…..mnoho lidí přes veškeré nařízení úřadů a výhružky to myslí vážně a jdou tvrdě za svým cílem. Cílem dobra a pomoci bezbraným dětem a občanům a nehledí na svůj majetek a prospěch. Snad jich bude stále více a více. Myslím si, že bychom se měli všichni přidat. Co vy na to????

05:55

[wp_ad_camp_1]

Poviem to verejne a oprávnene. Budeme chrániť naše deti…!!!


Chrániť naše deti je naša povinnosť, túto povinnosť určuje zákon najvyšší – Ústava Slovenskej republiky.
Preto musíme chrániť naše deti – našu budúcnosť pred islamskými extrémistami, neprispôsobivými asociálmi,
drogovo závislými politikmi, úchylákmi, úžerníkmi, zlodejmi, pred mafiou Gorila a jej prisluhovačmi v parlamente, vo vláde,
polícii, súdnictve, zdravotníctve, na prokuratúre, na úradoch, vo falošných mimovládkach a médiách.

Mgr. Martin Bavolár

predseda Občianskej komisie na ochranu Ústavy SR

Tel.: 0908 127 802

Skutočnosti a súvislosti:

https://www.facebook.com/groups/688966874586680/?ref=aymt_homepage_panel

ODHALENIE Bývalý SIS-kár prehovoril. Na Úrade vlády bujnejú mafiánske štruktúry. Schránkové firmy vlastnia politické špičky a Gorila? To je len súčasť ešte oveľa väčšej kauzy

NAHRÁVKA Hosťom Slobodného vysielača bol Martin Bavolár, ktorého označili za slovenského Snowdena. Hovoril aj o Gorile, smeráckej mafii, Úrade vlády i Marianovi Kotlebovi. Bavolár mal mnoho funkcií, ktoré súvisia najmä so spravodajskými službami. Jeho tvrdenia sú mimoriadne pozoruhodné.

ODHALENIE Bývalý SIS-kár prehovoril. Na Úrade vlády bujnejú mafiánske štruktúry. Schránkové firmy vlastnia politické špičky a Gorila? To je len súčasť ešte oveľa väčšej kauzy
Foto: SITA
Popis: Preukaz príslušníka SIS

 

Bavolár je bývalý hlavný štátny radca Úradu vlády s pôsobnosťou vo výbore pre koordináciu spravodajských služieb, bývalý podpredseda medzirezortnej komisie bezpečnostnej rady, bývalý hlavný štátny radca ministerstva obrany, bývalý kapitán odboru závažnej colnej a daňovej kriminality kriminálneho úradu finančnej správy a bývalý vedúci špeciálnej organizačnej zložky SIS. Aktuálne o sebe tvrdí, že je politicky prenasledovaný.

Držať hubu a krok

Ako Bavolár tvrdí v relácii Slobodného vysielača, keď pracoval v SIS, bol dvakrát vykonštruovane vyhodený. Po tom, čo sa vrátil po prvom raze, sa mu však stala rovnaká vec. Bavolár preto podal podnet riaditeľovi SIS, na základe ktorého sa zistilo, že ho znovu protiprávne vyhodili, takže sa mohol vrátiť späť. Tohto človeka však vyhodili aj z Úradu vlády, ako on tvrdí, vďaka osobám organizovaného zločinu a bývalým pracovníkom a príslušníkom vojenskej kontrarozviedky, ktorá bola organizačnou zložkou ŠtB. „Poukazoval som na paralelné mocenské štruktúry v rámci úradu vlády, prepojenie mnohých funkcionárov Úradu vlády, rôzne korupčné a závadové zoskupenia, netransparentné nominácie v štátnej správe,“ hovorí Bavolár.

Na margo Úradu vlády povedal, že je vraj úplne jedno, či je predsedom Robert Fico alebo či bola predsedníčkou Iveta Radičová. Bujnejú tam totiž podľa neho mafiánske štruktúry, organizovaný zločin či eštebácke zložky, ktoré idú naprieč politickým spektrom. „Myslíte, že sa niečo zmení k lepšiemu?“ veľavravne sa pýtal. Ako ďalej dodal, aj v samotnom  parlamente proti jeho vystúpeniu a predloženiu dôkazných materiálov hlasovali dokonca aj opoziční poslanci. „V politickej orientácii je hlavným menovateľom kšeft,“ šokuje. Občania vraj majú byť len ovcami a podľa jeho slov „držať hubu a krok“.

„Na Kriminálnom úrade Finančnej správy som zdokumentoval schránkové firmy, kšefty, podvody siahajúce na najvyššie miesta na ministerstve financií, pôsobenie zahraničných spravodajských služieb v rezorte financií atď. Všetko som zdokumentoval, moje bezpečnostné výsledky naopak viedli k tomu, že ma zase tieto štruktúry, ktoré su všadeprítomné, vyhodili,“ hovorí bývalý SIS-kár.

Ako ďalej uvádza, schránkové firmy majú vlastniť politické špičky, ktoré túto krajinu priamo riadia.

Poukazuje aj na medializovanú kauzu MOKIS, v ktorej by malo byť trestne stíhané samotné ministerstvo.

Pomôže evolúcia?

Bavolár si položil aj rečnícku otázku, či vôbec na Slovensku existuje skutočná opozícia. Istý poslucháč mu pri rozhorčení sa nad „zločineckou mafiou“ povedal, že keby žil v Rakúsku, bol by z neho národný hrdina. Bavolár však dúfa, že slovenskí občania sa zaktivizujú postupne pomocou „evolúcie“.

Debata sa dotkla aj takzvanej Gorily 2. Podľa neho je brzdou v právnom poriadku Slovenska zbavenie mlčanlivosti. Všetci vieme, ako sa dostala von kauza prvej Gorily. „Aj tak nebola zverejnená v celej podobe a aj v tej čiastkovej, v akej bola zverejnená, neboli ani skutočnosti nasvedčujúce, že bola spáchaná rozsiahla organizovaná trestná činnosť,“ kritizoval s tým, že prešetrené to nebolo ani nádychom.

V dobe kauzy Gorila 1 totiž pracoval priamo v Slovenskej informačnej službe a ako tvrdí: „To, čo je verejnosti známe ako kauza Gorila, je len súčasť jednej obrovskej kauzy. Oveľa väčšej. Ani táto zverejnená kauza Gorila nebude nikdy vyšetrená, lebo to by skorumpovaní vyšetrovali skorumpovaných.“

A čo si Bavolár myslí o politikoch typu Kotleba? Mohol by župan Banskobytrického kraja predstavovať lepšiu opozíciu? Podľa neho je však vecou každého občana, koho sa rozhodne podporiť a koho nie.

O stanovisko sme požiadali aj Slovenskú informačnú službu a Úrad vlády. Z SIS sme vyjadrenie nedostali, no svoje stanovisko nám poslal tlačový a informačný odbor Úradu vlády. „Štátnozamestnanecký pomer s Martinom Bavolárom ukončilo predchádzajúce vedenie Úradu vlády 22. októbra 2010 výpoveďou podľa Zákona o štátnej službe. Momentálne je Úrad vlády v súdnom spore s Martinom Bavolárom. Okresný súd Bratislava I svojím rozsudkom z  5. mája. 2014 návrh navrhovateľa Martina Bavolára zamietol a proti uvedenému Martin Bavolár podal odvolanie.“

https://www.youtube.com/watch?v=JsCL9kFtpgQ

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.