[wp_ad_camp_1]
19.7.2017 vyšel na Tadesco.cz článek, kde jsou fotografie z kávového hrníčku, který jsem si vypila v místní kavárně. Hrníček jsme studovali a luštili velmi dlouho. Je zajímavý tím, že obsahuje dvě roviny, dvě úplně odlišné cesty výkladu. TM udělal na Tadesco menší rozbor druhé roviny, ale dneska se dozvíte tu skutečnou, pravou. (pokud vám článek utekl, najdete ho tady: ,,Mediální káva může hovořit naprostou pravdu…..“ Já ho sem kopírovat celý nebudu a vezmu jenom obrázky, chci vám vysvětlit skutečnost. Pokud vám utekl seriál o čtení z kávy, k tématu ho doporučuji také nastudovat zde: -1.- -2.- -3.-) Vzhledem k tomu, že je to moje osobní káva, nemůžu vám říct všechny podrobnosti úplně do detailu (to by navíc bylo šíleně dlouhé povídání), ale mohu je pro vás nastínit. Zjistíte, že skutečnost je daleko zamotanější, než by se na první pohled zdálo a jsou tam souvislosti, které by člověk na první pohled nečekal.
To co se dnes dozvíte vás možná pěkně vyděsí, ale nebojte se, káva vypráví o tom co nedávno proběhlo (čili minulost) a to nejhorší je za námi.
Jistě vám neuniklo, že jsem to měla minulý měsíc docela těžké. Pokud čtete Zápisníček, bylo tam indicií docela dost a mohlo vám to připadat trochu divné. Také jsem ten měsíc neudělala žádné video na Youtube… Řeknu vám tajemství, když dlouho nevyjde video, tak buď mám nějaký průšvih, ale v lepším případě jsem zahrabaná do nějakého velice náročného úkolu, který mě zcela časově i mentálně vyčerpává a není prostor na hobby tvoření. Měsíc nic netočit, když je tam taková početná fanouškovská základna, je trošku podezřelé, nemyslíte? – Napadlo vás, proč to tak bylo a co se stalo? Dneska vám to odhalím a dovysvětlím.
 [wp_ad_camp_1]
Když stojíte mimo matrix a aktivně i pasivně měníte osudy druhých lidí, na jednu stranu máte výjimečně hezký život, protože systém nepoužívá vás pro sebe, ale vy používáte systém pro účely, jaké si stanovíte vy. Na druhou stranu musíte být stále ve střehu, protože systém vždy po určité době nastaví léčku, aby vás buď polapil zpět do sebe, nebo zlikvidoval, pokud se lapit nenecháte.
Bohužel minulý měsíc jsem dostala léčku toho druhého typu, protože předešlé, v minulých letech nastavené, nezabraly. Byla bych do ní původně spadla jako úplně slepý knedlík co nevidí nalevo napravo, a už bychom se nikdy nemuseli takto přes internet, články a videa setkat… Kdyby do toho někdo na poslední chvíli nezasáhl, kdo měl spontánní obrazy a viděl můj osud. Nesměl mi však říct narovinu co se mi má stát, protože by nás to smetlo oba dva. Nastavil tedy výhybku co nejvíce nepřímou. Aby to nebyl on kdo změní moje rozhodnutí, ale abych ho změnila já sama. Tím minimalizoval zpětné následky této změny. Ta výhybka byla dost nepříjemná, ale na mě fungovala a já jsem se zastavila těsně před pomyslnou propastí, která mě měla zlikvidovat a zastavit moje poslání na této planetě.
Když jsem se zastavila, na dva týdny jsem se odklidila, nikam jsem nechodila a velice pečlivě jsem přemýšlela nad věcmi které se mi staly, nad rozhodnutími která jsem udělala dobře nebo blbě a jak situaci dál řešit. V tomto mezičase proběhlo několik průšvihů, protože ten kdo mi nastavil výhybku, aby zabránil tomu co se mi mělo stát, dostal za svou pomoc pořádnou facku zpátky. Není to náhoda, že jsem před napsáním tohoto článku vydala doporučení na film Men in Black 3, protože je to tam řečeno mimozemšťanem Griffinem: ,,Kde je smrt, bude vždycky smrt“.
Nakonec jsme to vybalancovali oba. Já jsem se zastavila včas, sice mě to energeticky pořádně vysálo, ale po několika týdnech jsem zase byla jako rybička a můj pomocník to naštěstí přežil také. Zdálo by se, že to bude happyend, jenomže KDE JE SMRT, JE VŽDYCKY SMRT. Když vám matrix něco nastaví a vy se tomu těsně vyhnete, destruktivní energie co vás měla dostat, nezmizí, ale někam se přesune a způsobí problémy jinde. Obvykle tomu kdo vám pomohl, ale teď jsme uskočili oba na poslední chvíli, takže kam to mohlo skočit dál?

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – PRAVDA O MEDIÁLNÍ KÁVĚ / DOPORUČUJI

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.