…..je další článek benjamina Fullforda, krerý dosti trefně nazývá věci pravými jmény. Asi dojde ke kolapsu společnosti, tak jak ji známe a proto se snaží JAMÍCI rozpoutat třetí světovou válku. Včera jim to ale taky nevyšlo…..

15:27 Porážka chazarské mafie se zrychluje, a to z nich dělá nebezpečné zoufalce.

23-11-2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Již není dost dobrý, abychom psali pasivně blogy o masovém vraždění fašistické kliky, která se chopila moci na Západě, ale je čas dělat přímé akce. Tento spisovatel dává všanc svůj život, když dáva své slovo pravě ted‘ v poledne, Japonsko standardní čas 24.listopadu 2015 *, aby vyzval největší masové vrahy chazarské kabalisty:

Richarda Armitage, Michael Greena a Kurt Campbella.

Tito vrahové budou brzy v Nikkei Hall v centru Tokia litovat. Tam budou dávat rozkazy otrockým japonským politikům a podněcovat válku. Budeme to sledovat živě přes internet, a zároveň se snažit přinutit tyto zločince k odpovědnosti za své zločiny před světovým veřejným míněním. Je čas, aby se stalo nemožným pro členy chazarské mafie, aby se objevili na veřejnosti, aniž by byli konfrontováni s jejich zločiny a lhaním.

Campbell, Green a Armitage se stali všichni dne 11. března 2011 spolupachateli vraždy 15.786 nevinných japonskych lidí. Armitage je heroinový dealer, který je také zodpovědný za vraždy mnoha hlav států, včetně Ferdinanda Marcose na Filipínách a Japonského Noboru Takešity. Kurt Campbell byl nahrán na pásek jak se snaží uplatit japonského politika Ichiro Ozawu s monopolem na zeolit, prostředkem, který čistí radiokativní záření bezprostředně před jaderným teroristickým útokem a masových vražd s tsunami 03-11-11. Campbell byl v té době šéfem pro záležitosti Asije ve prospěch ministerstva zahraničí Spojených států. Michael Green, šéf Mossadu v Japonsku, osočoval tohoto pisatele, nutil japonské politiky publikovat eseje, a řekl, že japonští občané musí poslouchat Židy.

Tito lidé nyní nabízí miliardy dolarů opozičnímu politikovi Tooru Hashimotovi ve snaze kooptovat opoziční alianci, která by příští rok mohla svrhnout režim otrockého předsedy vlády Šinzó Abeho. Zdroje blízké Abmue říkají, že ve stejné době dochází k systematickému zabíjení lidí z bezprostřední okruhu Abeho, kteří se začínají bouřit proti nařízení vydaná Armitagem a jeho kolegy chazarskými gangstery.

Vyzýváme všechny čtenáře, aby volali na následující čísla a požadovali zatčení těchto zločinců, a víme také přesný čas a místo, ve kterém se objeví:

Bílý dům v USA: 1-202-456-1414

Velvyslanectví Japonska ve Washingtonu: 1-202-238-6700

Ministerstvo obrany Spojených států: 1-703-571-3343

Americké ministerstvo spravedlnosti: 1-202-514-2000

FBI: 1-202- 24-3000.

Dále žádáme ne-americké čtenáře , aby telefonovali svým vládám a požadovali zatčení těchto zločinců.

Všichni čtenáři se vyzývají, aby i nadále přijali taková opatření tam, kdekoli budou vysocí kabalisté a známí váleční zločinci, jako je Henry Kissinger, George Bush senior, George Bush Jr., Donald Rumsfeld, Dick Cheney, Nicolas Sarkozyho, Blair atd., prezentováni na veřejném místě. Veřejní partneři těchto zločinců, jako je Janet Yellen z Federal Reserve Board, Maria Draghiho z Evropské centrální banky, Haruhiko Kuroda z Bank of Japan by měly být rovněž konfrontováni pokaždé, když se objeví na veřejnosti, za to, že tisknou peníze pro gangstery. Tito lidé potřebují být identifikováni, zostuzeni a zatčeni. Už toho bylo dost!

Pamatujte, že nikdo není nad zákonem, a že to všechno jsou ukázkoví masoví vrazi. Musí být odstraněni z veřejného prostoru a uvrženi do vězení, kam patří.

OK, a teď zbytek zprávy.

Boj o světovou moc je v současné době intenzivnější s veřejnou a nepopiratelnou vojenskou blokádou Izraele a jeho spojenců na Blízkém východě. To dokonce připoustí i Debkafile, webové stránky, které jsou propojeny s izraelskou zpravodajskou službou Mossad.

Debkafile říká, že íránské letadla útočí nedaleko syrsko / izraelské hranice, zatímco izraelské letectvo stojí bezmocně na zemi.

http://www.debka.com/

Zdroje z Pentagonu říkají, že ruské, francouzské a americké válecné loďstvo operuje u pobřeží Izraele jako součást kampaně vynucující na zločineckém režimu, aby přestal s neustálým provozováním státního terorismu a válek. Rusové a jejich spojenci, včetně USA, Pentagonu a Francouzu nyní řídí své útoky i na velké korporace, jako je Exxon Mobil, BP a Halliburton a hlavně na jejich majitele, rodiny Rockefeller, Rothschild, Bush atd.

Jak zdroje z Pentagonu, tak francouzské a ruské souhlasí s tím, že zejména Exxon Mobil a BP byly identifikovány jako skutečné hnací síly Kataru a Saúdské Arábie, kteří jsou, podle pořadí, hlavními sponzory ISIS.

Rusové nedávno záměrně pustili informaci o jaderném torpédu. Vypustili také řízené střely z ponorky ve Středozemním moři. Ruské bombardéry s jadernými zbraněmi ted hlídají vzdušný prostor kolem izraelských hranic v doprovodu íránských stíhaček. Zpráva, kterou jim tak posílají je to, že evropská ropná kolonie vymytých mozků známá jako Izrael muze „být odstraněna (z mapy) atomovým bombardováním nebo podobnými zbranemi, podrobena tsunami nebo se stát obětí útoku EM pulsem ( elektromagnetický puls, tak zustali bez elektřiny), v době, kdy jste se rozhodli“ jak nám zdůraznili agenti Pentagonu.

Pentagon nám sdělil, ze premiér, válečný zločinec a masový vrah Benjamin Netanjahu z Izraele, ze strachu z odvetných opatření, volal ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi a prosil, v reakci na tyto akce namířené proti němu, o milost.

Nicméně, Rusové, Francouzi a americká armáda si vůbec nedělají legraci a nemají nejmenší zájem ustupovat. Rada bezpečnosti Organizace spojených národů jednomyslně přijala rezoluci odsuzující ISIS, což znamená, že všechny hlavní mocnosti, včetně Číny, se proti nim dali do pohybu.

Vzhledem k tomu, že ISIS je jenom krytí pro Chazarskou mafii to znamená, že všichni jejich zástupci (pod krytím tajné sluzby) budou pozavíráni. Zejména jsou také nyní uzavírány podniky propojené s Mossadem, a jsou uzavírány jejich sídla a pracoviště, která měla na starost bezpečnost na letištích, v elektrárnách, atd.

Zdroje z Pentagonu řekli, že CIA a společnosti jako jsou BP a Exxon, které kupovaly ropu ISIS pravděpodobně také budou čelit sankcím, a navíc jsou jejich hlavní akcionáři pronásledováni.

Kromě toho jsou realizovány kroky, aby se zabránilo používání sabotérů a infiltrovaných agentů z Blízkého východu prostřednictvím uprchlické krize v Sýrii v Evropě, USA a jinde.

Francouzský novinář Thierry Meysson, první muž, který ohlásil lži o oficiální verzi 11-S, identifikoval hedgeový fond KKR (Kohlberg Kravis Roberts & Co) a samozřejmě společnost žoldáků z Academi jako klíčové aktéry v falešné islámské teroristické sítě. Hrdina Meysson nedávno zveřejnil přelomovou zprávu o tom, co se opravdu stalo na „masakru“ v pátek 13. v Paříži.

http://www.voltairenet.org/article189300.html

Ať už jsou skutečné motivy francouzského útoku jakékoliv, francouzské orgány ho využívají jako záminku k vyhlásit stanné právo a ukončit všechny páté kolony v zemi.

V každém případě francouzská vláda má i další důvody, proč chce nastolit stanné právo. Šéf velké francouzské společnosti, která dodává zakázky do francouzské armády kontaktoval autora tohoto článku minulý týden a řekl, že francouzská vláda mu nebyla schopna zaplatit za jeho služby za více než 8 měsíců. Řekl, že v důsledku toho musel propustit 400 svých zaměstnanců.

Pokud si vzpomínáte na historii, tak původní masakr v pátek 13, v říjnu 1307, byla záminka použitá bankrotujícím (p.pr.: nebyl bankrotující, ale nemajetný od začátku své vlády) francouzským králem, aby se zmocnil majetku Templářských Rytířů. V tomto případě, budou na místě templářů bankéři jako Rothschild a jejich přátelé.

Ostatní evropské země, zejména země PIIGS (Portugalsko, Irsko, Itálie, Řecko a Španělsko) také čelí bankrotu, a je tam vidět rostoucí tlak na vyvlastnění finančních prostředků podvodně ukradených soukromě vlastněnými centrálními bankami, občanům těchto států. Gnostičtí Ilumináti to vidí jako jedinečnou a zlatou příležitost, aby se dali do pohybu proti evropským bankovním rodinám „čistých pokrevních linií“ (kteří mají mezi nimi své děti).

Spojené státy jsou také v bankrotu, takže mají silnou motivaci získat zpět podvodně získaný majetek rodin, které vlastnili Společnost Federálních Rezerv. Nedávnou jasnou ukázkou bankrotu USA je 70% pokles v režijních výdajích na nákladní dopravu mezi USA a Asií za poslední tři týdny.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-21/global-trade-just-snapped-container-freight-rates-plummet-70-3-weeks

To je dobré znamení, protože Američané nebudou moci zaplatit v letošním roce své vánoční dárky z Číny. Dalším příkladem je to, že v poslední době veřejně přiznali bankrot semi-státu Spojených států, Puerto Rica.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-20/puerto-rico-faces-public-unrest-cash-crunch-may-leave-government-workers-unpaid

Pak je tu skutečnost, že finanční účetnictví informuje daňové poplatníky, že příjmy klesají, takže je každému zřejmé, že vláda o stavu ekonomiky lže.

http://www.silverdoctors.com/us-economy-is-collapsing-americans-are-out-of-money/

Odpověď pro mnohé, zejména pro poctivé členy bezpečnostních složek a agentur státu, stejně jako pro profesionální příslušníky armády, je hledat legální možnosti navrácení ukradených finančních fondů rodinami, kteří vlastnili Společnost Federálních Reserv.

Vysocí chazarští agenti, jako je George Soros, Hillary Clintonová, John McCain a ostatní již čelí „vážným důsledkům“ pro své nezákonné aktivity v USA. Zdroje z Pentagonu říkají, že Hillary Clintonová bude brzy čelit obvinění z trestného činu, a že aktiva Clintonovy nadace mohou být jiz brzy zabavena.

A co je velmi pravděpodobně akce spojená s tímto byla nabídka vysokého čínského úředníka, který byl v Japonsku tento týden a chtěl darovat “ Kennedyho dluhopisy“ vydané Clintonem v hodnotě 100 miliard dolarů na Nadaci Bílého Draka, pravděpodobně, aby se tak zabránilo očekávané konfiskaci majetku.

Společnost Bílého Draka upřednostňuje, aby „soudní“ účetní identifikovali losoby, kterí jsou v pozadí řízení a kontroly většiny světových akciových trhů, a navrátili prostředky, které byly těmito osobami podvodně ukradeny skrze bankovní zločiny s měnou fiat (peníze z ničeho).

Nadace Bílého Draka je ochotna přijmout finanční prostředky na vytvoření plánovací agentury pro budoucnost lidstva, která by byla slozena s meritokraticky vybraných jedincu, a která by transparentně spustia program zaměřený na vytvoření ráje na zemi.

Je čas ukončit navždy tyranii masových chazarských vrahů.

Také proto, že jsme byli hacknuti minulý týden chazarskými agenty, žádáme naše předplatitele, aby ignorovali obvyklé „embargo“, až do čtvrtka a zveřejnovali tuto zprávu po celý týden na jiných webových stránkách, jak je to jen možné.

*23. listopadu v 22:00 hodin nebo 10 hodin USA na standardní čas. V 14:00 hodin (2 PM), Greenwichský poledník Time (UK).

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.