…..jak jsem psal v předešlém článku o letadlech které létaly v Rakousku nadzvukovou rychlostí, byly včera uvedeny v pohotovost veškerá vojska NATO a to nejen v pobaltí, píší anglické sdělovací prostředky. Ze strany NATO je to impertinence, neomalenost a nestoudnost, právě při vítězství nového prezidenta USA, který nebyl kandidátem chazareské mafie. Dodávají, že vše bylo rozhodnuto už na konci minulého měsíce.  Generál NATO Stoltenberg se vyjádřil, že se jedná o reakci na stále větší napětí s Ruskem a právě o Cyber-Krieg, neboli kybernetickou válku, která se nedá řešit „DEMOKRATICKY“ a to je právě to co potřebovali….

08:54

Může se samozřejmě jednat i o zásah kdekoliv v Evropě v jakémkoliv státě, který by nechtěl jít cestou „demokracie“ podle amerického vzoru. (majdan v Praze?)

[wp_ad_camp_1]

Stoltenberg dodal, že napětí mezi vojáky NATO v pobaltských státech, kde je jich umístěno na 4000, a Ruskem se vyhrocuje. Dále  zdůraznil že tzv. Cyber-Krieg ze strany ruska se vymyká demokratické kontrole a to je cesta, kterou potřebovali.

Protože USA nemůže podložit a potvrdit žádná fakta, je nutné zavést opět všechny pravdivé zprávy na zcestí a nejlépe zablokovat veškeré weby, které se snaží říkat pravdu.

Aktivovat okamžitě 300.000 vojáků není jen tak a všichni vědí, co se může právě z takového snažení vyklubat. Ano, nic jiného než WWIII, o kterou se tak bezúspěšně dlouhou dobu snaží.

USA vidí, že žádné evropské obyvatelstvo není připraveno znovu jít do války a bojovat za zájmy USA. Všechno se v minulosti „profláklo“, jejich válečná tažení do cizích zemí a tou poslední válkou před zavedením NWO má být právě evropská válka se vším všudy.

Každý dlouhou dobu pozoruje, že Rusko není agresivní, agresivní je USA a NATO. Vidí to už i malé děti, kterým se neustále snaží vymývat „tou správnou propagandou“ mozek.

Rusové neustále zdůrazňují, že žádnou válku s nikým nechtějí a IMPOTENTNÍ VEDENÍ USA a NATO to nechce vidět, ani slyšet.

Všechno co dodávají oficiální média, je LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ.

Němci jdou, jako jediná evropská země, na barikády a nechce dále politiku washingtonské zločinecké organizace a jakékoliv války.

Vzhledem k tomu, že je poslední dobou tolik událostí a témat, které se nedají zvládnout číst natož překládat, je nutné se podívat aspoň na komentář, který to potvrzuje v Němčině…..

A další zprávy, které to potvrzují:

Hohe Alarmbereitschaft: NATO schickt 300.000 Soldaten an russische Grenze

Hohe Alarmbereitschaft: NATO schickt 300.000 Soldaten an russische Grenze

Seit heute spricht das atlantische Militärbündnis von 300.000 Soldaten und von „erhöhter Alarmbereitschaft“. Nach zahlreichen Übungen steht nun eine kleine Armee an der russischen Grenze.

Der amerikanische Verteidugungsminister Ashton Carter mit NATO-Generalsekratär Jens Stoltenberg auf der NATO-Konferenz vergangene Woche, Brüssel, 26. Oktober 2016.

Eine drastische Eskalation im Verhältnis zwischen Russland und dem Westen kündigt sich an. Die NATO möchte nicht nur Rund 300.000 Soldaten im Baltikum sammeln, sondern sie zudem auch noch in hohe Alarmbereitschaft versetzen. Als Begründung wird angegeben, dass man nur auf russische Manöver in der Region reagiere.

Außerdem soll die Reaktionszeit für den Fall eines russischen Angriffs verkürzt werden. Das berichtet zumindest die englische „Daily Mail“. Die Staaten an der Nord-Ost-Flanke der Nato drängen offenbar auf eine schlagkräftige Truppe, um sich im Falle eines „russischen Angriffs“ wehren zu können.

NATO-Generalsekretär Stoltenberg erläuterte dazu in der britischen Zeitung The Times:

„Es gibt eine große Anzahl von Menschen in den Streitkräften der NATO-Alliierten. Wir schauen, wie wir mehr von ihnen in kürzerer Zeit in die Bereitschaft bringen können.“

Stoltenberg wirft Russland außerdem vor, seinen Rüstungsetat seit dem Jahr 2000 verdreifacht zu haben. Dass die USA immer noch so viel Geld für ihr Militär ausgeben, wie die zehn nächstfolgenden Staaten im Ranking zusammen, wird geflissentlich ausgelassen.

Auch die Tatsache, dass Bundeskanzlerin Merkel im Juni dieses Jahres die Erhöhung der Militärausgaben von aktuell 34 Milliarden Euro auf satte 60 Milliarden Euro angemahnt hatte, stört in diesem Narrativ der Nato offenbar nicht weiter.

Begleitet von aggressiver Rhetorik in Richtung Moskau verlegt Großbritannien Einheiten und militärische Gerätschaften nach Estland und Rumänien.

„Wir haben gesehen, wie Russland auf verschiedenen Gebieten aktiver geworden ist“, fügte Stoltenberg in der Times hinzu. Was er damit meint, folgt dann auch sogleich, denn „Wir haben auch gesehen, dass Russland Propaganda nutzt, in Alliierten Staaten der Nato, das ist der Grund, warum die Nato reagiert. Wir reagieren mit der größten Verstärkung unserer gesamten Verteidigung seit dem kalten Krieg.“

Was vermeintliche russische Propaganda in Nato-Staaten kontextuell mit der Entsendung von 300.000 Soldaten ins Baltikum zu tun hat, bleibt vermutlich Stoltenbergs Geheimnis. Sollen die Soldaten Journalisten jagen? Muss sich der Autor dieser Zeilen Sorgen machen?

 

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.