;

…..nic nového pod sluncem. V Česku na to máme přeci jenom mistrnou chásku, která se postará o vaše těžce vydělané peníze. Ve vládě a pod ní se to zloději jenom hemží…..

09:54

Pravdoláskaři s Bakalou a Sobotkou chystají puč (majdan) jako na Ukrajině!

 
Čtenáři nám zasílají mnoho mailů, odkazů a upozornění, že se v naší republice „zase něco“ chystá. Například i Petr Pithart v ČT tvrdí, že „současný model kapitalismu se vyčerpal“. Podívejme se, jak to vidí zasvěcení: 
Před několika málo lety (asi 10) si investoři v České republice a v zahraničí kupovali od toho pravdoláskařského zloděje a podvodníka Zdeňka Bakaly akcie NWR za 360 Kč. Dnes stojí 0,7 – 0,8 haléřů. Tak počítejte se mnou. Koupili jste si v dobré víře 1 000 akcií NWR za své těžce vydělané a naspořené peníze, že Vám je ta prolhaná a zlodějská bestie pravdoláskařská Bakalů, které jste tenkrát věřili, zhodnotí. Zaplatili jste 360.000,- Kč.
Dnes za těch tisíc akcií dostanete 70-80 KČ. Z těch ukradených desítek miliard si ta tunelářská bestie Bakalů financovala politické strany, které kryly jeho zlodějny a tunely, a hlavně knihovnu té falešné modly Havla (pardón, hrdiny USA a ČR), po které nám zločinná a vražedná americko-chazarská mafie pojmenovala naše pražské Ruzyňské letiště. Proto je ta pravdoláskařská zlodějská bestie Bakalů beztrestná.
A nyní signál, co na nás ta zločinná a vražedná mafie připravuje prostřednictvím všech těch českých havloidních fašistů, jako je Gabal, Schwarzenberg, Janda, Langšádlová, Štětina, Pánek, Dienstbier  a další stovky zrádných, prodejných a prolhaných vlastizrádců, královsky placených z našich peněz  neziskovými organizacemi:
Zdeněk Bakala totiž přenechal své akcie v NWR bezúplatně americko-britskému holdingu AHG, který se skládá ze tří investičních skupin:
– Ashmore Investment Management Limited
– Gramercy Funds Management LLC
– M&G Investment Management Limited
Tyto společnosti jsou pak všude tam, kde se chystají revoluce, mocenské převraty, a kde probíhá proces dolování zisků a peněz ze státních zdrojů, z privatizace a ze sociálního inženýrství. 
Všechny tři společnosti se zaměřují na skupování akvizic s desítkami tisíc zaměstnanců ve firmách, které mají existenční problémy. 
Jedná se o americkou dceřinku britské Ashmore Group, což je britský koloniální kapitál rodiny Rothschild a struktury NYLON (bankovní mocenské centrum na ose New York – London ). 
Společnost se aktivně snaží na Ukrajině zajistit financování kyjevské junty a její armády. 
Ashmore je jedním z největších investorů ukrajinského Majdanu. Společnost si zavazuje dluhem kyjevskou vládu, a ta musí tancovat, jak Ashmore a ostatní kreditoři pískají. 
Strategie firmy, která se zaměřuje na rozvíjející se trhy, je poskytování úvěrů vládám a organizačním strukturám zemí na překonání sociálního dopadu restrukturalizačních a transformačních opatření.
Firma se zaměřuje na dolarové dluhy ve spolupráci s IMF (Mezinárodní měnový fond), kde Ashmore funguje jako kreditor a IMF jako garant úvěrových rámců, speciální formy financování a poradenství. 
Firma skupuje krachující akvizice a používá je následně jako nátlakový mechanismus na vládu země, aby podepsala s fondem úvěrové rámce na krytí provozních nákladů státu. 
Stát v konečném důsledku, aby zabránil demonstracím, musí přistoupit na úvěrové rámce rodiny Rothschild, kterou zastupuje právě Ashmore Group a zadlužit stát ve prospěch amerického a potažmo britského kapitálu této rodiny. 
Cílem bude přivést stát k jednacímu stolu, aby přistoupil na úvěrování sociálního smíru v Ostravsko-karvinském regionu. 
Všechny tři společnosti pracují v oblasti státních bondů a nemají v podstatě s komoditami, jako je uhlí, nic společného. 
Nemají ani zkušenosti s restrukturalizacemi v pravém slova smyslu. 
Z tohoto lze usuzovat, že firmu NWR čeká úpadek zhruba v polovině roku, následovat bude kvazi-restrukturalizace a snaha o donucení vlády ČR, aby zajistila sociální smír, na který si půjčí vláda právě u těchto 3 hedgeových fondů. 
Jde o stejný proces, který nyní probíhá na Ukrajině v západní oblasti Donbasu pod kontrolou ukrajinských oligarchů, kteří ve spolupráci s americkými fondy nutí kyjevskou vládu podepisovat úvěry na financování sociálních dávek, důchodů, výplat mezd státním zaměstnancům a vojákům. 
Nátlakovým mechanismem tohoto procesu jsou zkrachovalé doly a desítky, resp. stovky tisíc lidí bez práce, kterým je třeba místo mezd vyplácet podporu.
Proces chudnutí tak byl nastartován už i v ČR ve velkém stylu, protože NWR je na konci své cesty a bez úvěrů a dávek horníkům čeká region rozvrat sociálního smíru, nepokoje a demonstrace.
Bakala je za vodou, pro jeho kamaráda Sobotku již mají připravené teplé místečko v Bruselu, tedy pokud nebude zlobit a pustí k nám vlnu imigrantů.
Pomalu se tak blížíme rozvrácené Ukrajině.
Zdroj (1)
 
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.