontaktní formulář. Nemusíte videa posílat přímo, nahrajete je na nějaké úložiště a pošlete nám jenom URL odkaz ke stažení, spolu s popisem, kdy bylo video natočeno (čas) a kde (místo). Je to nutné ke zmapování časů a periodicity transportů. Vím, že je to těžké a prakticky nemožné, ale pokud by se někomu povedlo zjistit evidenční čísla podvalníků, na kterých jsou tanky převáženy, naše redakce by ve spolupráci s německou AfD mohla dopátrat další informace o těchto transportech. Prozatím máme potvrzeno, že tyto tanky a transportéry jsou vykládány z lodí v Hamburku.

Noční vlaky vozí na Ukrajinu kompletní tankové prapory americké armády, sdělil naší redakci zdroj

Další informaci, kterou jsme získali od člověka z blízkosti americké armády (sloužil v ní několik let) se nejedná o transporty nadbytečné techniky pro potřeby ukrajinské armády, ale podle obrazových záznamů potvrzuje, že jde o kompletní tankové prapory US Armored Infantry Regiments, tzn. obrněné americké pěchoty. Každý americký tankový prapor se skládá z pevně daného počtu tanků Abrams, podpůrné pěchoty převážené v transportérech Bradley, z doprovodných vozů zdravotní péče pro zraněné vojáky a nákladních aut pro přepravu munice. Pokaždé je toto složení totožné, tanky, transportéry, sanity a nákladní vozy. Jedná se tedy nikoliv o transporty vyřazené techniky pro Ukrajince, ale o transporty kompletních tankových praporů americké armády na Ukrajinu.

Denní transport strojů Bradley, nádraží Sabinov na východním Slovensku.

A pokud chcete pecku do hlavy, facku do tváře v dnešní den voleb do senátu a komunálu v ČR, tak slyšte, co se stalo včera. Tomu neuvěříte, nebo vám zřejmě praskne žilka. Server Novinky.cz totiž včera naprosto jakoby náhodou informoval [1], že česká ministerstva obrany a dopravy plánují v České republice vyztužit mosty kvůli tankům NATO! Je to prý kvůli tomu, aby vojska NATO se mohla rychleji přesunovat přes Českou republiku po vlastní ose přes české mosty.

A protože pro transporty těžké techniky se obvykle používá železnice, tak je jasné, o co se jedná. Protože vás mohu ubezpečit, že zesilování mostů se rozhodně v ČR nebude konat kvůli Dragounským propagačním jízdám americké armády jednou nebo dvakrát za rok. Ne, kvůli tomu se nebudou sypat desítky miliard korun do zesilování mostů po celé republice. Toto je příprava na pozemní rozvinutí operačních tankových sil NATO na území ČR v největší válečné operaci v historii.

[wp_ad_camp_2]
Zpevněte v ČR mostní konstrukce pro alianční těžkou techniku, přikázalo NATO!

Mosty musí být zpevněny, protože po nich budou jezdit sem a tam tanky, samohybné houfnice, ženijní vojska, protiraketové komplexy, transportéry raket krátkého a středního doletu a to všechno jsou transporty, které váží desítky a desítky tun, na což nejsou české mosty připraveny. Znovu připomínám a opakuji, že přímo před sebou vidíte další signál a znamení, co se děje.

Výroky amerických politiků proti Rusku, noční utajené transporty amerických tankových praporů na Ukrajinu, zesilování českých mostů pro alianční těžkou techniku. A pokud vás zajímá částka, kolik ta sranda bude stát, tak vězte, že to prý zatáhne evropský fond, do něhož do roku 2021 přiteče 6,5 miliardy EUR a cílem fondu bude hradit náklady na zesilování mostů v celé východní Evropě, tzn. přístupové cesty na východní frontu na ruské bojiště!

Dragounská jízda. Kvůli těmto americkým Strikerům se mosty v ČR zesilovat nebudou. To je potřeba pro americké tanky Abramsy, pro německé Leopardy a britské Challengery.

A korunu tomu nasadil místopředseda branného výboru české sněmovny Radovan Vích, který navrhl, aby prostředky na toto zesilování mostů v ČR byly převedeny z rozpočtového rámce ministerstva dopravy do rozpočtové kapitoly ministerstva obrany, aby tyto vynaložené prostředky na mosty mohla ČR deklarovat jako navýšení svého závazku na zvyšování zbrojních výdajů pro NATO.

O nasazené koruně mluvím proto, že pan Radovan Vích je poslancem za SPD, a ten by měl bojovat proti NATO, měl by navrhovat, aby peníze byly směrovány jinam, do školství, do zdravotnictví, českým sirotkům v dětských domovech, na pomoc dlouhodobě nemocným, a ne na zesilování mostních konstrukcí v ČR pro průjezdy aliančních tanků a nosičů raket středního doletu! To chce SPD zase před volbami na alternativě nasrat vlastence?

[wp_ad_camp_2]
Hrozí válka s Ruskem a česká vláda kouká, jak zesílit mostní konstrukce pro pozemní přesuny spojeneckých tanků po vlastní ose na východ

Jak vidíte, dámy a pánové, situace začíná být opravdu vyhrocená. Na Slovensku se tankové transporty nezastaví a v Česku se už plánuje zesilování mostů, aby unesly americké, britské a německé tanky a transportéry s nosiči raket. Tady už se nehraje o nějaké teoretické úvahy, co by bylo kdyby, tady už jsme svědky válečných příprav a přesunů bojové techniky na čelo budoucí plánované fronty a naši politici, které jsme podporovali, naši lidé, kteří vzešli z alternativy, se vůbec nijak proti NATO nestaví, dokonce se někteří i staví za plnění aliančního závazku k navyšování zbrojního rozpočtu ve vztahu k NATO. No nezlobte se na mně, dámy a pánové, ale to si rovnou můžeme hodit provaz a jít se oběsit, když jsme si zvolili do parlamentu zástupce, kteří nyní vyzývají k plnění imperialistických závazků k NATO!

Vítání Dragounů v Česku. Podobně vítali v Praze i německou armádu v březnu 1939…

Všichni si musí strhnout růžové brýle z očí a pohlédnout realitě do očí, proti NATO se nikdo v poslanecké sněmovně nijak zásadně nevyjadřuje. Všechno to jsou jenom jalové kecy a proklamace, které ovšem nejsou podpořený reálnými kroky. Zbrojní rozpočty pro NATO se navyšují, mostní konstrukce se zesilují, přes Českou republiku na Slovensko projíždí vlaky s americkými tankovými prapory na Ukrajinu. Národní ukotvení nelze vybudovat na navyšování zbrojních výdajů pro NATO, ani zesilováním mostních konstrukcí pro průjezdy aliančních tanků.

Národ žije v předklonu s hlavou zastrčenou jednou na východ, potom na západ, ale pokaždé hodně, hodně hluboko!

Národ má být jinde, v srdcích lidí a v rodině, ve vnitřním kruhu, jehož obraz se kopíruje do kruhů vnějších, kruhu životního prostoru a kruhu národa. Kam dojde národ, který se v roce 1938 nepoučil, který se nepoučil ani z II. světové války? Kam spěje národ, jehož synové a dcery lížou nepříteli anus a druhou rukou mávají vlajkou liberalismu a demokracie? Kohorty zrádců zakroutí krky našim dětem, zatímco alianční závazky uhoří v ohni další světové války. Země našich otců bude znovu územím pro přeskupování skupiny armád, která si budou lízat rány po utržených porážkách na východě.

Bude to ale beze mně a doufám, že i bez lidí, kteří se cítí být vlastenci. Zatímco na Slovensku je veřejnost pohlcena kauzou Kuciak a Kočner, tak mezitím probíhají v tichosti a bez zájmu hlavních médií masivní a pravidelné transporty amerických vojsk přes Slovensko na Ukrajinu. Jako kdyby snad kauza Kuciak měla někomu sloužit na odvedení pozornosti od těchto nočních přesunů americké techniky. Sdílejte prosím tento článek, aby se lidé dozvěděli, co se děje.

Nejen o vojenských transportech a bezpečnostní situaci v Evropě budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny aktuální události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře