,,Semínka z hvězd” je velice zajímavé a pěkné téma, které (zatím) nedorazilo do našich končin. Když jsem se o nich doslechla, rozhodla jsem se, že vás s tím obeznámím.
,,Semínka z hvězd” je název, který označuje speciální duše, které sem přišly z jiných světů a z jiných dimenzí. Inkarnovali se v podobě lidí, aby přinesli lidem vědění. Jejich posláním je přinést sem konstruktivní energii a pomoci nás nasměrovat správným směrem, pomoci nám zvládnout těžké a temné časy.

[wp_ad_camp_2]

Ačkoli není přesně určeno odkud Semínka z hvězd přicházejí, protože jejich zdroje jsou vskutku různorodé, jejich poslání je stejné. Je to pomoc lidstvu s přechodem do nového věku.

Hvězdná semínka vypadají a chovají se jako normální lidé, ale přesto mají vlastnosti, které je odlišují. Samozřejmě, že někteří lidé mohou chvilkově nebo spontánně zažít něco z následujícího soupisu vlastností, ale pokud se poznáte v každém bodu, zapadá vám to do mozaiky jako puzzle a žijete s tím trvale, může to být ukazatel toho, že jste Semínko z hvězd.

Nejsilnější ukazatel, podle které se to pozná, je intenzivní pocit samoty. Hvězdná semínka odmalička cítí, že tu nejsou doma, nikde se necítí být zcela doma a i když jsou obklopeni mnoha lidmi, stále se cítí osamoceně. Touží se vrátit domů, ale často nedokážou určit, kam konkrétně to je. Cítí ale, že to není tahle planeta.

Pokračování článku: Pravda o Semínkách z hvězd: Jste jedním z nich?

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.