…..od znásilněných dětí a žen, které se nacházely v nevhodnou dobu na nevhodném místě. Brzy možná bude nevhodné místo celá EU. Německý internet je zaplaven celou řadou přízpěvků od matek a rodin, jejichž děti byly znásilněny, fyzicky poškozeny. A to nejen v Německu, ale také v Rakousku, Švýcarsku, Belgii a jinde. Masmédia mají ale zakázáno psát o destrukci rodící se po celé zaslíbené EU. MADAMME MERKELOVÁ neustále opakuje jako zaseklá: „MY TO ZVLÁDNEME“. Dvojsmyslnou odpověď o „zvládnutí“ je nutné upřesnit….

 13:27

…..koho a co máme zvládnout? Neposílá náhodou vzkaz „utečencům“, kterým chce dodat odvahu a sílu na vylidnění celé Evropy a likvidaci árijské rasy a slovanské rasy? Nejsou její slova stejně míněna jako kdysi od prezidenta jů es ej OBAMY: YES WE CAN? Naprosto prokazatelné vyzývání ďábla?

Rád bych všechny upozornil, že je to teprve začátek jízdy rozjíždějícího se vlaku. Je jenom otázkou času, kdy dojde k překročení bodu nenávratnosti (pokud už není překročen). Vlak nacházející se na koleji, která končí v nedokončeném tunelu a vjede plnou rychlostí do skály. Jak tohle dopadne je potom jasné.

Svědčí o tom výpovědi mnoha svědků, kteří byli dokonce vítači údajných „uprchlíků“ (sluníčkáři – jsou to přece naši bratři a sestry) kteří viděli na vlastní oči, jak afričané střílejí na policisty. Proč se o tom nepíše ve veškerém tisku po celé Evropě? Kde vzali zbraně? Žábu musejí vařit pomalu až nedokáže z vařící vody vyskočit. Stejná situace s euroglobálním oblbováním EU médií (promiňte sračkometů) které mohou psát jenom lži pod taktovkou pár lidí s amputovaným mozkem v EU, aby ovčany, promiňte žáby mohli z hrnce vytáhnout uvařené, neschopné jakéhokoliv odporu.

Ano připravili si to skvěle, za peníze daňových poplatníků. Musím se poklonit italské mafii, která si brala kdysi 10% výpalného a ochránila před jinými narušiteli pořádku platící subjekty. Uvědomte si prosím bylo to jenom 10%  z jejich obratu. Podívejte se jaké daně platíme dnes státní mafii, která ještě za Vaše peníze uspořádá hon „uprchlíků“ na platiče daní. Je jim to úplně jedno co se bude dít. Rozhodně Vás nemá zájem ochránit. Jasné? Nebo mám pokračovat dál?

tm

Zde si můžete přečíst jeden z mnoha článků s překladačem, kdy  byly dvě divenky ve věku 14 a 15 let ve městečku Weil am Rhein (nachází se v trojúhelníku Švýcarsko, Německo, Francie na jihu Německa) ZDE:

http://mapy.cz/zakladni?x=7.6156772&y=47.5868574&z=13&source=osmm&id=88659

brutálně znásilněny 16 a 18 letým chlapcem. Naštěstí je policie chytla a poslala do vazby.

Média neustále mlčí ani televize nic neodvysílala. Jenom soukromé plátky nazvaly věci pravými jmény…..

Snímek obrazovky 2016-01-09 v 12.10.48

Článek si s překladačem můžete přečíst ZDE.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.