…..konečně se možná na západě hnuly ledy. Jak budou kritizovat změnu české sračkomety? Nechají ji bez povšimnutí? Ano poturčenec horší turka. Nebo to se už také nesmí říkat?????

01:54

[wp_ad_camp_1]

Z toho by vítači ze studia ČT neudrželi svěrače, tuší Martin Koller. Už i v německé televizi se začíná říkat pravda o migraci, roli USA a spolupráci neziskovek s ISIL

3. 7. 2017 20:29

Analytik Martin Koller tentokrát pro ParlamentníListy.cz píše o problému, který je jednoznačně v současnosti evropským problémem číslo jedna, byť se mnozí snaží tvrdit něco jiného. K sepsání obsáhlého textu o migrační krizi prý Kollera přivedlo sledování německé televize, které bylo prý tak přelomové, že by jej Jakub Janda nepochybně identifikoval jako prokremelskou propagandu.

Z toho by vítači ze studia ČT neudrželi svěrače, tuší Martin Koller. Už i v německé televizi se začíná říkat pravda o migraci, roli USA a spolupráci neziskovek s ISIL
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

K napsání tohoto článku mne vyhecovalo video s českými titulky, které se šíří po internetu. Protinárodní bojovníci za totalitní europravdu Romancovová a Janda by je s velkou pravděpodobností označili za produkt ruské propagandy a ČT24 určitě neodvysílala. Nicméně v takovém případě by to byla opravdu skvěle připravená propaganda včetně vstupů různých německých politiků. Jde o záznam vysílání německé televize SRF 1 ze studia v Drážďanech, pravděpodobně ranní pořad Otázky (Quelle) s tématem Teror-Války (Teror-Kriege).

Moderátorka tam uvádí, že v Libyi čeká podle poslance za CDU Elmara Broka na převoz do Evropy milion migrantů. Migranty sice můžeme efektivně zachraňovat z moře, ale pokud v tom budeme pokračovat, budou jich v Lybii brzy čekat dva miliony. Přestože jich tisíce umírají při přechodu Sahary, jak uvádí ministr de Maiziére (a evropská média o tom většinou mlčí), ohánějí se humanitární organizace především podstatně menším množstvím utopených jako důvodem k záchranářským akcím.

Podle názoru europoslance Günthera Oetingera byl sice Kaddáfí diktátor, ale dokázal udržet pořádek. Libye se přímo zavázala na mezinárodní úrovni, že bude zastavovat a vracet nebo integrovat migranty z Afriky. Migrační krize je důsledkem vojenského zásahu, který vedl k odstranění Kaddáfího. Ministři zahraničních věcí G7 se shodli, že současnou migrační krizi lze zastavit pouze stabilizací Libye. Za svržení Kaddáfího je zodpovědná především vláda USA.

[wp_ad_camp_1]

Moderátorka dále uvedla, že podle svědectví příslušníků Frontexu plují lodě různých organizací zachraňujících migranty nedaleko pobřeží Libye pod americkou vlajkou. Ptá se, proč zrovna USA se zabývají organizováním migrace z Afriky do Evropy, především do Německa přes Itálii, jestliže samy chrání svoje hranice s Mexikem víceřadým plotem o délce 3 169 km, kamerami, drony, vrtulníky, 17 000 ozbrojenými strážci a ještě dobrovolníky. Jak by se vládě USA líbilo, kdyby lodě z Evropy začaly vozit do amerických přístavů migranty z Mexika? K tomu je třeba dodat, že migranti z Mexika přicházejí do USA pracovat, a nikoli šířit násilí, islám, krást, loupit, znásilňovat a ještě parazitovat na sociálních dávkách.

Ekonomičtí migranti zaplňují tábory určené pro uprchlíky ze Sýrie. Přinášejí nemoci a zatěžují německý sociální systém a nemocnice. Následně zjišťují, že sliby převaděčských gangů organizujících migraci mají daleko k realitě. Roste v nich frustrace a nenávist. Zároveň roste nepřátelství Evropanů.

Ovšem to nejsilnější přišlo nakonec a hvězdy vystupující jako loutky pod vedením redaktorů v ČT24 by pravděpodobně neudržely svěrače. Moderátorka označila migraci za průmysl, který umožňuje vydělat na každém migrantovi 10 000 eur, přičemž organizátoři sedí daleko a sotva budou vypátráni. Celá migrační krize je uměle vyvolána z USA jako finanční válka amerických elit a oligarchů proti Evropě, především proti Německu. Evropa má být uvedena do stejného zmatku a rozložena jako mnohé země v Arábii.

Migrační krize roku 2017

I podle veřejně dostupných informací se migrační krize zhoršuje. Je evidentní, že Merkelová se v Evropě dopustila něčeho podobného jako Gorbačov s Jelcinem, kteří rozvrátili Sovětský svaz. Merkelová se vymlouvá, že se bála možnosti vypuknutí války na Balkáně. Musíme se ptát, jaké války? Snad s Tureckem, které vedení EU dlouhodobě nezaslouženě podporovalo? Všechny civilizované evropské balkánské státy jsou od počátku jednoznačně proti ilegální islámské migraci. Podporují ji pouze zločinecký režim narkomafiánů v Kosovu, kde si islámští teroristé kupují nemovitosti, a nepříliš lepší v Bosně, kde fungují výcvikové tábory al Káidy placené ze Saúdské Arábie.

Zbytečný strach z války na Balkáně vytvořil situaci, kdy máme na krku válku s islámskými teroristy v západní Evropě. Přitom když šlo o rozbití Jugoslávie, která byla štítem Evropy na Balkáně a vraždění Srbů, německé vedení takový ostych nemělo. Je otázka, zda je současná migrační krize či islámská invaze součástí dlouhodobého plánu, nebo jen odpovědí Německu na drzou žádost o vrácení zlatého pokladu z USA, kam byl převezen po obsazení Německa, přičemž kdosi zlato pravděpodobně kamsi odklonil. O podivném vazalském vztahu a zlatu se píše v knize Die Deutsche Karte, která se stala v Německu bestsellerem.

[wp_ad_camp_1]

Faktem je, že do Evropy se valí především občané bývalých kolonií v Africe. Syřané mezi nimi představují menšinu a zároveň elitu. Podle úředníků Frontexu pochází v současnosti většina „uprchlíků“ zajištěných na moři z Nigérie a Bangladéše, tedy zemí, v nichž se nebojuje. Podle německo-turecké poradkyně německé kancléřky má 45 % Syřanů – uprchlíků maturitu a 23 % vysokoškolské vzdělání. Německé oficiální propagandě není co věřit, ale Sýrie byla pravděpodobně nejvyspělejší zemí v regionu. Koneckonců i u nás žije menší počet Syřanů, kteří přišli před dvaceti a více lety a jsou to vesměs civilizovaní lidé postrádající fanatický islamismus na rozdíl od současných takzvaných uprchlíků, ve skutečnosti dezertérů a členů rodin islámských teroristů, případně ekonomických migrantů z Afriky. Ze syrských uprchlíků údajně podle německých oficiálních médií pracuje 13 %. Kolik je to z oficiálních 1,1 milionu migrantů zůstává otázkou. Každopádně kolem 75 % migrantů zůstane podle německých zdrojů dlouhodobě na sociálních dávkách a pracovat nebudou. A vývoj se bude pravděpodobně zhoršovat stejně jako v turecké komunitě, kde první generace přijela za prací, zatímco druhá a třetí již mnohdy takový budovatelský zápal nemá, zato jsou nadšenější muslimové saláfisté. Koneckonců kolem 40 % Turků v Německu nepracuje a užívá si sociálního systému. Pokud budou v souladu s nesmyslnými mezinárodními humanitárními dohodami konstruovanými pro evropskou migraci přivezeny rodiny současných migrantů, situace se ještě zhorší.

Náklady na migrační krizi v Evropě jsou aktuálně odhadovány na 691 miliard dolarů. Z toho si nárokuje polovinu Vysoký komisař OSN pro uprchlíky, což budou doslova žně pro obchodníky s lidmi a s nimi spolupracující politické neziskovky. OSN se zároveň snaží prosadit mezinárodní Globální migrační zákon (Global Compact for Migration), který by legalizoval ilegální uprchlíky, ale rovněž ilegální ekonomické migranty! Samozřejmě vše na účet Evropy.

Zde je třeba připomenout, že Švédsko a Bangladéš prosadily do Agendy 2030 OSN, že migrace je žádoucí a přínosná. Uvedená agenda jako akční plán OSN je zaměřena na islamizaci Evropy a vycházejí z ní i národní plány podporující migraci včetně českého, který vytvořila Sobotkova vláda. Přitom mělo být zjištěno, že právě Nigérie a Bangladéš, ale údajně i Egypt otevřely věznice a blázince a zbavují se cestou migrace právě těchto problematických skupin.

Kromě Německa, jehož kancléřka ve své omezenosti či zločinnosti migrační vlnu odstartovala osobními vítacími výzvami, je aktuálně nejvíce postiženou zemí Itálie. Italský ministr vnitra nedávno žádal, aby lodě s migranty přebíraly i jiné země na jihu Evropy, a italská vláda žádá od Bruselu povolení, zda může lodě s migranty přestat pouštět do italských přístavů, pokud to nejsou lodě s italskou vlajkou. Viz větu výše o migrantských lodích s americkými vlajkami. Zde vyvstává v celé nahotě totalitní děs Evropské unie. Velký stát žádá bandu ideologických byrokratů, zda se může bránit islámské invazi z Afriky. Itálie zdůvodnila svoji žádost tím, že situace je neúnosná a nebude moci lodě do svých přístavů pouštět. V letošním roce převzala již 83 000 migrantů, v minulém to bylo 176 000, v roce 2015 oficiálně 103 000, 2014 celkem 66 000 a 2013 jen 22 100. Kolik jich připlulo ilegálně, není jasné.

[wp_ad_camp_1]

Hlavními dovozci ilegálů jsou evropská agentura Sophie, evropská agentura ochrany hranic Frontex a italská pobřežní stráž, která je přebírá z lodí různých neziskovek, tvářících se pokrytecky jako humanitární organizace. Tyto politické neziskovky a jejich registrace lze nalézt na internetu.

Zde je třeba se zastavit u mezinárodního námořního práva. Podle něj mají být trosečníci zachránění na moři předáni na pobřeží nejbližšího státu. Výsostné vody Itálie stejně jako jiných evropských zemí se táhnou ve vzdálenosti 12 námořních mil kolem pobřeží. Objevuje se rovněž údaj, že výsostné vody jsou v rámci EU stanoveny na 13,8 míle. Délka námořní míle je 1801,8 m (americká námořní je 1 803 m a pozemní, takzvaná statutární míle je 1 609 m). Jde tedy zhruba o necelých 22 km. Na výsostné vody navazují takzvané přilehlé vody o šířce opět 12 námořních mil, které mají téměř stejný statut jako výsostné. Do vzdálenosti 200 námořních mil se táhne takzvaná výlučná ekonomická zóna, která umožňuje využívat těžbu ze dna, rybolov atd. konkrétnímu státu. Pokud je vzdálenost mezi státy na protilehlých březích moře menší, dělí se tato vzdálenost z hlediska výsostných a přilehlých vod, případně výlučné ekonomické zóny na polovinu. Italský ostrov Sicílie je od pobřeží Libye zhruba 400 km, takže italské výsostné vody sahají 200 km od ostrova. Jižní část italské pevniny je od Libye zhruba 700 km. Nicméně migranti jsou nakládáni v libyjských vodách. V roce 2014 to bylo zhruba do poloviny vzdálenosti mezi Sicílií a pobřežím Libye kolem Tripolisu. O rok později již jen v třetině vzdálenosti od pobřeží Libye a v minulém roce již pouze v jedné čtvrtině vzdálenosti od afrických břehů. Nakládací prostor tvoří zhruba oblast vymezená vzdáleností 50 km na východ a na západ od Tripolisu a aktuálně do vzdálenosti 50 km od pobřeží. V souladu s námořním právem by měli takzvaní trosečníci být dopraveni na pobřeží Libye.

[wp_ad_camp_1]

A v tom je skryt hlavní problém. Itálie žádá o podporu a možnost uzavření přístavů, sama nečiní proti migraci nic, dovolává se rozdělování migrantů cestou kvót. Zároveň má podle italských propočtů dorazit do země do roku 2065 14,4 milionu migrantů z Afriky, takže spolu se současnými oficiálními pěti miliony budou tvořit 37 % italského obyvatelstva. A italská politická reprezentace se ptá kdesi v Bruselu, zda se může bránit. Kde je slavná evropská armáda, kde je NATO s jeho pátým článkem? No přece na hranicích Ruska, odkud nic nehrozí! Italský prokurátor Franco Roberti vyšetřuje spolupráci politických neziskovek a pašeráků lidí z Afriky s ISIL, ano s takzvaným islámským státem (!) při logistické podpoře ilegální migrace. A samozřejmě i při dělení zisků. Přitom uvádí, že pouze 2,65 % jsou váleční uprchlíci ze Sýrie, kteří mají nárok na azyl. Ostatní by měli být deportováni zpět.

Zde je zcela evidentní, že nikdo z nich dobrovolně a po dobrém nepůjde. Proto existují pouze dvě možnosti, a to nechat se zničit islámskou záplavou nebo migranty oddělit bez ohledu na humanitární předsudky od civilizovaného evropského obyvatelstva, nejlépe na ostrovech a v uzavřených táborech. Vzhledem k tomu, že v naprosté většině případů jde o porušovatele zákona včetně tisíců teroristů a zločinců, především narkomafiánů a obchodníků s ilegálními zbraněmi a desetitisíců extremistů, kteří vstoupili na území EU ilegálně, lze takové opatření chápat jako bezpečnostní vazbu. Stupidní žvásty islamistické propagandy o koncentrácích a holokaustu jsou mimo realitu a měly by být trestány jako neúcta k obětem holokaustu. Vězení pro zločince není žádný koncentrák, ale tisíciletou praxí ověřené bezpečnostní opatření na ochranu civilizované občanské většiny dodržující zákony.

Ke spolupráci s ISIL je třeba dodat, že podle mluvčího irácké armády bojující s ISIL sestřelila její protivzdušná obrana v roce 2015 dvě americká letadla s nákladem zbraní pro teroristy z této organizace a v následujícím roce jedno britské. Někteří bojovníci ISIL mají tetování United States Army, což asi není třeba překládat. V dubnu 2015 požádala syrská vláda oficiálně o označení ISIL za teroristickou organizaci. USA, Británie, Francie a Jordánsko to odmítly. Stejně jako kdysi nebyla prohlášena za teroristickou kosovská osvobozenecká armáda UCK se svými bojovníky z al-Káidy placenými ze Saúdské Arábie. Saúdská Arábie se vykoupila ze své podpory islámskému terorismu a islámské invazi do Evropy a zachovala si americkou podporu obřím nákupem americké výzbroje, kterou nepotřebuje, a EU k tomu mlčí.

Otázka deportací převážné většiny migrantů, kteří nemají nárok na azyl, ukazuje jasně na důvod snahy OSN o prosazení výše zmíněného zákona Global Compact for Migration. Ten by umožnil zůstat v Evropě všem. Italské náklady na migranty jsou astronomické. Dostávají 30 eur na den, dále se za ně platí měsíční pojištění 600 eur a jejich ubytovatel dostane za každého měsíčně od státu 900 eur. Měsíční náklady na migranta jsou celkem 2 400 eur, zatímco základní plat italského policisty je poloviční. V roce 2017 plánuje Itálie vynaložit 1,9 miliardy eur na důchody pro svoje občany a na výstavbu sociálního bydlení pro svoje stále chudší občany 4,5 miliardy, zatímco 4,2 miliardy na migranty. Italský postoj a žádosti jejích politiků jsou evidentně velmi pokrytecké. V USA byl roku 2013 potichu zrušen zákon Smith-Mundt zakazující dezinformační propagandu (v médiích). U nás je něco takového možné i bez zrušení platných zákonů, což vidíme z hlediska propagandy, kterou nás zásobuje z hlediska migrace ČT24.

Ve Švédsku, jehož politická reprezentace propadla ideologickému bludu o přínosnosti migrace, vzrostl počet takzvaných no-go zón na 61. Z nich v 11 chybějí policejní stanice. V Rinkeby, což je součást Stockholmu, se ji nepodařilo zřídit, protože vznikl problém bezpečného dovážení policistů do práce! To je situace jako někde na bojišti v Iráku nebo Sýrii. V posledním období odešlo ze služby 400 švédských policistů z důvodu velkého ohrožení a nízkých platů a situace se zhoršuje. V no-go zónách působí podle švédské policie 50 000 (podle jiného zdroje pouze 15 000) zločinců a 200 gangů.

[wp_ad_camp_1]

Neustále roste počet znásilnění, letos za prvních pět měsíců, oproti minulému roku o 16 %. Jde letos celkem o 2 224 obohacení většinou švédských žen v převážné většině afroislámskými migranty. Nicméně švédská oficiální propaganda v čele s ministrem vnitra odmítá název no-go zóny a označuje 31 islámsko-afrických ghett pouze za ohrožené oblasti.

Nakonec je třeba zdůraznit, že podle Lisabonské smlouvy, jejíž součástí je rovněž islamizační projekt Euro Med, existuje povinný institut sdílené odpovědnosti pro všechny signatářské státy. I v případě, že naši europoslanci vyjímečně hlasují ve prospěch českých zájmů a proti vedení EU, zůstává nám povinnost rozkazy nevolených eurokomisařů plnit.

Vzhledem k tomu, že eurokomisaře posluhující globalistickým zájmům a jejich ideologii zničení evropských států a národů nelze odvolat a úřednictvo EU, počínaje europoslanci, je zkorumpováno zlatými koryty, nezbývá, než se zachránit odchodem z nereformovatelné EU. Islámská invaze, přežití národa a odchod z EU, která si z nás udělala kolonii a doslova nás vysává, to by měla být hlavní témata letošních voleb.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.