Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Pravda leze napovrch. Po končenej porážke kabaly budú možné nesmrteľnosť a exponenciálny rozmach do vesmíru

…..no, v podstatě nesmrtelnost je už dávno zaručena, ale zde je to asi myšleno jiným způsobem. Ti na povrchu žijí 999 let, a potom sami, jako kdysi indiáni, odcházejí dobrovolně do jiných dimenzí….

13:27

[wp_ad_camp_1]

Po končenej porážke kabaly budú možné nesmrteľnosť a exponenciálny rozmach do vesmíru

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 27.3.2017

Posledný týždeň sa mi niekto nabúral do počítača a video uvedené na nasledujúcom odkaze sa začalo po jeho zapnutí prehrávať automaticky. Údajne ukazuje zničenie satelitu „Čierny rytier“, o ktorom mnohí ľudia z amerických spravodajských agentúr ako NSA tvrdia, že bráni ľuďom opustiť planétu (odkaz).

https://youtu.be/Ge_oAywLRWE

Tieto správy sa časovo zhodujú so správou NASA ohľadom tabliet, ktoré otáčajú proces starnutia, a technológie s rýchlosťou vyššou ako rýchlosť svetla, ktoré nám dovolia navštíviť novoobjavené planéty podobné našej planéte (odkaz1, odkaz2).

Zdroje z CIA okrem toho uvádzajú, že existuje tajný rozkaz prezidenta uvoľniť technológie na voľnú energiu a existujúce technológie proti starnutiu.

Jediná vec, ktorá blokuje ľudstvu túto budúcnosť nesmrteľna a exponenciálnej expanzie do vesmíru, je malá skupina ľudí, ktorí majú kontrolu nad finančnými počítačmi federálnych rezervných bánk, Bank of Japan, Európskej centrálnej banky a Banky pre medzinárodné platby. Je potrebné sa fyzicky zmocniť týchto počítačov, s cieľom umožniť vydanie neobmedzených finančných prostriedkov, aby ľudstvo mohlo rozprestrieť svoje krídla a letieť.

Osoby, ktoré boli kriminalisticko-technickými metódami identifikované ako osoby blokujúce finančné prostriedky pre novú éru, sú Janet Yellenová vo FED-e, Mario Draghi v ECB, Haruhiko Kuroda v Bank of Japan a Agustin Carstens v Banke pre medzinárodné platby. Špeciálne jednotky musia čo najskôr pochytať tieto indivíduá a obsadiť počítačové strediská v centrálnych bankách, s cieľom zaistiť oslobodenie finančných prostriedkov pre našu planétu.

Viaceré zdroje v rôznych charitatívnych nadáciách tvrdia, že ak budú odstránené tieto počítače a paraziti, ktorí ich ovládajú, potom by mohli byť na financovanie ukončenia chudoby a ničenia životného prostredia, ako aj výskum nesmrteľnosti a neobmedzenú expanziu do vesmíru uvoľnené nie bilióny, ale skutočne biliardy dolárov.

Boj proti hlavám babylonského systému dlhového otroctva, ktorý tieto centrálne banky udržiavajú, pokračuje smerom ku konečnému víťazstvu. Bývalý americký prezident Barack Obama zmizol z dohľadu verejnosti, pravdepodobne je vypočúvaný. Minulý týždeň bolo tiež exhumované telo dlhodobého spolupracovníka Billa a Hillary Clintonovej, Vincenta Fostera. Bolo zistené, že v tyle má dve diery od guliek, takže príčinu smrti prekvalifikovali zo samovraždy na vraždu. Zdroje z Pentagonu a CIA uvádzajú, že toto zistenie povedie k obžalobe Clintonovcov pre vraždu (odkaz).

Minulý týždeň rodina veľkého kahunu, Davida Rockefellera, oficiálne oznámila jeho smrť. Zdroje z CIA tvrdia, že Rockefeller bol už celé mesiace držaný na antarktickej základni v umelej vegetatívnej kóme, než to jeho rodina napokon vzdala a oznámila jeho odchod z tohto sveta.

Keď bol autor tejto správy prvý raz japonskými orgánmi upozornený na sprisahanie západnej elity s cieľom vyhubiť 90 % ľudstva prostredníctvom chorôb, hladu a jadrovej vojny, predložili mu podklady a fotografie, v ktorých Rockefeller vystupoval na čele skupiny Bilderberg, Rady pre zahraničné vzťahy a Trilaterálnej komisie a ďalších vysokopostavených skupín západných bossov v úzadí. Preto bol dôvodne podozrivý z toho, že je autorom tohto diabolského plánu.

Keď som sa však kedysi stretol s Rockefellerom, mal som dojem, že hlboko vnútri si ten človek myslel, že robí pre našu planétu niečo dobré. Vyšetrovatelia hľadajúci pravdu a zmierenie budú musieť dať odpoveď na otázku, čo spôsobilo, že jeho vízia zjednotenej planéty Zem v harmónii s prírodou sa zmenila na príšerný genocídny plán.

Kriminalistická stopa, ktorá začala u Rockefellera, viedla ku George Bushovi staršiemu a jeho nacistickej odnože chazarskej mafie. Išlo o ľudí spojených s 911 [útok na budovy dvojičiek v New Yorku v r. 2001] a s nacistickým prevzatím moci v Spojených štátoch v roku 2001. Odtiaľ viedla stopa k lóži P2 v Taliansku a uctievačom čierneho slnka.

Spoločnosť Bieleho draka, Pentagon, Biele klobúky agentúr a ich ázijskí spojenci odvtedy systematicky demontujú špičky starej mocenskej štruktúry Západu. Začalo sa to v roku 2013 rezignáciou pápeža Maledikta [Benedikt XVI.], po ktorej ešte v tom roku nasledovala abdikácia holandskej kráľovnej Beatrix, katarského šejka Al Sáního, belgického kráľa Alberta II. a španielskeho kráľa Juana Carlosa v roku 2014. Následne v novembri minulého roka stratila moc v SŠA odnož Clintonovcov/Bushovcov, ktorá je teraz stíhaná za svoje zločiny. Japonský cisár teraz oznámil svoju abdikáciu a jeho tajný vládca, David Rockefeller, zomrel. Anglická kráľovná Alžbeta a švédsky kráľ Karol Gustáv zostávajú na tróne, pretože neboli súčasťou genocídneho sprisahania, uvádzajú zdroje z CIA.

Abdikácie a strata moci ľudí na týchto vysokých postoch odkryli nové, doposiaľ ukryté úrovne globálnej mocenskej štruktúry. Zdroje z japonskej cisárskej rodiny spomínajú záhadnú rodinu Cabotovcov vo Švajčiarsku, ktorá údajne ovláda okrem iného severokórejského Kim Čong-una, a svojich vysokopostavených vyberačov výpalného ako Eisenberg a Rosenberg.

Boj za oslobodenie našej planéty má búrlivý priebeh najmä v SŠA a Japonsku, pretože prívrženci Nového svetového poriadku bojújú, aby ostali v hre.

V Japonsku dal Henry Kissinger politikovi Ičiró Ozawovi pokyny, aby udržal kontrolu kabaly nad Južnou Kóreou a Japonskom, uvádzajú zdroje z cisárskej rodiny. Ozawa narozprával ľuďom, že on a Kissinger sú teraz na čele Výboru 300. Nanešťastie im to niektorí ľudia v mocenskej štruktúre ešte stále veria. V skutočnosti sú to dvaja samurajovia bez pána [róninovia], ktorí sa tu bezcielne potulujú.

Premiér Šinzó Abe a japonský minister financií Taro Aso sú krátko pred svojim odstránením, keďže ich šéfovia z klanu Bushovcov/Clintonovcov v SŠA stratili moc. Abe navštívil minulý týždeň Európu a pokúšal sa stretnúť s pápežom. Audiencia mu však nebola poskytnutá, čo znamená, že jeho dni pri moci sú zrátané.

Figúrky z japonskej finančnej byrokracie sa pokúšajú dosadiť Asoa za budúceho premiéra, toho však  neuznáva japonská armáda a polícia, pretože za úplatok predal japonské vodné zdroje svojim francúzskym chlebodarcom Rothschildovcom.

Jezuitmi prevádzkované Centrum pre strategické a medzinárodné štúdie (CSIS) sa tiež pokúšalo dostať Asoa k moci, pretože Japonsko vďaka tajnému rozpočtu predstavuje lukratívny zdroj peňazí. Oficiálny vládny rozpočet Japonska na rok 2017 predstavuje 97,45 biliónov yenov. Naproti tomu tajný rozpočet predstavuje viac ako 250 biliónov yenov.

Tento rozpočet vyplýva z daní za benzín, alkohol a tabak, ktoré generujú príjmy, ktoré nie sú podrobované kontrole zo strany parlamentu. Z týchto 250 biliónov yenov ide 200 biliónov (približne 2 bilióny dolárov) „Američanom“ a 50 biliónov zhrabne minister financií, uvádzajú zdroje z cisárskej rodiny.

Ľudia z CSIS v Japonsku, na čele s Henrym Kissingerom, chcú za každú cenu udržať tento skrytý tok príjmov, teraz keď zomrel ich chlebodarca David Rockefeller, uvádzajú zdroje. Biele klobúky vojska SŠA by mali zastaviť Kissingera a spol. a použiť prílev týchto príjmov na dobročinné účely.

Ten, kto stojí za CSIS, stojí aj za skrytým úsilím šéfa FBI Jamesa Comeya a viceprezidenta Michaela Penceho vytlačiť Donalda Trumpa z úradu prezidenta, vysvetľujú zdroje z CIA. Medzičasom to vyzerá tak, akoby Comey bol tým, kto pomohol Barackovi Obamovi nelegálne odpočúvať Donalda Trumpa, keď sa uchádzal o prezidentský úrad (odkaz1, odkaz2).

Existujú znepokojivé príznaky toho, že americký prezident Donald Trump v boji proti svojim protivníkom preceňuje svoje sily. Vidno to na základe jeho pokusu prijať zákon na reformu zdravotnej starostlivosti, ktorý zlyhal po každej stránke, odrazený kriminálnou bandou tých, ktorí držia lekárov v SŠA a americký ľud vo svojom parazitickom zovretí. Graf v článku na nasledujúcom odkaze ukazuje červenou farbou, koľko krvavých amerických peňazí títo ľudia odčerpávajú (odkaz).

Pokým neuvidíme razie na hlavné stany Združenia amerických lekárov (AMA) a masové zatýkanie konateľov farmaceutických spoločností, dovtedy budú náklady amerického zdravotníctva ustavične iba rásť, zatiaľ čo so zdravím a dĺžkou života amerického ľudu to pôjde ustavične iba dole.

Mimo Spojených štátov sa americkej armáde a bielym klobúkom darí v týchto dňoch svoje záležitosti zvládať lepšie. Ich boj proti Daeš nabral minulý týždeň novú finančnú dimenziu blokádou používania notebookov v lietadlách z krajín podporujúcich Daeš ako sú Turecko, Saudská Arábia a členovia Rady pre spoluprácu krajín v oblasti Perzského zálivu (GCC), uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Izraelčania boli donútení stiahnuť z Libanonu svoju zástupnú moslimskú armádu Daeš, pretože Izrael čelí na viacerých frontoch vážnym hrozbám, informujú zdroje z Mosadu. Izrael bol posledný týždeň odhalený, keď bol Mosad identifikovaný ako príčina bombových vyhrážok pod falošnou zástavou proti centrám židovskej obce v USA, informujú zdroje z Pentagonu.

Chazarskí nacisti na Ukrajine utrpeli obrovský úder, keď v ich muničnom sklade bola odpálená jadrová zbraň, ktorá spôsobila masívne výbuchy a zničila ich životne dôležitý prísun zbraní, uvádzajú zdroje. Video tejto explózie si môžete pozrieť na nasledujúcom odkaze (odkaz).

Zdroje z Pentagonu medzičasom uvádzajú, že niekedy okolo júla sa odohrá niečo ako konečná hra o našu planétu. „Stretnutie na najvyššej úrovni medzi Si Ťin-pchingom a Trumpom v apríli má poslúžiť ako príprava na ďalšie stretnutie na najvyššej úrovni Trumpa a Putina v júli, ktoré má ukončiť konflikty v Sýrii a na Ukrajine a uložiť Izrael dvojštátne riešenie, aby sa mohol uskutočniť celosvetový menový reštart “, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Preklad z nemčiny ďurino, marec 2017

Zdroj (1)

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře