…..známá nebezpečná fakta, kterým lidé nechtějí věřit: O šedesát let později se z odtajněných amerických dokumentů dozvídáme o experimentech CIA na nedobrovolných pokusných králících. Po dobu nejméně třiceti let tato americká agentura prováděla proti vůli obětí tisíce experimentů – s ozařováním, elektrošoky, drogami, lobotomií, a dokonce s implantáty vysílačů umístěných do mozku, které měly z lidí vytvořit vraždící roboty. SE DOZVÍTE UŽ I V ČESKÉ TELEVIZI….

12:54

Nebezpečná vraždící bestie ze zámoří dělá neustále i dnes pokusy na lidech a to s povolením vlád celé Evropy. Chemtraily? Nevěříte? mnozí to zakusili i na vlastní kůži.

Už Vám to odvysílají i v české televizi, tak byste tomu konečně mohli uvěřit, pokud na Vás nevyzkoušeli, jak je ve filmu řečeno, LOBOTOMII.

Můžeme tedy přeskočit mezičlánek chemtraily, výsledky jsou zcela jané…..

[wp_ad_camp_1]

Srpen 1951 – mnozí lidé z jednoho francouzského městečka náhle zešíleli. Mohla za to americká CIA? Francouzský dokument

Obyvatelé Pont Saint Esprit pokřikují v ulicích, vrhají se z oken, vidí všude ohnivé koule. Výsledkem je sedm mrtvých a téměř tři sta přiotrávených osob. Pro vysvětlení této tragédie vznikají ty nejdivočejší teorie – otrávená mouka, kontaminovaná voda, čarodějné pikle. O šedesát let později se z odtajněných amerických dokumentů dozvídáme o experimentech CIA na nedobrovolných pokusných králících. Po dobu nejméně třiceti let tato americká agentura prováděla proti vůli obětí tisíce experimentů – s ozařováním, elektrošoky, drogami, lobotomií, a dokonce s implantáty vysílačů umístěných do mozku, které měly z lidí vytvořit vraždící roboty. Zdá se, že i Pont Saint Esprit patří na tento děsivý seznam experimentů, jaké Američané už sami dávno odsoudili v rámci Norimberského procesu.

Zde se můžete podívat na film v české televizi, který byl včera odvysílán ve 23:55

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11215929671-mestecko-otravene-cia/21638256114/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.