…..je článek, který shrnuje celkové okolnosti o stavu planety Země s důkazem, že jamíkům nezbývá nic jiného než vyvolání WWIII jak jsem v minulosti několikráte psal….

09:54

Pravý důvod proč USA chce za každou cenu vyvolat nějakou další válku (třeba i třetí světovou) a jak tomu zabránit

* Americký petrodolar zřejmě vbrzku utrží smrtelnou ránu a zkolabuje aneb pravé důvody proč chce Amerika svou štvavou politikou rozpoutat nějakou další válku Uvedeno ZDE.

[wp_ad_camp_1]
* Video objasňující důvod proč USA chce za každou cenu vyvolat nějakou další válku (třeba i třetí světovou) je pod názvem: 3. Světová odpočet — Čína útočí na dolar Uvedeno ZDE.
* USA je již před totálním ekonomickým kolapsem a proto se snaží opět vyvolat nějakou válku, z důvodu aby zničenému státu pak poskytli nevýhodně úvěry a mohli ho vydírat a ovládat. Ukrajinský scénář je stejný jako např. ten v Iránu, Pákistánu, Iráku, Libyi, Sýrii. Irská poslankyně Obama je válečný zločinec. Uvedeno ZDE.

Ano, čtete dobře, veřejný dluh USA překročil 18 biliónů US dolarů a neustále roste tempem 32 miliard USA dolarů DENNĚ!!! Chápete co to znamená? Pokud ne, tak to byrzy uvidíte! Jen úplný tupec nepochopí o co Americe ve skutečnosti doopravdy jde a jen vlastizrádce si přeje aby USA v Evropě rozpoutalo další světovou válku. * Nenechte ze zblbnout masmédii vlastněnými ne-mocnými! Animované video s výkladem vám odhalí o co Americe skutečně jde a proč! Uvedeno ZDE.

* 200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek Uvedeno ZDE.* Posuďte sami, kdo jsou to ti teroristé, kdo je záměrně „vyrábí“ podporuje a financuje, komu ve skutečnosti doopravdy slouží a pro jaké účely Uvedeno ZDE.* Skutečná tvář americké „demokracie“ a jejich zahraniční politiky, komu vlády slouží, co je to pravá demokracie, komu byla a je solí v očích a proč. Uvedeno ZDE.

* Proč si Američtí psychopati nedovolí poslat na Rusy svou vlastní armádu objasňuje video s názvem: Rusko vs. NATO – zbraně (CZ titulky) Uvedeno ZDE.

 

* Státy G-7 jsou naprosto bezbranné a čelí matematické jistotě bankrotu Uvedeno ZDE.* Podvod zvaný TTIP: Pokus potají přijmout zničující pakt s USA vrcholí. Za záchranu dolaru máme položit na stůl své zbývající peníze a obětovat zdraví. Je za tím i Andrej Babiš? Uvedeno ZDE.

* Schází se konference Bilderberg: Přípravu světové vlády ohrožuje Rusko. „Světové společenství“ podle modelu “stvoření“ EU? A jak to bylo s eurem? Uvedeno ZDE.

* Proč se účastníci farmaceuticko-chemického kartelu snaží utajit léčbu rakoviny, pozadí zrodu I, II a případně i III světové války, kdo jak a proč ovládá náš svět a jak tomu všemu učinit přítrž Uvedeno ZDE.

* … USA chtějí distribucí své vlastní ropy udržet obchodování za ropu v dolarech při životě a očekávají, že hlavním zákazníkem o americkou ropu bude… ano, tušíte správně, Evropa! Přesně ta Evropa, která na Obamův příkaz se má přestat bavit s Ruskem a má se zbavit „závislosti“ na jeho plynu a ropě. Už vám to dává smysl? Už chápete rozvrat na Ukrajině s cílem označit Rusko za nepřítele a donutit tak představitelé EU k izolaci Ruska, aby Evropa přišla o ruský trh pro svoji produkci, aby začala nakupovat plyn a ropu od USA a udržela tak dolar při životě? To, čeho jsme teď svědky, je vlastně situace, kde Amerika už nehraje o petrodolarovou záchranu (neboť petrodolar je už efektivně mrtvý), ale o záchranu americké měny jakožto rezervní měny pro celosvětové transakce. Protože pokud přestane na světových trzích platit dolar, k čemu budou ostatní země světa dolar potřebovat? K ničemu, USA nic nevyrábějí, nic neprodukují, není to exportní země (s výjimkou zbraní, ovšem ty Američané neprodávají na volném trhu do světa všem ale pouze „spojencům“) a to málo, co USA fyzicky vytváří, je vyráběno offshore (outsourcováno) za čínský jüan nebo jiné asijské měny a do USA následně paradoxně importováno jako „dolarový dovoz“. Což ale může ze dne na den skončit v okamžiku, kdy Čína řekne, že už za svoji výrobu a zboží nebude chtít dolar ale zase jenom jüan či jinou měnu. … Celý článek : Petrodolar je mrtev. USA musí kolonizovat a zotročit Evropu, jinak pojdou hlady. Necháme se? Uvedeno ZDE.* Pád dolaru je nezadržitelný. 70 miliónů Američanů na potravinových poukázkách, prázdné regály ve Wal-Martech a panika z hrozícího hladomoru, šokující videa projevů globálního chudnutí! Uvedeno ZDE.
* Špičkoví vědci šokovali: Zrušte euro, ak chcete zachrániť Európu Uvedeno ZDE.Dolar míří k zemi, krach ale možná čeká i euro Uvedeno ZDE.

* Jak je možné, že pár jedinců vydělává na krizi obrovské jmění je vysvětleno ve videu s názvem: Zeitgeist 2 – Moderní otroctví (CZ titulky) Uvedeno ZDE.

* Tajemství peněz – největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) Uvedeno ZDE.
* Co nesmíte vědět ! – Morris Michael Uvedeno ZDE.


* Přichází ekonomický Armageddon Uvedeno ZDE.
* Ján Slota: Svetová ekonomika sa čoskoro zrúti Uvedeno ZDE.

* V USA již téměř došlo k finančnímu kolapsu a je jen otázkou času, kdy se zhroutí úplně. Podrobnosti jsou uvedeny na videu s CZ titulky s názvem: Kolaps bude rychlý Uvedeno ZDE.* Pád civilizace se prý blíží. Čeští egyptologové i známý děkan popsali úkazy Uvedeno ZDE.

* Nikdy nepochybujte o tom, že i malá skupina lidí může změnit svět a to o to rychleji čím více lidí získá na svou stranu svými inovujícími nápady. Jak se moderního otroctví zbavit naleznete v článku a videu s názvem: Co zjistila 12ti letá holka o bankovním systému? Uvedeno ZDE.


* Americký Ferguson je údajně na pokraji občanské války. Čína a Egypt kritizují USA Uvedeno ZDE.

* Putin odhaluje zločinný globální řád Uvedeno ZDE.

* NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU’ Uvedeno ZDE.

* Západ tajně chystá válku, postaví nás před hotovou věc. Syn ministra Baudyše našel na internetu množství důkazů. Uvedeno ZDE.


* Výzva ozbrojeným složkám ČR a SR: nenechte se vtáhnout do války, která není vaše! Uvedeno ZDE.
* Světová válka nebude, neboť Putin není žádný hlupák, který by nedovedl zarazit imperialistické počínání parazitujícího USA a EU, žijících z okrádání a neštěstí druhých Uvedeno ZDE.

* Hrozí nám válka kvůli agresivní politice USA a EU! Lidé v USA to už pochopili! Semkněme se a nedejme se! Prosím sdílejte to i Vy, co jste nikdy neřešili politiku. Uvedeno ZD
E.


* Jan Hnízdil: Političtí psychopati nás vedou ke zkáze, možná i k válce. Uivedeno ZDE.
* Otevřete oči, protože vše je jinak. Uvedeno ZDE.

* Nedejme se semkněme se a nenechme si nic nežádoucího líbit – petice a vzájemná podpora a spolupráce fungují! Uvedeno ZDE.

* Kríza neexistuje! (SK titulky) Uvedeno ZDE.

* Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ. Uvedeno ZDE.
* Obyvatelé vesničky se zhruba 2700 obyvateli si vybudovali soběstačnou společnost. Jde to i bez zotročujících korporací a zkorumpovaných zaprodaných politiků, kterých je bohužel většina. Uvedeno ZDE.


* VÍTE, že váš vlastní osud, osud vaší rodiny a vašich dětí, i osud celé této planety je jen a jen ve vašich/našich rukou?! Uvedeno ZDE.


* 80 zemí světa vytvořilo alianci proti intrikám starého světového řádu Uvedeno ZDE.

* Proč je třeba usilovat o to abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie. Uvedeno ZDE.

Žádný „strom“ neroste do nebe a na každou svini se již vaří voda. 250 milionů protestů po celém světě od 1979 – 2013, zobrazené v jednom postoupném časovém zobrazení. Všimněte si jak se protesty po celém světě rok od roku rapidně zvyšují. Uvedeno ZDE na videu s názvem: Protest on the planet from 1979 to 2013 (re-upload) (toto a některá jiná videa mažou, takže pokud odkaz již nebude fungovat, tak si ho pod tímto názvem pomocí Gogol vyhledávače nejděte někde jinde)


* 10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu Uvedeno ZDE.

* Tajemný Bilderberg prý zasedá v panice. Objevují se zprávy, na co se připravit Uvedeno ZDE.

* Mocenská struktura ne-mocných reptošů se již nezadržitelně hroutí v základech, takže zachovejte klid a užívejte si krás života. Uvedeno ZDE.

* Chcete-li se osvobodit od Matrixu a stát se tvůrcem své reality i neomezeným pánem svého vlastního osudu, je třeba si konečně uvědomit toto: Uvedeno ZDE.

* Systém, kterým jsme ovládáni a zotročováni, se zhroutí tím rychleji, čím méně ho budeme podporovat a živit. Uvedeno ZDE.


* Chcete-li se osvobodit od Matrixu a stát se tvůrcem své reality i neomezeným pánem svého vlastního osudu, je třeba si konečně uvědomit toto: Podrobnosti naleznete ZDE.
* Žijeme ve velice sofistikované verzi hry s virtuální realitou. Jinými slovy, holografickém internetu vytvářejícím iluzi 3D. Uvedeno ZDE.

* Co je to Matrix kterým je lidstvo ovládáno a zotročováno, čím je tvořen a udržován v existenci, jak se od něj odpojit a co je třeba udělat aby zkolaboval a nadobro zanikl Uvedeno ZDE.


* Zatajované technologie které zachrání svět budou snad již velice brzy zpřístupněny. Uvedeno ZDE.

* Stále se domníváte, že energii nelze získávat zdarma a dokonce několika způsoby? Přesvědčte se o tom tedy na vlastní oči! Uvedeno ZDE.

* Volná energie živě v akci! Bere to dech, protože se přepisuje věda Uvedeno ZDE.

*Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. Uvedeno ZDE.

* Celosvětové převratné změny se nezadržitelně blíží. Na VEŠKEROU celoroční celoplanetární spotřebu energie by postačilo pouhých 5.000 tun Thoria místo x milionů tun ropy. Uvedeno ZDE.


* Sen, který žijete, tvoříte vy! (CZ titulky) (NOVÝ SEN – Nebe na Zemi) Uvedeno ZDE.

Celý článek je převzat z následujících stránek

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.