…..Václavské náměstí v Praze by mělo být pro lidi místem, kde by raději vůbec něměli chodit. Ptáte se proč? Stačí se podívat na 36 vteřinové video a pochopíte….

12:27

Václavák se topí v mikrovlnách!

Přístroj pro sumární měření vysokofrekvenčních polí až do 8 GHz, ukazuje na Václaváku i přes 2 volty/metr! Dlouhodobá expozice pro malé děti je rozumná do 0,2 V/m, pro dospělého do 0,6 V/m, z preventivně zdravotního hlediska. Stát nás ale „chrání“ až před přímým ohřevem tkání, limitem cca 61 V/m, takže podle státu a hygieny se ještě vejde 30x více vysílačů a zátěže… Nebere vůbec v potaz ani prevenci, ani netepelné škodlivé účinky! Není divu, že člověk je po projití městem jak zmlácenej, bez energie, má oslabené biopole a bolesti hlavy!

tm komentuje
Tak nejlepší je pro maminky s dětmi si vzít kočárek a jít se procházet honosně po Václaváku. Pro ty co to nepochopili, myšleno ironicky!!!!!
Já osobně bych tam nahnal celé, dnes už nemyslící stádo politiků, a nechal je tam postupně grilovat. Těm to už ublížit nemůže…..
Autora videa bych rád doplnil o další důležitý aspekt! Lidské buňky mají paměť. To je bez debaty. Umějí kumulovat v sobě energii jak konstruktivní tak destruktivní. Neustálá kumulace destruktivní energie vede v systému lidských buněk k destrukci systému. Někdy k rychlému a někdy k pomalejšímu. POZOR, k destrukci ale dojde. Je to jenom otázka času. Podívejte se kolem sebe, kolik je dnes lidí na onkologii a kolem Vás s rakovinou čehokoliv.
Znám výzkumy expertů na záření. Kdysi jsem je četl v Německu u firmy Siemens. Byly otištěny na sytě červeném papíře psány černou barvou, a žádné kopírky, ani barevná, je neokopírovala. Několikaletý výzkum byl v závěru dosti děsivý a pro lidi hodně destruktivní. Když nevěříte, dnes máte možnost si to vyzkoušet na vlastní kůži. Ale nikomu to neradím…..

Komentáře dopsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.