…..zkuste se zamyslet nad následující scénou. Zmíněným státním složkám, nejen v Německu, jsou svázány ruce. Je to proti jejich vůli, nechat občany trpět pod nesmyslným terorem přivandrovalců, a nechat si plivat do obličejů přivandrovalci s posměšnými poznámkami ,,vy jste NAZI a nemůžete nám nic udělat“…..

16:54

Proto se také vydaly zákony na ochranu údajných uprchlíků podporovaných neziskovkami a američany, kteří prokazatelně škodí celé společnosti. Ano, jsou to údajní inženýři, doktoři a veškerá titulovaná smetánka. K smíchu. Normálně myslící člověk, při pohledu na země ze kterých přicházejí, okamžitě vidí, že je to PRACHSPROSTÁ LEŽ.

 

Policisté nemohou v současné době udělat státní převrat proti MADAMME MERKELOVÉ, tolik by se jich asi nespojilo, (i když člověk nikdy neví), a proto to možná udělali jiným způsobem. Útok na lidi pod falešnou vlajkou. Střelec, který střílel před „mekáčem“ v Olympii v Mnichově byl jimi proškolen a bylo mu řečeno, co má dělat. Proto tolik nesmyslných údajů v novinách o průběhu a údajném střelci, který střílel jenom do vzduchu. Mrtvé nikdo neviděl.

 

Ptáte se, jaký by to mělo smysl? Následující:

 

Protože ovčané sedí doma jako polena a nic nedělají, jenom umějí nadávat v hospodě u piva, pochopili, že musejí být něčím vyburcováni. Skupina, které je vše proti srsti a pohár přetéká několik měsíců a je ve vedení, se rozhodla vyburcovat právě dějem, který se odehrál v Mnichově před několika dny. Věděli, že ke scénáři, který se nedal zatajit a musel být publikován v médiích o šílenci z vlaku, to bude také poslední kapka pro ovčany, aby pochopili závažnost šíleností a dění pod taktovkou MADAMME MERKELOVÉ a bytosti/í, které ji ovládají.

 

Je to nejlepší způsob, jak probudit a postavit konečně lidi z poklidného spánku na nohy.

 

Mohu se samozřejmě také mýlit a vše jsem si vymyslel, protože je okurková sezóna a nemám o čem psát…..

 

Jen tak mimochodem:

Před mnoha a mnoha lety jsem vykládal lidem o bombovém útoku na mnichovský Oktoberfest, který byl „asi“ zosnován za účasti BND (Bundesnachrichtendienst), čili německou tajnou službou a američany. Nakonec až otec syna, kterému vše sdělil zemřel, jeho syn řekl lidem pravdu. Nevěříte, vše je dnes potvrzeno, můžete přečíst ZDE:

 

https://de.wikipedia.org/wiki/Oktoberfestattentat

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.