„BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI“
prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.
06:54

[wp_ad_camp_1] 
Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabrik, co byly záměrně zlikvidovány? Jak skončili ti, co ho vypískali?
Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci? Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to někteří moulové nechtějí přiznat.
 
Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy? Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, …..? Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko.
 
Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací. Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců,
100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 miliony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo.
Máme tak „kvalitní“ život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní. Devastace společnosti
pokračuje vysokým tempem. Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty . Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu,
přesně podle plánu.
 
Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech, co tady za posledních 26 let napáchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Česko i celý český národ.
 
Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákoným vyvedením majetku do zahraničí, každý občan ČR okraden o minimálně 5 milionů korun. Přece nebudou polistopadoví zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zlikvidují zdevastovanou kolonii Česko i český národ.
 
Už víc jak 26 let posloucháme lži o demokraciia svobodě. Ani jednoho jsme se nedočkali. Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál.
 
V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká:

„Veškerá státní moc patří lidu této země“.

Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat. Někdo si snad myslí, že „lid, co má veškerou státní moc“ by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stát ve kterém žije?
 
Jedinou pozitivní věc proti období před estebáckým pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel.
 
Už nestojíme fronty na banány.
Zdeněk Klímek
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.