Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Pravdoláskaři s Bakalou a Sobotkou chystají puč (majdan) jako na Ukrajině!

…..nic nového pod sluncem. V Česku na to máme přeci jenom mistrnou chásku, která se postará o vaše těžce vydělané peníze. Ve vládě a pod ní se to zloději jenom hemží…..

09:54

Pravdoláskaři s Bakalou a Sobotkou chystají puč (majdan) jako na Ukrajině!

 [wp_ad_camp_1]
Čtenáři nám zasílají mnoho mailů, odkazů a upozornění, že se v naší republice „zase něco“ chystá. Například i Petr Pithart v ČT tvrdí, že „současný model kapitalismu se vyčerpal“. Podívejme se, jak to vidí zasvěcení: 
Před několika málo lety (asi 10) si investoři v České republice a v zahraničí kupovali od toho pravdoláskařského zloděje a podvodníka Zdeňka Bakaly akcie NWR za 360 Kč. Dnes stojí 0,7 – 0,8 haléřů. Tak počítejte se mnou. Koupili jste si v dobré víře 1 000 akcií NWR za své těžce vydělané a naspořené peníze, že Vám je ta prolhaná a zlodějská bestie pravdoláskařská Bakalů, které jste tenkrát věřili, zhodnotí. Zaplatili jste 360.000,- Kč.
Dnes za těch tisíc akcií dostanete 70-80 KČ. Z těch ukradených desítek miliard si ta tunelářská bestie Bakalů financovala politické strany, které kryly jeho zlodějny a tunely, a hlavně knihovnu té falešné modly Havla (pardón, hrdiny USA a ČR), po které nám zločinná a vražedná americko-chazarská mafie pojmenovala naše pražské Ruzyňské letiště. Proto je ta pravdoláskařská zlodějská bestie Bakalů beztrestná.
A nyní signál, co na nás ta zločinná a vražedná mafie připravuje prostřednictvím všech těch českých havloidních fašistů, jako je Gabal, Schwarzenberg, Janda, Langšádlová, Štětina, Pánek, Dienstbier  a další stovky zrádných, prodejných a prolhaných vlastizrádců, královsky placených z našich peněz  neziskovými organizacemi:
Zdeněk Bakala totiž přenechal své akcie v NWR bezúplatně americko-britskému holdingu AHG, který se skládá ze tří investičních skupin:
– Ashmore Investment Management Limited
– Gramercy Funds Management LLC
– M&G Investment Management Limited
Tyto společnosti jsou pak všude tam, kde se chystají revoluce, mocenské převraty, a kde probíhá proces dolování zisků a peněz ze státních zdrojů, z privatizace a ze sociálního inženýrství. 
Všechny tři společnosti se zaměřují na skupování akvizic s desítkami tisíc zaměstnanců ve firmách, které mají existenční problémy. 
Jedná se o americkou dceřinku britské Ashmore Group, což je britský koloniální kapitál rodiny Rothschild a struktury NYLON (bankovní mocenské centrum na ose New York – London ). 
Společnost se aktivně snaží na Ukrajině zajistit financování kyjevské junty a její armády. 
Ashmore je jedním z největších investorů ukrajinského Majdanu. Společnost si zavazuje dluhem kyjevskou vládu, a ta musí tancovat, jak Ashmore a ostatní kreditoři pískají. 
Strategie firmy, která se zaměřuje na rozvíjející se trhy, je poskytování úvěrů vládám a organizačním strukturám zemí na překonání sociálního dopadu restrukturalizačních a transformačních opatření.
Firma se zaměřuje na dolarové dluhy ve spolupráci s IMF (Mezinárodní měnový fond), kde Ashmore funguje jako kreditor a IMF jako garant úvěrových rámců, speciální formy financování a poradenství. 
Firma skupuje krachující akvizice a používá je následně jako nátlakový mechanismus na vládu země, aby podepsala s fondem úvěrové rámce na krytí provozních nákladů státu. 
Stát v konečném důsledku, aby zabránil demonstracím, musí přistoupit na úvěrové rámce rodiny Rothschild, kterou zastupuje právě Ashmore Group a zadlužit stát ve prospěch amerického a potažmo britského kapitálu této rodiny. 
Cílem bude přivést stát k jednacímu stolu, aby přistoupil na úvěrování sociálního smíru v Ostravsko-karvinském regionu. 
Všechny tři společnosti pracují v oblasti státních bondů a nemají v podstatě s komoditami, jako je uhlí, nic společného. 
Nemají ani zkušenosti s restrukturalizacemi v pravém slova smyslu. 
Z tohoto lze usuzovat, že firmu NWR čeká úpadek zhruba v polovině roku, následovat bude kvazi-restrukturalizace a snaha o donucení vlády ČR, aby zajistila sociální smír, na který si půjčí vláda právě u těchto 3 hedgeových fondů. 
Jde o stejný proces, který nyní probíhá na Ukrajině v západní oblasti Donbasu pod kontrolou ukrajinských oligarchů, kteří ve spolupráci s americkými fondy nutí kyjevskou vládu podepisovat úvěry na financování sociálních dávek, důchodů, výplat mezd státním zaměstnancům a vojákům. 
Nátlakovým mechanismem tohoto procesu jsou zkrachovalé doly a desítky, resp. stovky tisíc lidí bez práce, kterým je třeba místo mezd vyplácet podporu.
Proces chudnutí tak byl nastartován už i v ČR ve velkém stylu, protože NWR je na konci své cesty a bez úvěrů a dávek horníkům čeká region rozvrat sociálního smíru, nepokoje a demonstrace.
Bakala je za vodou, pro jeho kamaráda Sobotku již mají připravené teplé místečko v Bruselu, tedy pokud nebude zlobit a pustí k nám vlnu imigrantů.
Pomalu se tak blížíme rozvrácené Ukrajině.
Zdroj (1)
 [wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře