Bezpečnostní oddělení našeho vydavatelství (Vlastenecké noviny) se podařilo rozkrýt síť hackrů, která napadá naše servery a komplikuje vydávání Vlasteneckých noviny – nitky vedou k Policii České republiky (ČR) a Ministerstvu vnitra ČR.

Policie tak plní funkci zločinecké a teroristické organizace, když se má podílet na hackerských aktivitách vůči svobodnému tisku a navíc se podílí i na cenzuře. To je hrubé pošlapávání svobody slova a lidských práv. Vrcholné vedení redakce je stále obtěžováno policejními devianty, kteří se snaží vyšetřovat obsah svobodného média. A to i mafiánskými praktikami.

To je ale cenzura, jelikož cenzura je pouhé státní sledování informací šířených svobodnými médii. A Vlastenecké noviny jsou svobodné médium, ale pronásledované státní mocí.

Proto jsme byli nuceni změnit náš statut. Vlastenecké noviny jsou tak od 1. května „revolučním deníkem,“ neuznáváme proto diktaturu a totalitu Vlády slovenského premiéra ČR Andreje Babiše, tak jako jeho poskoků na ministerstvech, neuznáváme moc soudní a dle výše páchané zločinecké činnosti policií ani Polici ČR.

Vše ve jménu revoluce za SVOBODU, která je nedělitelná. Svoboda buď je a nebo není vůbec. SLÁVA REVOLUCI!

Zdroj: VN

Tadesco má také své zkušenosti s Policií a udavači ze Sorosových neziskovek.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.