Aktuální dění ve světě je velice zajímavé a také napjaté. Dochází k velkým změnám a tření protichůdných sil. Lidé na to reagují různě, často stresem nebo strachem, který v nás vyvolávají jednak média, druhak obavy o vlastní zaměstnání a ekonomické dopady, zatřetí jsou to velice protichůdná data, která se vzájemně neustále vyvracejí.
Jednou se nám říká že je to zlé, podruhé že vlastně není, potřetí že jde ve skutečnosti o zástěrku a ve hře je něco úplně jiného, počtvrté že je to hoax a vyvolávání paniky… Ve hře je tolik témat a je nám předkládáno tolik pravd z tolika zdrojů, že je opravdu těžké si v tom od počítače udělat pořádek. Na tématu se ještě velice přiživují různí samozvaní duchovní vůdci, kteří tomu rozumí víc než doktor nebo epidemiolog a přicházejí s dalšími fantastickými teoriemi.

[wp_ad_camp_2]

Tento článek však není o tom, čemu máte věřit. Do kterého tábora se máte řadit. Ať je váš pohled na věc jakýkoliv, můžeme se jistě všichni shodnout na tom, že aktuální situace příliš neprospívá psychice lidí. Budoucnost, obvykle zahalená nejistotou a tajemstvím, je dneska ještě více nejasná, než kdy dříve.

V minulosti jsem se mnohokrát věnovala tématu příchodu Zlatého věku. Pro nově příchozí připomínám ve zkratce klíčový článek, který platí pro aktuální dobu: Všem dobrým lidem: Brzy přejdeme do Zlatého věku, máme pro vás pokyny jak vyhrát nad systémem
Sdělení je stále platné a stále na něm pracujeme, rozšiřujeme i další překlady. Proroctví o příchodu Zlatého věku lidstva má i vlastní web: https://indigo-prophecy.weebly.com

Jak Zlatý věk souvisí s aktuální situací
Abychom dosáhli našeho cíle, máme všichni společný úkol. A to je: Myslet konstruktivně, být dobrými lidmi. Být hodní na sebe i na ostatní. Nikomu neubližovat. Nikomu nepřát zlo. Pěstovat v sobě dobré charakterové kvality. A dále to je vědomé přání. Měli bychom si přát krásnou budoucnost pro sebe, pro naše děti a pro celou planetu.

Proto nepodléhejte strachu. Udržte si i v dnešní nejisté nestandardní době optimismus. Nepřipadá vám divné, že zrovna v době, kdy přijde takto konstruktivní proroctví, propukne celosvětová hysterie? Přesně v době, kdy je potřeba, aby světová populace myslela konstruktivně, na dobré a hezké věci?

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Přejeme si příchod Zlatého věku lidstva: Co je potřeba dělat a na co dát pozor

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.