…..které by neměly nikomu uniknout. Aspoň je vidět, jakým směrem se vývoj na planetě Zemi ubírá….

05:55

Malajský premiér Najib Razak, který je stíhán ve skandálu zpronevěry miliard dolarů, se snaží o imunitu výměnou za svědectví proti Rothschildům.

[wp_ad_camp_1]

Zdroje CIA ve východní Asii nás upozornili na skutečnost, že US ministerstvo spravedlnosti obvinilo premiéra Malajsie, Najiba Razaka, za zpronevěru více než miliardy dolarů z fondů, které mají být použity pro hospodářský rozvoj Malajsie.

Obžaloba se snaží o propadnutí všech zisků úspěšného hollywoodského filmu “Vlk z Wall Streetu”, který byl financován ze zpronevěřených finančních prostředků. Obžaloba také zmiňuje královskou saúdskou rodinu, Goldman Sachs, JP Morgan a Bank Privee Edmonda de Rothschild.

Zdroje zdroje CIA uvedli, že Najib požádal o imunitu pro něj a jeho rodinu a umístění v programu ochrany svědků výměnou za svědectví o vazbách ve skandálu zpronevěry, rodiny Rothschildů a zmizelého letu 370 Malajsijských Aerolinek. Pokud ano, mohl by to být případ, který nakonec zničí Rothschildy.

Pobočka Chazarské mafie, Rockefeller / Bush / Clinton, je již v USA zlikvidována, takže pokud jsou Rothschildové také rozděleni, bude to znamenat osvobození lidstva před hrůzami otroctví Babylonského dluhu.

Příspěvek je možné přečíst zde:

https://www.justice.gov/opa/pr/united-states-seeks-recover-more-1-billion-obtained-corruption-involving-malaysian-sovereign

Další podrobnosti budou k dispozici v týdenní zprávě a geopolitické zprávě z výsledkem analýzy, které mají být puštěny v pondělí 1. srpna 2016.

[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.