Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

…..příspěvek byl naplánován na 10:54, ale díky útokům na web se nezobrazil….

Pokračují hromadná zatýkání a mimosoudní vraždy, které podtrhují rámec kabalistického pádu.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Zdroje z Pentagonu říkají, že probíhají opravdu vážné boje na úrovni 43 různých národních armád, které zahájili koordinovanou porážku Chazarské mafie.

Mezitím, zdroj v jedné z rodin, které vlastní Společnost Federalních Reserv říká, že všechny fondy „blokádou jsme svědky v USA jsou kvůli zločineckým rodinám Bushů / Clintonů a Rothchildů & Rockefellerů. Bylo nám řečeno, že vydali rozhodnou hrozbu, že „celá rodina“ by zabila každého, kdo uvolní nebo obdrží některou z RV (Relative value – tip fondů daleko jistějších než obvykle), obligace na umořování fondů nebo mezinárodní investiční fondy.“

[wp_ad_camp_1]

Boj je také stále osobní I pro tohoto spisovatele. Dnes ráno 9 šmejdů z kanceláře daňového úřadu v Tokiu vtrhlo do mého domu a začali zabavování majetku. Pracují pro Yuriko Koike, Tokijského guvernéra a loutku Chazarské mafie, který byla podvodně nedávno zvolen. Všechny moje peníze ve mých bankovních účtech, včetně těch, které mám z tohoto blogu, bylo také zabaveno. Kdokoliv s ještě vzdálené připojení ke mně je vystaven podobným obtěžování, včetně whistleblowing právníci mají své licence právo zrušeno. Gangsteři z obou frakcí Yakuza syndikátu Yamaguchi Gumi mě také informovali, že Rothschildův prostředník pro Japonsko, Michael Greenberg, se snaží najmout nájemné vrahy, aby mě zabili. Můj webmaster také byl otráven těmito samými vražednými gangstery jedem, který způsobuje rakovinu.

Důvodem je skutečnost, že tento blog vystavuje v plné jasnosti zločiny Chazarské mafie, a zejména jejich podvody se soukromým vlastnictvím centrálních bank.

V minulém týdnu byli na mne poslány 3 medové pasti (krásné ženy, které nepřirozeně se snaží, aby byli pro mě k dispozici). Ostatní čestní novináři a informátoři zažívají podobné věci a nejlepší radou je, aby se pravidelné nevycházzelo a nenavazovat nové přátelské vztahy, dokud se všechno nevysvětlí, pravděpodobně 8. listopadu.

Očekává se, že bitva v nadcházejících dvou týdnech, protože se přibližují americké prezidentské volby. Zde NSA a dalších agentur informátoři ukázaly, že Hillary Clinton (ať už je to cokoliv dvojník nebo klon, který předstírá, že je ona) je podřízen Evelynovi de Rothschild. Podle zdrojů CIA a NSA je Donald Trump žákem izraelského gangstera, Roye Cohena. „Raději bych měl u moci izraelskou mafii, než zločinecké rodiny Bushe / Clintony / Rockefellery,“ bylo, jak jeden zdroj (židovský) ze CIA popsal bitvu v prezidentských volbách.

V každém případě skutečnost, že americká vláda hrozí zatčením ruských diplomatů, pokud se pokusí ověřit, že nadcházející volby jsou svobodné a spravedlivé, je jasnou známkou toho, že celá volební kampaň je obrovský podvod.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3861504/U-S-government-denies-Russia-s-request-monitor-American-polling-places-Election-Day-Oklahoma-Louisiana-Texas.html

V každém případě zdroj z Pentagonu pořád říká, že to nebude žádná z výše uvedených. Vedoucí náčelníků amerických štábů, generál Joseph Dunford se setkal s korejskými a japonskými vojenskými špičkami 14. října a vojenskými veliteli armád 43 národů na 17. října, aby diskutovali o „konečnou porážku Kabaly na všech kontinentech,“ říká zdroj z Pentagonu. Tady je, jak zdroje z Pentagonu popsali situaci: „Kabala zpečetila svůj osud několika pokusy o atentát na gnerála Dunforda, což jen urychlilo masové zatýkání, mimosoudní, GCR [ Reset globální měny] a nového finančního systému založeného na zlatě jehož cena je uvedena v Šanghaji.“

Nyní, když je Čínský jüan součástí měnového koše MMF jako Zvláštní práva čerpání (SDR), bude dalším krokem začlenit taktéž íránský rial jako součást SDR a jako měnu na Středním východě, zatímco Zimbabwe Dollar se připojí k SDR jako měna pro Afriku, říkají zdroje Pentagonu.

Jakmile se Chazarská mafie ztratí svůj kouzelný stroj na peníze, tak I ten poslední voják z žoldnéřských armád a zabijáků, kteří se stále nacházejí v jejich službách nebude mít jinou možnost než vzdát se, nebo odejít.

V současné době existují akce, a to zejména ve Spojených státech, které mají za úkol odejmout Chazarské mafii kontrolu korporátních médií. To je důvod, proč AT & T bude moci koupit Time Warner poté, co Comcast byl od koupě vyblokován, říkají zdroje z Pentagonu. Zdroje říkají, že americká Chazarská mafie používá oba, jak demokratického kandidáta na viceprezidenta, Tim Kaineho, tak republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa, aby se pokusili zablokovat fúzi. Nicméně, „Fúze by ještě mohla být schválena, protože to, co není dobré pro židovskou mafii, je dobré pro Ameriku,“ uvedl zdroj Pentagonu. Jistě, korporátní média ve Spojených státech jsou nyní tak zvrhlá a plná lží, že nové vlastnictví, a anti-trustové akce, jsou určitě potřeba, pokud mají občané opět slyšet pravdu z tzv. mainstreamových médií.

K dispozici je také obrovská informační válka, která v těchto dnech zuří kolem Wikileaks Juliana Assange, že to vypadá, že je pravděpodobně také součástí sofistikovaného útoku na dezinformace Chazarské kabaly. Wikileaks a Assange a byly vždy součástí dezinformačních podvodů chazarské lůzy, jak lze vidět skrze jeho stinnou historií a rozsáhlé pozitivní pokrytí v korporátní mediální propagandě, jako je kupř. časopis Time. Pro dobré pochopení této púroblematiky si přečtěte článek na tomto odkazu:

http://beforeitsnews.com/opinion-liberal/2016/10/what-is-going-on-with-wikileaks-assange-mia-macfadyen-dead-and-the-cia-honeypot-trying-to-tank-the-clinton-campaign-what-gives-2539955.html?currentSplittedPage=0Q

Co je však velmi jasné je to, že nedávné údaje publikované na Wikileaks, které nyní vypadají jako nějaké objevy nepřicházejí od Assange ani z Wikileaks nebo nýbrž od insiderů z NSA a agentur. Nyní je „smrt“ Juliane Assange (ať už skutečná nebo falešná) a ředitele Wikileaks, Gavena MacFadena spojována s kampaní Hillary Clinton. To se zdá být chytrou strategií, jak dostat dvě mouchy jednou ranou, a tedy, jak se zbavit falešných informátorů a hodit vinu na mafii Bush / Clinton.

Existují také neutuchající akce, které jsou namířené proti Chazarské mafii, která obsadila Stát Izrael. Tady je, jak Pentagon popisuje situaci: „Izrael ztratil od roku 2013 tolik ponorek, že se snaží koupit tři další z Německa, ale může si je dát nanejvýš na své pískoviště, s ruskými základnami nejen v Sýrii, ale I na Kypru a v Egyptě“, a zdroj pokračoal slovy: „izraelské ponorky jsou dobré na anti-ponorkovou válku (ASW) a výcvik, ale bez ohledu na to, kolik jich koupí, stejně nebudou moci nést jaderné zbraně.“

V Japonsku obsazeném Chazarskou mafií pokračuje její porážka taktéž. Jeden zdroj blízký premiérovi Šinzó Abe uvedl, že v Japonsku bylo zadrženo 300 chazarských gangsterů a převezeno na vojenskou základnu USA. To může být dezinformace, ale můžeme potvrdit, že Mark Schwartz, regionální předseda Goldman Sachs pro Asii a Pacifik, oznámil minulý týden svou rezignaci. Goldman Sachs vedl, za vlády svého otroka Šinzó Abeho, plenění japonských státních penzijních fondů, poštovního spoření, zemědělské banky apod.

Japonské pravicové zdroje říkají, že Abeho Liberálně demokratická strana nyní „mává vlajkou kapitulace,“ a vzdala se odporu. Říká se, že Tokio Governor Koike je vlastně jeden z těch dobrých, a že útok na můj dům proběhl bez jeho vědomí či souhlasu.

Nicméně je jasné, že v Japonsku stále existuje mnoho špatných, kteří musí být zadrženi. Zdroje CIA v Asii říkají:

„Japonská vláda nelegálně zadržela 15 amerických armádních operativců, kteří byli umístěni v Afghánistánu a jsou nyní drženi ve vězení v Japonsku. Nejsou na americké vojenské základně, ale na “černém”, neznámém místě. To bylo provedeno na žádost kabaly, protože těchto 15 vojáků řekne světu o zapojení vlády USA do kontroly obchodu s opiem v Afghánistánu za posledních 13 let.“

Japonsko porušuje Ženevskou konvenci, stejně jako pravidla OSN. OSN je samozřejmě stále nástrojem Chazarské mafie, ale doufejme, že už to nebude o mnoho déle.

Nejnovější úroda afghanského opia je až o 43% větší oproti loňskému roku, podle Úřadu OSN pro drogy a kriminalitu, takže je zcela jasné, že Bushova drogová větev Chazarské mafie se snaží těžce dohánět ztracené příjmy z ropy, stejně jako ztracené příjmy z kokainu a marihuany (díky legalizaci), prodávajíce více opium a heroin.

https://www.unodc.org/unodc/en/frontpage/2016/October/afghan-opium-production-up-43-percent_-survey.html?ref=fs1

Také se rozšířila informace o zatýkání vojenských důstojníků, a to, že některé z těchto peněz byly použity na na ůplatky různým elementům japonské vlády. Pravděpodobně se jedná s Abem provázanou severokorejskou Církví Sjednocení, která dlouho zásobovala Bushovu mafii amfetaminy.

V Thajsku je mezitím playboy a korunní princ Maha Vajiralongkorn „příliš blízko Bushova agenta Thaksina [Shinawatra], příliš daleko od lidí a může být chycen do “medové pasti” od Číňanů, takže i když stoupá, jeho majestát nemusí být vykonný, ale bude žít v pozlacené kleci a mohla by být zavražděn kdykoli s krevními transfuzemi“. Jinými slovy, chazaři se nebudou moci dostat na thajské královské zlato přes korunního prince.

V závěru tohoto týdne, žádáme každého, kdo je schopen přijmout opatření proti Chazarské kabalistické mafii, aby tak učinil. To bude obzvláště důležité během příštích dvou týdnů, ve kterých se budou snažit zavést ještě další falešnou vládu amerického lidu a pokračovat ve svém úsilí ke spuštění 3. světové války. Na tomto poli dala Abemu a jeho nohsledům Společnost Bílého Draka do 31. října možnost odstoupit, pokud chce, aby se zabránilo jeho celoživotnímu odnětí svobody.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.