…..Paříž dnešních dnů už nemá nic společného s nádhernou Paříží minulého století a předcházejících roků. Scény, které se ve městě odehrávají jsou děsivé a mnoho lidí se stěhuje na venkov. Byty v Paříži jsou dnes neprodejné. Maximálně hluboko pod cenou. Všichni tuší, že ke katastrofě nevídaných rozměrů teprve dojde. Buďte slušní a nezapomeňte poděkovat svým politikům a celé opičárně EU, která kolotoč řídí….

06:54

http://1nselpresse.blogspot.cz/2016/10/video-zeigt-apokalyptische-szenen-in.html

[wp_ad_camp_1]

Podívejte se ještě na jedno multikulturní obohacení, které nám tady v česku zatím chybí, ale asi dlouho nedá na sebe čekat.

https://www.youtube.com/watch?v=0PeKjV0VNds

A dotřetice. Zde máte ještě jedno video, kdy revizor chtěl po černém jízdenku no asi by dobře nedopadl:

Jsi blázen? Já tě zabiju! Imigrant si to po svém vyřídil s revizorem, který porušil pravidla a chtěl naivně vidět jízdenku

Na amatérských záběrech z Německa lze vidět afrického imigranta, který na revizorovu žádost, aby předložil jízdenku, reagoval slovy: „Jsi blázen?“ Načež mu začal vyhrožovat smrtí a vykřikoval: „Já tě zabiju!“

V roce 2015 německé úřady povolily uprchlíkům bezplatnou přepravu v městské hromadné dopravě a vlacích. Nicméně vzhledem k jejich rapidnímu nárůstu bylo toto rozhodnutí zrušeno.

Uprchlíci musejí mít jízdenku, kterou jim za peníze daňových poplatníků zakoupí patřičný sociální pracovníci. Často však jezdí i bez té. Vzhledem k tomu, že u sebe nemívají žádné doklady, je vymahatelnost případné pokuty nulová.

Dopravní podniky došly k závěru, že je příliš zatěžuje vyžadovat od takovýchto černých pasažérů jakoukoliv náhradu.

Revizoři jsou instruováni, aby kvůli vlastní bezpečnosti nekontrolovali jízdenky lidem, kteří vypadají jako uprchlíci.

https://www.youtube.com/watch?v=IVKsBp4ETF0

www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5157-blazen-imigrant-revizor-jizdenka

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.