…..mnoho německých policistů pracujících v aktivní službě, uskutečnilo tajné rozhovory s alternativními novináři, kterým přiznalo skutečnosti, které by se dříve nikdy v této zemi nemohly odehrávat…..

09:54

Ve zkratce řečeno – níže uvedený film: Policistů je málo, odchází od nás, mnozí jsou nemocní, přepracovaní, nemůžeme chránit vlastní obyvatelsvo, kriminalita stoupá raketovou rychlostí a policie má svázány ruce. Málo kdo z policistů chodí rádo do práce.

Další článek, který byl dnes uveden v Blesku:

Německá policie nezvládá imigranty: Do některých čtvrtí se bojí chodit

[wp_ad_camp_1]
Německá policie nezvládá imigranty: Do některých čtvrtí se bojí chodit
Šťastní uprchlíci z Afghánistánu právě dorazili do Evropy.
Policisté se bojí v některých čtvrtích zaparkovat.
Německá policie jen stěží nastoluje pořádek mezi imigranty.
Nejpočetnější menšinou jsou v Německu Turci.
Šťastní uprchlíci z Afghánistánu právě dorazili do Evropy.
Policisté se bojí v některých čtvrtích zaparkovat.
Německá policie jen stěží nastoluje pořádek mezi imigranty.
Nejpočetnější menšinou jsou v Německu Turci.Německým médiím se dostala do rukou tajná zpráva policie, ve které strážci pořádku přiznávají, že nezvládají zajistit pořádek v přistěhovaleckých čtvrtích. Ulice ovládly gangy a policie tam nechce jezdit ani autem.

„V Berlíně a v severním Duisburgu jsou čtvrti, kde se naši kolegové bojí i jen zaparkovat. Jakmile tak učiní, obklopí je 40 až 50 mužů a začnou jim nadávat. Dle mého názoru se jedná o »test síly státu«,“ říká předseda Policejních odborů Rainer Wendt.

Uprchlíci na Kosu se bouří: Chceme jíst, chceme doklady! Policie na ně vytáhla …
Nepokoje na Kosu: Uprchlíci se vzbouřili kvůli dokladům i jídlu
Fotografie (19)

Vládnou gangy

Dle zprávy gangy ovládly celé ulice a obtěžují obyvatele i majitele obchodů. Oběti však ze strachu z pomsty raději mlčí. „Imigranti si v některých čtvrtích vyhrazují pro sebe celé vagóny metra či tramvaje. Nepouští do nich místní obyvatele, vyhazují je silou nebo výhrůžkami. Používat veřejnou dopravu, zvláště večer, je pro místní téměř nemožné. Policisté pak, a obzvláště ženy-policistky, se sami často stávají oběťmi agresivního chování a objekty napadení,“ píšou německá média.

K poslednímu incidentu došlo na začátku července, kdy početná rodina napadla a zranila v Duisburgu dva policisty kvůli vyšetřování dopravního přestupku. Ve stejném městě navíc zdánlivě nevinná potyčka dvou imigrantů přerostla do bitky 300 lidí. Policie se je snažila rozehnat, ale dav se obrátil proti strážcům pořádku. V půlmilionovém Duisburgu žije zhruba 60 tisíc Turků…

Uprchlíci na hlavním nádraží v Praze: 19letý mladík kladl policii odpor, přidala…
Policie při jedné z předchozích kontrol na hlavním nádraží v Praze
Komentáře (5) Fotografie (4)

Bezmocná policie?

Policisté volají po zvýšení počtů příslušníků, jinak prý „v dlouhodobém výhledu nemůže být zajištěn veřejný pořádek a v některých čtvrtích je situace kritická již dnes“. Kromě radikalizace imigrantské mládeže etnické menšiny v Německu sužuje vysoká nezaměstnanost i vzájemná nevraživost. V Německu tvoří imigranti zhruba 10 procent populace. Nejpočetnější skupinou jsou Turci, v těsném závěsu jsou balkánské národy a ruskojazyčná menšina. V poslední době ale do Německa kvůli ekonomické krizi proudí zástupy Řeků a běženci ze Sýrie.

Zdroj  (1)

Další videofilm, který byl uveden v německé televizi konstatuje dnes zcela otevřeně, že emigranti jsou nátlakovou vlnou z USA a nejsou to žádní ubožáci, ale vojáci, kteří mají porobit Evropu a hlavně vyvolat občanské války…..

Když se už podobná témata probírají oficielně v televizi:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=02P2MQEf1pI

je jasné, že VŠICHNI POLITICI V SOUČASNÝCH VLÁDÁCH, KTEŘÍ SOUHLASÍ S VLNOU PŘISTĚHOVALCŮ A JEJICH UMÍSTĚNÍM V EVROPĚ, JSOU NEJVĚTŠÍ VLASTIZRÁDCI A ZA VLASTIZRADU BY MĚLI BÝT OKAMŽITĚ ZA MŘÍŽEMI.

VŠECHY STÁTY V EU MAJÍ BÝT ROZLOŽENY A ZNIČENY!!!!!

VEŠKERÉ OFICIÁLNÍ MÉDIA V EU JENOM LŽOU, JSOU ZLOČINCI A VEDENY ZLOČINCI!!!!

Ptám se. co se ještě musí stát????? EU asi bude chtít po vlastnících majetku, aby dobrovolně odevzdali 10% majetku pro utečence…..

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.