;

…..nějak se nám ty akce, plánované ze zámoří, poslední dobou rozjely. Opět došlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění….

05:54

Pozor! 15. 3. 2018 – útok na demokracii!

 

Na 15. 3. 2018 byla zorganizována akce zneužívající studenty středních a vysokých škol. Tato akce je útokem na demokracii, proto je nezákonná, protistátní a podléhá zákonnému stíhání.

1) Kdo akci organizuje?

Prof. Halíkem formováni vlastizrádci, zneužívající demokracii k její likvidaci! Co místo ní chystají nastolit? Islámskou a genderovou totalitu!

2) Jakým způsobem?

Svržením demokraticky zvoleného prezidenta, demokraticky zvoleného premiéra a následným podřízením vlády globálnímu systému sebevraždy národů.

Citace provolání aktérů studentské stávky – majdanu: „Především požadujeme: 1) Aby prezident České republiky plnil ústavní povinnost jmenováním premiéra, který získá podporu a který nebude trestně stíhanou osobou.“

Reakce: Prvořadou povinností prezidenta České republiky je hájit zájmy lidu, které byly vyjádřeny demokratickými volbami. Další ústavní povinností prezidenta je nepodléhat manipulaci diverzně řízených skupin k odvolání demokraticky zvoleného premiéra. Rovněž ústavní povinností prezidenta je zajistit eliminaci těchto diverzních složek ohrožujících vnitřní stabilitu státu.

Citace provolání aktérů studentské stávky – majdanu: „Požadujeme 2) Aby vláda v demisi nekonala zásadní a personální kroky ani nevytvářela nové ústavní pořádky.“

Reakce: Vláda je povinna v krizové situaci konat zásadní a personální kroky k stanovení adekvátních zákonů, které budou účinně paralyzovat diverzi vlastizrádců národa:

1) Zákon o zákazu manifestací proti demokraticky zvolené hlavě státu po celou dobu jeho funkčního období.

Důvod: Takové manifestace jsou útokem na demokracii, která se realizovala v zákonných volbách.

Manifestace protidemokratického typu traktovat jako vlastizradu.

Absence tohoto zákona umožňuje absurdní situaci: v národě nevládnou demokraticky zvolení představitelé, ale vlastizrádci, Sorosovy neziskovky, kluby kavárenských zednářů a univerzitních snobů.

2) Úprava zákona o vlastizradě. Doplňková definice vlastizrady: Vlastizrady se dopouštějí diverzní složky ideologicky řízené ze zahraničí (např. neziskovky), které slouží jako hybná síla protivládních manifestací s cílem svržení demokraticky zvolené vlády. Vztahuje se na ně trest za vlastizradu. Sorosovy neziskovky musí být zakázány podobně jako v Maďarsku.

3) Zákon o zákazu rozpalování nenávisti v masmédiích proti demokraticky zvolenému prezidentovi a demokraticky zvoleným představitelům vlády. Stanovit výši pokut a trest zrušení televizních kanálů či periodik.

Citace provolání aktérů studentské stávky – majdanu: „Požadujeme: 3) Aby Senát důrazně vystoupil proti nedodržování ústavních zvyklostí.“

Reakce: Senát je povinen důrazně vystoupit na podporu pronárodní politiky demokraticky zvoleného prezidenta a proti ideologickým nepřátelům národa, jako jsou aktivisté současných protidemokratických manifestací, kteří zneužívají studenty.

Ředitelé škol ať za podpory senátu jasně stanoví školní opatření proti zneužívání studentů k studentským stávkám jako nátlakovému prostředku na vládu, směřujícímu k převratu a k zničení demokracie.

 

Závěrem:

Vyzýváme ředitele škol, učitele a studenty vlastence, aby iniciovali na velikonoční pondělí 2. 4. 2018 manifestace za rodinu a národ (viz http://vkpatriarhat.org/cz/?p=38277). Ať tímto podpoří prezidenta v obraně národa proti islamizačnímu Dublinu IV. a Istanbulské smlouvě, která ničí instituci rodiny a zavádí tzv. GREVIO na kradení dětí. Ať je taková manifestace zorganizována v každé vesnici a zvlášť v každém okresním městě.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

 

+ Metoděj OSBMr                      + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

  1. 3. 2018
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.