Dominik Tarczyński, člen polské strany Právo a spravedlnost, poslanec Evropského parlamentu a místopředseda skupiny evropských konzervativců, v nedávném rozhovoru pro deník The Newsmakers bránil polské zacházení s migranty, kteří se pokoušejí nelegálně překročit polské hranice:

Mám zprávu pro všechny ilegály. Pokud nechcete být zatlačeni zpět, nechcete-li být zatčeni, pokud nechcete být zastřeleni, nepřicházejte na naše hranice. Nepřistupujte k polským hranicím, pak jste v bezpečí. Nejsme to my, není to naše policie, kdo by vás přišel zmlátit, vytlačit nebo zatknout. Jste to vy, kdo se pokusil porušit zákon v naší zemi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Žádný politik v Americe nebo západní Evropě nemá odvahu hovořit tak silně o obraně svých vlastních hranic, protože mluvit, jako by vaše hranice měly nějaký skutečný význam, se stalo rasistické, xenofobní a samozřejmě antisemitské.

Pokud chce země vyřešit nezákonné překračování hranic, musí údajně legálně zastřelit několik z těchto okupantů, a to okamžitě ukončí celou tuto šarádu. Tyto zprávy se budou rychle šířit mezi migranty.

Odkaz na Video

Zdroj: SN

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.