Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

Potomkovia fašistov v Nemecku sa prebúdzajú

Martin Schulz - odkaz od Kukiza

Udalosti v Kolíne nad Rýnom by sme si zrejme mali dobre zapamätať. Nie je vylúčené, že sme práve svedkami zrodu novej kontinentálnej katastrofy ako boli dve svetové vojny a opäť pochádza z nemeckej pôdy.

11:54

Čo sa vlastne v Kolíne a ďalších nemeckých mestách stalo počas Silvestra? Najprv sa za pasívnej asistencie polície davy jednotiek “inžinierov” doslova vrhli na nič netušiace domáce obyvateľky, ktoré dostali názornú ukážku, kto je tu vlastne pánom a kde je ich miesto. Nemecké médiá a oficiálne miesta túto zmenu voličov na pripravené obete chceli za každú cenu umlčať. Zvlášť , keď vyšlo najavo, že polícia vedela o riziku, ktoré koncentrovaná masa nadržaných imigrantov v uliciach miest znamená. Keď sa ututlanie nepodarilo a v Kolíne vyšli včera do ulíc protestujúci Nemci na demonštráciu zorganizovanú hnutím Pegida, ako šibnutím čarovného prútika sa dovtedy pasívna polícia bleskovo zjavila v plnej poľnej a brutálnym spôsobom za použitia vodných diel rozohnala protestujúcich.

Porovnajte ten nepomer. Nečinnosť polície keď ide o ohrozenie domáceho obyvateľstva privilegovanou kastou a naopak brutalita, keď si ľudia dovolia protestovať proti takéhoto druhu kultúrneho obohacovania.

Edit 10.1.2015 9:30

na internete sa objavil obrazový záznam Zdeňka Chytru z demonštrácie Pegida s prekladom.

Situácia je ďaleko horšia, ako je opisovaná v článku. Polícia doslova pripravila situáciu tak, aby ľudí mohla zničiť. Nahnali ich na námestie, uzavreli ho a potom cynicky vyzvali ľudí aby sa rozišli. Ľudia nemali kam ujsť, všetky východy boli políciou zablokované.

Keď demonštrujúci “neuposlúchli” výzvu polície, tá začala s útokom na vlastných spoluobčanov.

Polícia sa postavila proti vlastnému národu, vláda, ktorá na svojich voličov poštvala ozbrojenú moc prestala plniť spoločenskú zmluvu, v ktorej sa píše, že výmenou za určité slobody, vláda zabezpečí bezpečnosť obyvateľstva. Zdanie demokracie skončilo, Nemci sa stali nepokryte stali rukojemníkni sociálnych inžinierov vo vláde a bezprávnymi otrokmi vládnej moci.

Hysterické reakcie predstaviteľov médií a vládnej moci po celej Európe nenechali na seba dlho čakať. Dozvedeli sme sa, že kolínske ženy sú si vlastne sami na vine, pretože nedodržali odstup od imigrantov “na dĺžku paže”, polícia oznámila, že situáciu už nezvláda (alebo nechce zvládať?), predstaviteľ polície vo Viedni upozorňuje ženy aby nechodili po nociach samé, v Belgicku sa pripravujú kurzy pre imigrantov, kde ich majú učiť, že žena nie je vec a lovná zver a ako úplná absurdita sa objavil komentár, ktorý tvrdí, že napadnuté ženy v Kolíne boli neonacistické aktivistky, ktoré vyprovokovali chudákov imigrantov, aby na nich hodili vinu. Podľa posledných informácií z nemeckých médií má polícia príkaz nezverejňovať akékoľvek trestné činy súvisiace s imigrantami

Viac-menej ide všade o rovnaký vzor – oddiely imigrantov sa stali novými jednotkami Sturmabteilung, údernými oddielmi novej moci, ktorá má potenciál postupne prebrať moc v Nemecku. Možno sa čaká už len na zhoršenie situácie, ktoré vynesie na svetlo sveta nového fuhrera, aby sa mohli dejiny opakovať. Lenže to už nebude príbeh o nadradenej rase. Frontová línia bude prechádzať medzi nadradenou ideológiou islamu a zvyškom sveta. Nakoniec Hitler by mal v tomto prípade dôstojného nástupcu. Jeho Mein Kampf je po Koráne druhou najpredávanejšou knihou v islamskom svete.

Aká je však úloha Bruselu? Ak aj priamo neorganizuje exodus nových islamských prišelcov, rozhodne robí všetko pre to, aby zmaril akékoľvek racionálne riešenie. Predseda Európskeho parlamentu Schulz s penou na ústach odkazuje každému, kto si dovolí odmietať migrantov, že patrí medzi zradcov tzv. európskych hodnôt. Keď si Poliaci zvolili také zastúpenie, ktoré oponuje Európskej Únii, Martin Schulz hovorí o štátnom prevrate v Poľsku, začal sa vyhrážať sankciami a prirovnával poľskú vládu k režimu V. Putina. Na to zareagoval na sociálnej sieti poľský líder parlamentného hnutia Kukiz’15 Pawel Kukiz: “Môjho starého otca zabili nacisti v Osvienčime a preto nechcem, aby ma ich vnuci učil demokracii.

Pawel Kukiz však okrem ostrého osobného výroku varuje pred potenciálnym nástupom novej totality a odkazuje Schulzovi aby sa viac venoval demokracii vo svojej krajine. Pretože ak sa medzi miliónmi plánovaných imigrantov nájde nový Hitler, potom budú Nemci spomínať na jednotky SS ako na Armádu spásy

Článek převzat z následujících stránek.

Zdroj:

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře