;

Počas francúzskych volieb sme pochopiteľne tomuto globalistickému frikulínovi nefandili, ale vzhľadom k tomu, ako sa mu teraz podarilo vytočiť duševne narušených „regresívcov“ si predsa len zaslúži menšiu pochvalu. A čo také „škandalózne“ si dovolil povedať na summite skupiny G20? Nuž, len to čo si myslí každý, kto má všetkých päť pokope: že jedným z vážnych problémov čiernej Afriky je jej vysoká pôrodnosť.

 

 

Macron vo videu hovorí, že „problémy Afriky sú civilizačné“ a po vymenovaní niektorých z nich (zlyhávajúce štáty, nedostatočný prechod k demokracii, drogy, násilný fundamentalizmus a moslimský terorizmus…) spomenul i vysokú natalitu Afričanov, ktorú treba riešiť. Išlo o úplne umiernenú a racionálnu reč, s ktorou nikto normálny nemôže mať žiaden problém. Veď o tom akým veľkým problémom je populačný rast Afriky a Ázie a aký negatívny dopad to má a bude mať i na Európu si dovolil písať i taký veľký „libtard“ ako Mesík. Je to naozaj otázka zdravého rozumu, nič viac. Napriek tomu sa Macronovi za tieto slová ušla, dnes už naozaj trestuhodne opotrebovaná, nadávka rasista. 

Je naozaj fascinujúce sledovať do akého extrému došla neomarxistická ľavica, pre ktorú je i globalistický multi-kulti neoliberál ako Macron „zlý rasista“. Je očividné, že tento typ ľudí nebude nikdy uspokojený. Základnou zásadou revolúcie totiž je, že musí neustále napredovať a nesmie sa zastaviť. A za tento nárast ľavičiarskeho fanatizmu nesú svoj podiel zodpovednosti i ľudia ako Macron, Merkelová, Juncker, Kiska a mnohí ďalší predstavitelia „najhoršej generácie“. Veru, nie nadarmo sa hovorí, že revolúcia požiera vlastné deti.

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.