Dnes se dozvíte o prostředcích, které lze použít k neutralizaci rušivých energií v domě. Uplatňováním těchto rad postupně docílíte zvýšení žádoucích, konstruktivních energií. Mimochodem u toho například i zjistíte, že se vám mnohem lépe pracuje v čistém uklizeném prostředí, než v neuspořádaném chlívku. Je to tím, že duchovní vibrace čistého uspořádaného prostředí jsou mnohem lepší, než vibrace prostředí neuspořádaného a špinavého.

Zde jsou praktické rady, které přináší duchovní věda o prostorách Vastušastra, pro zvýšení příznivých frekvencí v domácnosti.

Vyhýbejte se činnostem, které přitahují nebo generují destruktivní vibrace:

Vyhněte se experimentování s rituály nebo hrami, které mají přitahovat duchy.

Z duchovního hlediska je prospěšné v domácnosti nekouřit a nepít alkohol. Kouření podněcuje jemnohmotná těla zemřelých předků, takže mohou přijít do domu a šířit zde temnou energii, když tam člověk kouří.

Pití alkoholu v domácnosti podobně přitahuje jemnohmotná těla zemřelých předků a jejich černou energii. Kromě toho alkohol sám o sobě přitahuje destruktivní energii, která duchovně znečišťuje prostor. Proto by bylo vhodné žádný alkohol v domácnosti ani neuchovávat.

Nenechávejte po delší dobu zapnutou televizi, protože šíří destruktivní energii po celém domě. Když je televize vypnutá, je vhodné její obrazovku přikrýt čistou látkou, protože obrazovka může vyzařovat špatné vibrace, i když je televize vypnutá.

Nepoužívejte v domácnosti nadávky a sprostá slova. Tento typ jazyka přitahuje a šíří destruktivní energii. Jak myšlenky a záměry člověka, tak i samotná slova, mohou duchovně znečistit prostředí.

Pokračování článku: Praktické tipy pro zlepšení duchovních vibrací vaší domácnosti

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.