…..další multikulturní obohacení čeká lékaře, kteří se nebudou před muslimy klanět a jejich potomkům líbat ruce a nohy. Ne, není to příběh ze sci-fi filmu, ale krutá realita posledních dní. Muslimově začínají konečně ukazovat svoji pravou „mírumilovnou“ tvář a jak to ve skutečnosti s námi myslí. SLUNÍČKÁŘI by se měli všem lidem omluvit a konečně si uvědomit co svým zapřičiněním způsobili….

05:54

Přímo hororovou zkušenost má za sebou čtyřiapadesátiletý lékař Attila Tan. Zkraje tohoto týdne k němu do ordinace v německém městě Troisdorf vtrhli rozlícení tři muslimové a vyhrožovali mu uříznutím hlavy. Bližší informace přináší týdeník Focus.

 [wp_ad_camp_1]
Políbíš synovi ruku, nebo ti uříznu hlavu, křičel muslim na lékaře v Německu. Pacient raději utekl oknem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na Letnou za ministerstvo vnitra svolali muslimové modlitbu (arabsky salát). Protestovali tak proti zásahu policie minulý pátek

 

Německo stíhá v posledních dnech jedna nešťastná událost za druhou a vždy za ni bohužel nesou zodpovědnost muslimští migranti či němečtí muslimové. Po teroristických útocích v Mnichově, Würzburgu, Ansbachu a Reutlingenu málem došlo ke krvavé událostí také v německém městě Troisdorf. Tam se však naštěstí podařilo díky rychle zavolané pomoci podobně tragickému konci zabránit.

Jak informoval chirurg Attila Tan německá média, v pondělí v deset hodin dopoledne do jeho ordinace přišel devatenáctiletý muslim Bonner a stěžoval si na bolest nohy. V polovině července si nohu zlomil, ale patrně zanedbal následnou rekonvalescenci a zranění se nehojilo. „Vysvětlil jsem mu, jaká má provádět cvičení. Ale on mě vůbec neposlouchal a choval se ke mně agresivně,“ líčí šokovaný Tan a dodává, že pacienta doprovázela jeho zahalená přítelkyně.

Celý text ZDE.

Nespokojený pacient podle slov jeho ošetřujícího lékaře poté ve spěchu opustil ordinaci, ale po chvíli se vrátil společně se svým otcem a bratrem. „Pětačtyřicetiletý otec obou mladíků měl v ruce dlouhý nůž a vyhrožoval mi uříznutím hlavy. Přitom křičel Alláhu Akbar a nutil mě, abych se jeho synovi omluvil, klekl na kolena a políbil mu ruku,“ cituje výpověď Tana magazín Focus. V nastalé panice dokonce podle očitých svědků přítomný dvaaosmdesátiletý pacient utekl z čekárny oknem.

Naštěstí pro samotného lékaře stačili dva z jeho kolegů upozornit na celý incident policii a nedošlo tak k nejhoršímu. „Policejní hlídce se podařilo na místě zatknout devatenáctiletého mladíka i jeho přítelkyni. Otec a mladíkův mladší bratr však stihli utéci pryč. Ještě v pondělí večer se však za doprovodu svého právníka dostavili na místní policejní stanici,“ uvádí Focus s tím, že manželka chirurga utrpěla v důsledku prožitého šoku infarkt a je v současné době hospitalizována.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.