Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem
    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

  • Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět
    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

Přejeme všem krásné dny

Vážené čtenářky a vážení čtenáři, za celý tým tadesca vám přeji nádherné dny plné pohody a porozumění. Děkujeme vám za vaší přízeň a podporu.

No a samozřejmě nesmí chybět ta „naše“ vánoční.

Mimochodem, tato píseň slaví své krásné kulatiny – 40 let od svého vydání.

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
30 Komentářů
olča
olča
24.12.2024 20:23

Veľká úcta a vďaka Tomáškovi s kolektívom za dlhoročné datovanie.❤️ Celému kolektívu tadesca ako aj diskutujúcim prajem krásne prežité sviatočné chvíle v kruhu svojich najmilších.Do nového roku vám všetkým prajem hlavne veľa zdravia, lásky, porozumenia a trpezlivosti. ❤️

Q17
Q17
24.12.2024 19:58

Cesta byla dlouhá, trnitá, bolestivá ale jsme tady. Díky moc za datování od roku 2012. Zlatý věk lidstva je před námi! Q

melody
melody
24.12.2024 15:27

Taky se přidám k přání, všem krásné svátky, přeji mnoho štěstí a trpělivosti do dalšího roku

Malvik
Malvik
24.12.2024 15:00

Také Děkuji všem co se podílí na tvorbě těchto více než informace přinášejících zpráv. Jak se mezi patrioty říká „držme si klobouky“ a já k tomu dodávám držme světlo ať je čím dál silnější! 🫶✊🕊️🙏. Krásné Vánoce přeji všem!!! ❤️

sonavivi
sonavivi
24.12.2024 11:18

Tomáško tebe prajem veľa zdravia a šťastia a … VŠETKÝM KRÁSNE VIANOCE :)

Juliana
Juliana
24.12.2024 10:41

Úžasné, jediné, co se dá na internetu pořádně číst. Děkuji za vás všechny, co se staráte o provoz stránek. Jen symboliku té písně neumím rozluštit, vím, že se jedná o tu brož a o to gesto prsty OK, ale nedokážu to rozklíčovat. Děkuji, jsem ráda, že tuto práci děláte.

mikulas gera
mikulas gera
24.12.2024 09:23

Pripájam sa a ďakujem …..

Prajem všetkým, aby „dobre bolo“ (úsmev) ….

micibici
24.12.2024 09:12

Velký dík Tomáši, i celé redakci, také všem patriotům tady, obrázek je krásný, posílám též jeden, a všem vám přeji mnoho trpělivosti

zimni-prani
iveta
24.12.2024 08:18

***** DĚKUJEME 🙏 Vám..Tadescu..redakci..komentujícím ****

….. jdeme teď tančit 💃🕺 a naviděnou v lepších časech – po důkladném úklidu 💚🌍💙 ….