Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

POZOR!!!!! Důrazné varováni z cest!

…..a protože se Američanům nedaří rozpoutat světové peklo jak si naplánovali, pokusí se to udělat jiným způsobem! Neberte na lehkou váhu NÁSLEDUJÍCÍ ŘÁDKY, protože je vše již v chodu…..

10:27

Je vidět, že naše úvahy byly pravdivé:

https://www.prvopodstata.com/2016/08/22/katastrofa-v-primem-prenosu-dulezite-sdeleni-ocekava-se-asi-napadeni-nemecka/

Mnoho faktů, které vám byly předloženy, jsou skutečně tak šílené, že se jim nedá věřit. Ano, Váš mozek to některým nebere. Vždy hledáte nějaké linky a důkazy. Je to směšné. Na co vše ještě potřebujete důkazy?????

[wp_ad_camp_1]

Německo a česká republika mají štěstí, že vláda nebo pár jedinců ve vládě varovalo obyvatelstvo, aby si nakoupili zásoby na 10 dnů. Já říkám ale kupte si je na několik měsíců (7)!!!!

A kolik lidí poslechlo a nakoupilo zásoby? Zde Vám to řekli otevřeně. Potřebujete taky linky a zdroje?  A přes tato varování jsou mnozí loidé laksní a ještě se tomu smějí. Nic nedělají.

Simon Parkes varoval německé a české obyvatelsvo před možnými velkými problémy. Bylo Vám řečeno, že je to z důvodů teroristických útoků v těchto zemích. Jak ale sami moc dobře víte je to nesmysl, protože už v minulosti byla teroristická varování a nevyzývalo se obyvatelstvo ke koupi zásob potravin.

Skutečný důvod je ten, že NĚMECKO OČEKÁVÁ VOJENSKÉ NAPADENÍ ZE STRANY AMERIKY! Právě z tohoto důvodu bylo obyvatelstvo varováno a doporučeno aby si koupili zásoby potravin! Terorismus je zase falešn vlajka!

Čas ve videu uvedeném dole přesně 2. minute následuje prohlášení:

Mohu dodat, že práve i v České republice bylo obyvatelstvo varováno vládou a vyzváno na nákup potravin.

Německo v podstatě neexistuje (je to jenom s.r.o) a a to je důvod, proč se MADAMME MERKELOVÁ obrátila proti ILLUMINÁTŮM.

tm dodává: asi pochopila  příliš pozdě (při její inteligenci), co se odehrává. Byl poslušnou figurkou na šachovém poli. A asi se ke konci svého působení vzepřela. Příliš pozdě. Odskákají to lidé po celé EU!!!!! V brzké době to můžeme očekávat!!!!!

Simon Parkes pokračuje: Londýn je také nyní jejich cílem. Finanční centrum londýna bude dalším terčem pod falešnou vlajkou..

Netýká se to jenom Německa Česka a Londýna, ale všech zemí v EU, které budou pravděpodobně napadeny.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=v3P4OUmJKac

 

A tady ještě ze zahraničních zdrojů to stejné. Máme se připravit na to nejhorší!!!!

V mnoha zemích byli lidé vyzváni, aby se vyzbrojili. 

Tschechische Medien bereiten Bürger „auf das Schlimmste“ vor


Tschechische Medien melden, dass die Nahrungsmittelversorgung für die Bürger nur für etwas mehr als einen Tag gesichert ist. Die Bürger sollten „auf das Schlimmste“ vorbereitet sein.

tschechien

Tschechische Flagge, EU-Flagge, Bild: Gegenfrage.com

Nachdem die deutsche Regierung ihre Bürger dazu aufgefordert hat, Nahrung und Wasser im Falle einer Katastrophe zu horten, warnen tschechische Medien die Bevölkerung nun ebenfalls, sich „auf das Schlimmste“ vorzubereiten. Im Falle einer nationalen Krise könnten die Nahrungsmittelreserven den Bedarf nicht ausreichend decken.

Aktuell ist die Nahrungsmittelversorgung nur für etwas mehr als einen Tag gesichert, ein neues Konzept soll die Reserven auf mindestens zwei Tage erhöhen, schreibt die Tageszeitung ihned.cz. Das Schlimmste dürfte wohl ein Krieg sein, ein groß angelegter Terroranschlag oder eine nukleare Katastrophe, mutmaßt Prison Planet. Diesen Monat machte Präsident Miloš Zeman zudem den Vorschlag, dass Waffenrecht für tschechische Staatsbürger zu lockern, damit diese sich selbst gegen Bedrohungen verteidigen könnten.

In Deutschland und Frankreich sind die Waffenverkäufe in die Höhe geschnellt. Auch der Schweizer Armeechef André Blattmann warnte im vergangenen Jahr vor einem wachsenden Risiko sozialer Unruhen in Europa und schlug vor, dass sich die Bürger bewaffnen dürfen sollten. Der dänische Professor Helmuth Nyborg kommentierte im April, dass ein „Bürgerkrieg“ in Europa nicht ausgeschlossen werden könne.

Auch der norwegische Armeechef Odin Johann sagte im Februar, dass sich die europäischen Länder auf einen „Kampf“ einstellen müssten, um die eigenen Werte zu erhalten. Nur Panikmache? Sommerloch? Oder gibt es eine oder mehrere echte Bedrohungen?

Quellen: prisonplanetihned, infowars, shtfplan, zerohedge, jyllandposten, dagensnaeringsliv

Zdroj: (1)

Rád bych upozornil, že skutečnost kterou napsal jirka za mé nepřítomnosti o možném útoku ze strany USA na Evropu se zakládá dle určitých kanálů na pravdě. Nepleťte tam jiné lidi (bostlovou), kteří se nějakým způsobem dostali k tomu stejnému tématu jinou cestou.

Pro všechny opakuji: když se odhalí tajné zprávy, nenachází se tam žádný link. Buďte rádi, že se máte možnost dozvědět i jiná data a neurážejte admina nebo redaktory. Děkuji za pochopení…..

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
15 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře