Počas francúzskych volieb sme pochopiteľne tomuto globalistickému frikulínovi nefandili, ale vzhľadom k tomu, ako sa mu teraz podarilo vytočiť duševne narušených „regresívcov“ si predsa len zaslúži menšiu pochvalu. A čo také „škandalózne“ si dovolil povedať na summite skupiny G20? Nuž, len to čo si myslí každý, kto má všetkých päť pokope: že jedným z vážnych problémov čiernej Afriky je jej vysoká pôrodnosť.

[wp_ad_camp_1]

 

 

Macron vo videu hovorí, že „problémy Afriky sú civilizačné“ a po vymenovaní niektorých z nich (zlyhávajúce štáty, nedostatočný prechod k demokracii, drogy, násilný fundamentalizmus a moslimský terorizmus…) spomenul i vysokú natalitu Afričanov, ktorú treba riešiť. Išlo o úplne umiernenú a racionálnu reč, s ktorou nikto normálny nemôže mať žiaden problém. Veď o tom akým veľkým problémom je populačný rast Afriky a Ázie a aký negatívny dopad to má a bude mať i na Európu si dovolil písať i taký veľký „libtard“ ako Mesík. Je to naozaj otázka zdravého rozumu, nič viac. Napriek tomu sa Macronovi za tieto slová ušla, dnes už naozaj trestuhodne opotrebovaná, nadávka rasista. 

[wp_ad_camp_1]

Je naozaj fascinujúce sledovať do akého extrému došla neomarxistická ľavica, pre ktorú je i globalistický multi-kulti neoliberál ako Macron „zlý rasista“. Je očividné, že tento typ ľudí nebude nikdy uspokojený. Základnou zásadou revolúcie totiž je, že musí neustále napredovať a nesmie sa zastaviť. A za tento nárast ľavičiarskeho fanatizmu nesú svoj podiel zodpovednosti i ľudia ako Macron, Merkelová, Juncker, Kiska a mnohí ďalší predstavitelia „najhoršej generácie“. Veru, nie nadarmo sa hovorí, že revolúcia požiera vlastné deti.

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.