Fascinace upíry, sukubami a jim podobnou havětí je něco, co tu vždycky bylo. Je to něco záhadného, pro většinu mýtického, co nás děsí a zajímá zároveň. Mnozí lidé hledají v příbězích o takových tvorech zrníčka pravdy a pokládají si otázku, jestli i v tomto případě platí „na každém šprochu pravdy trochu“, nebo jestli je to celé jen čistá fantazie… Víme, že démoni a obecně astrální paraziti jsou skuteční. Ale kde se vlastně berou? Je to spontánní proces, nebo řízený? Pokud si podobnou otázku občas pokládáte, tak budete valit oči na následující opis.

Pozor: Následující článek obsahuje znepokojivé nechutnosti a není vhodný pro děti a mladistvé. U čtení raději nejezte.

Nedávno jsem dávala úryvky ze strašidelné staré knížky, která vznikla na popud uniklých dokumentů uzavřené elitní satanistické skupiny. Z knihy jsem pro vás vytáhla pár zajímavých poznatků, komu náhodou utekly a chtěl by se podívat, jde o články:

„Co odhaluje satanská nauka o Luciferovi“ a „Co odhaluje Satanistická knížka o Gnosticismu a středověkých Papežích. Nebudete věřit vlastním očím“. Tento třetí článek je poslední ukázka ze zmíněné knihy. I když je úryvek silně nechutný, dává čtenáři možnost nahlédnout na otázku existence démonů v novém pojetí. Satanismus tyto bytosti zná a umí je záměrně tvořit, tedy jde o astrální entity. A jak prý vznikají? Je to síla.

V úryvku z knihy je v podstatě vysvětleno, proč se v temných kultech členové tolik soustředí na krev a s*x. Můžeme tam vidět i podobnost s adrenochromem, který také údajně vyvolává opojné pocity.

A ještě než se zeptáte na daný návod, nebála jsem se ho na internet opsat z jednoduchého důvodu, astrologické znalosti, výpočty a způsob získávání speciálních surovin, jsou tak náročné a tak neznámé, že nepředpokládám, že by jen z tohoto holého popisu byl někdo schopen ho skutečně udělat, nota bene bez smlouvy. Je tu spíše pro zajímavost, pro vaši lepší představu o tom jak tyto skupiny fungují, s čím zacházejí a čeho umí dosáhnout.

pokračování článku: Pravda o upírech, sukubech a podobné havěti. Co jsou zač a kde se berou?

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.