Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Potvrzení naléhavého varování putina i jinde.

…..přesně tak jak ve videu KARDINÁL JUDAS nastínil v roce 2003 přistěhovaleckou vlnu černých do Evropy a v zápětí na to rozpoutání občanských válek, se celý děj odehrává. Byl to perfektně popsaný scénář. Dnes je již skutečností. Podivní přivandrovalci mají zcela jiné úmysly než mírumilovné soužití. Opět opak je pravdou. Hloupé ovce ale raději věří médiím, tak jako podvodným volbám, ke kterým přišlo jen 500.000 lidí a všichni volili BABIŠE. Nebylo to náhodou opět dopředu připraveno tak jako v Rakousku????? Na to si ale odpovězte sami

07:54

Vojna na dohľad? Pribúdajú nám divní “spoluobčania”,

Putin kázal poslať domov svojich ľudí v zahraničí 

USA, 13.10.2016, (MailOnline – Julian Robinson) – Politici a vysoko postavené osoby dostali naliehavé varovanie od prezidenta Vladimíra Putina, aby poslali všetkých svojich blízkych do vlasti, ako oznámili miestne médiá. Ak tak neurobia, podstúpia podľa miestnych správ veľké riziko.

Prišlo to potom, čo Putin odriekol plánovanú návštevu Francúzska v období agresívnych zásahov Ruska v sýrskom konflikte a už o niekoľko dní neskôr Kremeľ dopravil rakety schopné niesť nukleárne hlavice tesne k poľským hraniciam.

[wp_ad_camp_2]

Bývalý sovietsky vodca Michail Gorbačov takisto varoval, že svet sa nachádza ‘v nebezpečnej situácii’ pre rastúce napätie medzi Ruskom a USA.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3833941/Russia-orders-officials-fly-home-relatives-living-abroad-tensions-mount-prospect-global-war.html

Čo český špión zistil o CIA

Od migračnej invázie k občianskej vojne

Európa 12. októbra 2016 (HSP/CR/Foto: TASR/AP-S.Yulinnas)

“Už aj tým najskeptickejším sa začínajú otvárať oči”, začína svoju úvahu taliansky katolícky historik Roberto de Mattei a pokračuje: “Existuje organizovaný plán na destabilizáciu Európy prostredníctvom migračnej invázie. Tento projekt jestvuje už dávno…”

Na snímke migranti, ktorých zachránili indonézski rybári
Na snímke migranti, ktorých zachránili indonézski rybári
 Historik pripomína slová spisovateľa Umberta Eca a kardinála Carla M. Martiniho:

Eco: “V dnešnej dobe v Európe už nečelíme fenoménu imigrácie. Čelíme migračnému fenoménu a ako všetky veľké migrácie aj táto vyústi do etnickej reorganizácie v cieľových destináciách, nastane neúprosná zmena zvykov, neúnosná hybridizácia, ktorá štatisticky zmutuje farbu pokožky, vlasov, očí a populácií.” Kardinál Martini zasa tvrdil, že je nevyhnutné uskutočniť “prorocké rozhodnutie”, aby sme uvideli, že “migračný proces smerom z čoraz chudobnejšieho Juhu na čoraz bohatší Sever je obrovskou etickou a občianskou príležitosťou pre zmenu a zvrat z úpadku a konzumizmu, ktorý práve prebieha v západnej Európe.”

De Mattei však k tejto “stvoriteľskej deštrukcii” podľa jeho slov už dávnejšie upozornil, že nie sú to imigranti, ktorí sa budú musieť integrovať do európskej civilizácie, ale naopak, Európa sa bude musieť dez-integrovať a regenerovať v dôsledku vplyvu etník, ktoré ju okupujú… “Je to len sen o tvoriacom neporiadku, o podobnej pohrome, ktorá dala nový život Západu v dobe barbarských invázií, aby sa časom vybudovala multikultúrna spoločnosť budúcnosti”.

Podľa neho “plán bol a naďalej ostáva zničiť národné štáty a ich kresťanské korene, a to nie pre vytvorenie akéhosi Superštátu ale pre vytvorenie “neštátu”, hrozivého prázdna, v ktorom všetko, čo sa zdalo byť naoko pravdou, dobrom a spravodlivosťou, sa prepadne do priepasti chaosu.

http://www.hlavnespravy.sk/od-migracnej-invazie-k-obcianskej-vojne/842667

[wp_ad_camp_2]
[wp_ad_camp_3]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
14 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře