…..téma o kterém píšeme se konečně objevuje na vícero alternativních webech, které potvrzují naše články….

 

Postup záchranných prací – Masová zatýkání a exekuce Kabaly – Měnový globálních reset

“Mimořádné časy, jak se ukazuje, ne vždy vyžadují mimořádná opatření nebo dokonce mimořádné lidi. Často požadují obyčejná opatření a obyčejní lidé, kteří hledají způsoby, jak dělat běžné věci, když se zdá, že vše kolem nich znemožňuje obyčejnost.” Michael Austin, blog o Obecném souhlasu

Poznámka Judy: Přesné načasování uvolnění prostředků Tier4b bylo v tomto týdnu citlivé a utajené, ačkoli Curych měl začít v úterý, 7. dubna – ve stejný den, kdy měl být zahájen program Tři Dny Temnoty pro vojenské operace jako krytí dodávek Prosperity Package a oznámení Tier4b.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Chceš vědět, proč jsme ještě neodešli? Je to všechno o dětech – Zachraňujeme děti
Q” 1. dubna 2020: “C před D” (Děti před Deklasem) „Bude to biblických rozměrů.“ “Nechte mé lidi jít.”

V tuto chvíli a od 1. dubna byly tisíce strašlivě zneužívaných dětí zachráněny vojenským personálem z rozsáhlé sítě kabalistických tunelů napříč USA a směřujících do Kanady a Mexika. Traumatizované děti, z nichž některé nikdy neviděly denní světlo, těhotné nedospělé děti, deformované děti, malé mrtvoly, jejichž těla byla použita k odběru orgánů, děti zamčené v klecích, elektricky šokované a traumatizované za účelem odběru krve – Adrenochromu pro elity k pití, vynášeli námořníci z tunelů pod New Yorkem, Texasem a Los Angeles. Odporné a nechutné příběhy zasáhly internet (viz #D), ačkoli nebyly přenášeny žádnými Kabalou ovládanými MSM (médii hlavního proudu). Převzetí sítě podzemních tunelů (DUMBS) Bílými Klobouky:

Totéž se stalo v říjnu 2019, kdy US námořníci zachránili 2 100 dětí zamčených v klecích z pekelných podzemních tunelů a prostor: http://beforeitsnews.com/politics/2019/10/marines-navy-seals-rescue-2100-caged-children-teens-3144359. html

A. 5. dubna 2020, 15:34 hod. Vojenský kontakt Intel EDT Fleming potvrdil:

  1. Zjevně v úterý. v noci 31. března byl hovor Trump-Hongkong, a bylo rozhodnuto zahájit RV po st. 1. dubna v právě probíhající vojenské misi proti cílům Deep State-Kabaly.
  2. V st. 1. dubna došlo k masivní útočné misi veřejně vyhlášené gen. Milleym, která se skládala z jednotek řadových vojáků, Národní gardy a jednotek speciálních operací na záchranu dětských obětí obchodování s lidmi; masová zatýkání Státních Mafií – Kabaly a obchodníků s lidmi; zabezpečení hrozeb z temných internetových uzlů Státních Mafií a softwaru pro rozpoznávání obličejů, který měl být použit proti držitelům směných měn; 5G zneužívání mikrovln proti civilistům; úmyslná kontaminacer testovacích souprav Covid19 a další nástrahy, z nichž všechny měly vyhodit do povětří proces celý směn a vyplácení.
  3. Pá. Distribuce D1 a D2 3. dubna začala s přesunem prostředků a SKR se začaly zpracovávat.
  4. Dne 6. dubna budou všechny globální peníze plně pod kontrolou Bílých klobouků, SKR’d Velryby by měly mít schůzky na transakce, USN by se všechny podložené zlatem měly začaly poít hýbat, včetně vydání 50 000 000 šeků Stimulus a šesti zdrojů plateb. Trump souhlasil, že prostředky RV / GCR pro všechny úrovně budou paralelní s výše uvedeným v jednom jedinečném systému, kde budou peníze použity k dobrému.
  5. Přesné načasování uvolnění prostředků Tier4b v tomto týdnu bylo citlivé a utajené, ačkoli Curych měl začít úterý v úterý. 7. dubna – ve stejný den, kdy měl být zahájen program Tři Dny Temnoty pro vojenské operace jako krytí dodávek Prosperity Package a Tier4b.
  6. Držitelé měny používají doklad o cestovním povolení k cestování do nákupních středisek.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

B. Celosvětový půst na Velký pátek 10. dubna: Prezident Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů vyzval všechny národy, aby se spojily v celosvětovou modlitbu a půst na dobrý pátek. 10. dubna za úlevu od celosvětové pandemie Covid 19, posílení ekonomiky, ochrany pracovníků ve zdravotnictví, ztracení pásem zlosti a propuštění utlačovaných. Podívejte se na značku 10:30:32:

C. Q: Jedná se o ochranu našich dětí. Jedná se o záchranu Ameriky: https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/04/and-we-know-stay-course-we-are-fighting.html#more

D. Mezinárodní sexuální obchodování s dětmi:

Děti zachráněné z tunelů v Texasu:

Dětský sexuální obchodník připouští zavraždění 400–500 dětí: https://humansarefree.com/2017/04/child-sex-trafficker-admits-on-camera-to-have-killed-400-500-ch Children.html

Společnost 3-M patentovala adrenochrom (krev traumatizovaného dítěte):

Child Rescue Operation unfolding right now in NYC?

 

Byla tam 69letá sestra, která pracovala s “Coronavirus Medical Unit” v NY Central Parku, která uvedl, že léčí vážně traumatizované a zneužívané děti, které byly zachráněny z tunelů pod New York City. Záchranná operace byla tím, na co byla používána námořní zdravotní loď, která kotví v přístavu.

Více najdete na:

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/04/restored-republic-via-gcr-as-of-april-7.html

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.