…..politici nejenže neustále lžou, vysmívají se lidem do očí, začínají oficiálně v médiích vykládat naprosté bludy kterým nemohou věřit ani malé děti, ale to všechno není ještě dosti….

10:27

Ve Švédku byla 45 letá politička sociální demokracie, která měla za úkol se starat o „utečence“, odsouzena na 6 měsíců do vězení za sexuální vykořisťování mladého Avgánce uvádějí švédské noviny www.friatider.se/s-kvinna-hade-sex-med-flyktingbarn-d-ms-till-f-ngelse.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zájem o pomoc těmto uprchlíkům byl dle místních novin zřejmě pouze sexuálního charakteru, jak ženským tak mužským uprchlíkům, jak to většinou u sluníčkářských žen pomocníků a politiků většinou bývá. Starala se o mladistvé bez doprovodu a proto měla ruce volné.

Chlapec ji prvně pomohl donést domu masážní stůl. Využila příležitosti ho namasírovat a chlapec se nestačil divit, kam až masáž zašla. Přestože chlapec údajně odmítal nabízenou „masáž“, bál se a nechtěl, politička v ní pokračovala.  Dle švédské policie měl chlapec s političkou nejméně deset poměrů, jak bylo zjištěno. Chlapci koupila drahý telefon, alkohol a cigarety a slibovala mu že mu obstará pas na trvalý pobyt ve Švédsku.

tm dodává: Obrázek o vítačích a politických podporovatelích těchto těchto orgií si udělejte sami. Nemusíme chodit daleko a podívejme se koho máme v určité nejmenované, velmi podporované, politické straně (SOROSEM). Dokonce byl i herec tohoto odvětví. No príma…..

tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.