…..nezapomeňte, že FRANTIŠEK  je v podstatě jenom tiskový mluvčí Vatikánu a žádný papež. Je mluvčí kardinála Judase.  Papežské inzignie vlastní Bílý dům a proto je v USA poslední černý papež i dle proroctví. Opět je všemu úplně jinak. Více se dozvíte z videa o kardinálu JUDASOVI….

07:54

[wp_ad_camp_1]

Pokrytecké milosrdenství papeže Františka

Pokrytecké milosrdenství papeže Františka

Při generální audienci 2. 3. 2016 František pronesl projev o Božím milosrdenství. Na jedné straně mluví o hlubokých pravdách týkajících se Božího milosrdenství a pokání, na druhé straně tak – jako při každé příležitosti

vyzývá k islamizaci Evropy takzvanými uprchlíky.

Prý když katolíci budou přijímat islamisty do svých farností, klášterů a poutních míst, Bůh odpustí i ty nejtěžší hříchy: „i kdyby vaše hříchy byly jako šarlat, zbělají jako sníh, budou bílé jako vlna, a lidé budou požívat dobrých darů země a žít v míru“ (Iz 1,18). Zneužívat výrok Písma k podpoře islamizace je manipulace a hřích proti Duchu svatému. Navíc, v praxi už vidíme, jak islamisté požívají dobrých darů země a páchají jeden kriminální čin za druhým. O tom ale František nikdy nemluví. Je jen hlásnou troubou architektů NWO a prosazuje jejich program.

Veliký aplaus zazněl, když František na adresu podezřelých dobrodinců pateticky pronesl: „Vezměte si, prosím, svůj šek zpět a spalte jej. Boží lid, tedy církev, nepotřebuje špinavé peníze…“.

Hodnoty, které František svou službou NWO ničí, jsou ale nesrovnatelně vyšší, než odmítnuté dolary tzv. nečestných podnikatelů.

František to nejcennější – víru, která je podmínkou spásy, před herezemi nehájí. Nepostaví se ani na obranu morálky, která je pokladem pro mladou generaci a zaručuje její šťastnou budoucnost. Naopak, František prosazuje antimorálku, líbá nohy transsexuálům, a tímto gestem schvaluje homosexualismus a transsexualismus. Nikdy neřekl jasné slovo, které podává Bible a celá křesťanské Tradice, která nazývá sodomismus ohavností. A co národní hodnoty evropských států? Copak František neví, že příliv islamistů je řízen a finančně pokryt americkými bankéři s cílem zničení nejen křesťanství, ale i národních hodnot evropských států? Proč neřekl stop islamizaci po leteckém teroristickém útoku nad Egyptem, po teroritickém útoku v Paříži, po masovém znásilňování v Kolíně a jiných německých městech? Proč mlčel k rituálnímu řezání hlav křesťanů před rokem v Egyptě, v Etiopii či v Libyi? On naopak islamizaci neustále prosazuje!

Kolik za prosazování této politiky NWO František dostává? Zadarmo to není. To jsou skutečně špinavé peníze, ale ty už neodmítá. A co Vatikánská banka, za kterou je František zodpovědný a která pere špinavé peníze různých zločinců, kteří se je bojí vkládat do státních bank? Proč tu neřekne: „Vezměte si, prosím, svůj šek zpět a spalte jej“. František skutečně pálí vatikánské šeky, ale ilegálně a z úplně jiného důvodu. Totiž po nedávném skandálu s Vatikánskou bankou bylo potřeba zahladit stopy.

Proč František nikdy nepozvedl svůj karatelský hlas na adresu juvenilní justice, která tyranizuje miliony dětí?

V Itálii soudci bezdůvodně odebírají 35 000 dětí z rodin pro soukromé firmy, aby všichni zúčastnění na „trhu s dětmi“ obdrželi od státu dotaci 2 miliardy eur ročně. Jsou to soukromé organizace a církevní dětské domovy, kam umísťují násilně odebrané děti a kam pak směřují státní dotace. Proč nenapomene vládu a obchodníky s dětmi, jsou to přece katolíci, a ukradené děti jdou i do církevních domů?!

Začátkem roku 2,5 milionu Italů protestovalo proti zločinné a sebevražedné politice ničící rodinu. Děti jsou kradeny milujícím rodičům a devastovány homosexuály a pedofily, kteří za to ještě dostávají dotace od státu! Proč manifestaci proti těmto zločinům nepodpořil, ale naopak ještě napomínal, aby se jí katolíci nezúčastnili. Tím schvaluje celý systém sebezničení italského národa. Utrpení a krev těchto umělých sirotků bude volat k Hospodinu za spravedlivý trest pro Františka, který podporuje tento zločinecký systém proti dětem.

Zločiny Františka jsou těžší, než zločiny Nerona či Hitlera. „Vůl zná svého hospodáře, osel jesle svého pána, mne však Vatikán i s Františkem nezná“. (Iz 1,2-3).

Celý článek si můžete přečíst zde.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.