;

…..politici nejenže neustále lžou, vysmívají se lidem do očí, začínají oficiálně v médiích vykládat naprosté bludy kterým nemohou věřit ani malé děti, ale to všechno není ještě dosti….

10:27

Ve Švédku byla 45 letá politička sociální demokracie, která měla za úkol se starat o „utečence“, odsouzena na 6 měsíců do vězení za sexuální vykořisťování mladého Avgánce uvádějí švédské noviny www.friatider.se/s-kvinna-hade-sex-med-flyktingbarn-d-ms-till-f-ngelse.

 

 

Zájem o pomoc těmto uprchlíkům byl dle místních novin zřejmě pouze sexuálního charakteru, jak ženským tak mužským uprchlíkům, jak to většinou u sluníčkářských žen pomocníků a politiků většinou bývá. Starala se o mladistvé bez doprovodu a proto měla ruce volné.

Chlapec ji prvně pomohl donést domu masážní stůl. Využila příležitosti ho namasírovat a chlapec se nestačil divit, kam až masáž zašla. Přestože chlapec údajně odmítal nabízenou „masáž“, bál se a nechtěl, politička v ní pokračovala.  Dle švédské policie měl chlapec s političkou nejméně deset poměrů, jak bylo zjištěno. Chlapci koupila drahý telefon, alkohol a cigarety a slibovala mu že mu obstará pas na trvalý pobyt ve Švédsku.

tm dodává: Obrázek o vítačích a politických podporovatelích těchto těchto orgií si udělejte sami. Nemusíme chodit daleko a podívejme se koho máme v určité nejmenované, velmi podporované, politické straně (SOROSEM). Dokonce byl i herec tohoto odvětví. No príma…..

tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.