Simona Rich je bloggerka z Litvy, která si – stejně jako spousta jiných duchovně hledajících lidí – prošla všelijakými pochybnými esoterickými praktikami, až nakonec skončila u křesťantví a dala se na modlení k pánu Ježíši. Myslí si, že ji přechod k uctívání pána Ježíše spasil a očistil od všeho zla, které na sebe přivolala prostřednictvím jejího špatného výběru esoterických metod (Co je samozřejmě hloupost, jen přešla z deště pod okap. Skutečná pravda není venku a nenajdete ji ani na kurzu, ani v kostele. Ale o to teď nejde). Mezi zmíněnými pochybnými praktikami bylo svého času i reiki, o kterém dnes tvrdí, že je cesta k satanovi. Podobných lidí, co si na reiki vylámali zuby, je obrovská spousta. Ale málokdo má tu odvahu jít s kůží na trh a popsat svou zlou zkušenost. Její výpověď a zkušenost s Reiki mi připadá natolik zajímavá, že vám ji dnes nabízím.

[wp_ad_camp_2]

Proč se musíte držet dál od Reiki
Tento příspěvek o reiki jsem napsala před několika lety, když jsem si uvědomila, že jsem udělala velkou chybu, když jsem se do této praxe nechala zasvětit. Napsala jsem ho, abych varovala ostatní, aby se nezapojili do této falešné duchovní terapie, protože to ve skutečnosti není to, co se lidem říká.

Bylo ode mě velmi hloupé, rychle se ponořit do neznámých vod Reiki. Mohla jsem být vážně zraněna, kdybych se nezastavila včas! Naštěstí jsem věnovala pozornost znamením, která jsem dostala po druhé iniciaci do reiki, a tak jsem pochopila, že s touto metodou je něco v nepořádku.

Myslím, že kdybych nedostala tato dvě zasvěcení to reiki, nikdy bych nevěděla co vím dnes. Takže si myslím, že bylo v mém životním plánu je přijmout, a tak se naučit lekci s tím spojenou. Pravděpodobně jeden z důvodů, proč jsem musela projít touto nepříjemnou zkušeností, je možnost sdílení mých zjištění s vámi, mými čtenáři.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.